Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zoruna

Zoruna

Vesmír ma inšpiruje k duchovnu a k pomoci ľuďom. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Věštec Krištof

Krištof

Osobný kód 166

Čínský horoskop na leden - Zajíc

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Ročná vláda vášho znamenia ešte trvá. niektoré nezhody medzi ľuďmi sa vám podarilo eliminovať, ale veľa z nich ešte ostalo. No žiaden človek nie je všemohúci. Vďaka aj za malý pohyb k harmónii. Nehromaďte však v sebe zlosť, aby to neskôr neprepuklo v búrku. Neboli by ste to vy ako vás poznáme. Voľní si môžu nájsť partnera, ktorý bude starší možno i o pol generácie.

Peniaze a práca

Starostlivo a do detailov plánujte ďalšie týždne. Vykonávajte svoju prácu trpezlivo. Máte teraz aspekty, ktoré vás v tom aj podporujú! Dajte si však pozor, aby ste nepracovali len pre budúcnosť, ale treba riešiť i veci dneška. Berte veci prakticky a systematicky. Je tu aj malá výstraha, aby ste boli ostražití v písomnostiach a komunikácii. Nepodľahnite chaosu, stratili by ste časť financií.

Zdravie

Zajace si radi pochutnávajú v pohodlí domova. Zima je priam na to stvorená a fašiangy tiež. Skúste trochu ubrať na porciách, aby ste na jar, kedy sa zhodia kabáty, nebedákali, že sa nezmestíte do obľúbených sák, kostýmov a šiat. Neberte si na seba aj veľa práce, ktorú často na vás naložia ostatní. Vtedy vám hrozia zdravotné problémy.

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: