Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 304

Čínsky horoskop na január - Zajac

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Ročná vláda vášho znamenia ešte trvá. niektoré nezhody medzi ľuďmi sa vám podarilo eliminovať, ale veľa z nich ešte ostalo. No žiaden človek nie je všemohúci. Vďaka aj za malý pohyb k harmónii. Nehromaďte však v sebe zlosť, aby to neskôr neprepuklo v búrku. Neboli by ste to vy ako vás poznáme. Voľní si môžu nájsť partnera, ktorý bude starší možno i o pol generácie.

Peniaze a práca

Starostlivo a do detailov plánujte ďalšie týždne. Vykonávajte svoju prácu trpezlivo. Máte teraz aspekty, ktoré vás v tom aj podporujú! Dajte si však pozor, aby ste nepracovali len pre budúcnosť, ale treba riešiť i veci dneška. Berte veci prakticky a systematicky. Je tu aj malá výstraha, aby ste boli ostražití v písomnostiach a komunikácii. Nepodľahnite chaosu, stratili by ste časť financií.

Zdravie

Zajace si radi pochutnávajú v pohodlí domova. Zima je priam na to stvorená a fašiangy tiež. Skúste trochu ubrať na porciách, aby ste na jar, kedy sa zhodia kabáty, nebedákali, že sa nezmestíte do obľúbených sák, kostýmov a šiat. Neberte si na seba aj veľa práce, ktorú často na vás naložia ostatní. Vtedy vám hrozia zdravotné problémy.

Zobraziť horoskop na január pre znamenie: