Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na január - Opica

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Koncom roka vám asi svitlo v hlave, kde ste robili chybu vo vzťahoch. Opice to majú niekedy dosť ťažké, lebo hoci aj nájdu niekoho zaujímavého, onedlho ich začne nudiť. Napravte to, čo ste svojou prchkosťou a nerozvážnosťou pokazili. Vy to väčšinou ani tak zle nemyslíte, ale vaša mimoriadne aktívna energia je už taká. Najprv konáte, potom myslíte. Kúpte si niečo pekné a kvalitné na seba, v čom vyniknete.

Peniaze a práca

Hoci na to nevyzeráte, niečo z predchádzajúcich mesiacov vás prenasleduje a j v práci. Minulosť nás skôr či neskôr dohoní, nemôžeme donekonečna pred ňou utekať. Niekedy nepomôžu ani šikovné výhovorky, v ktorých sú Opice vynikajúcimi majsterkami. Možno sa venujete viac vzťahom, preto sa vám v práci tak veľmi nedarí. Kariéru a súkromie je dobre od seba oddeľovať.

Zdravie

Rok vodného Zajaca vám preveril a ešte skúša váš vzťah v fyzickému telu i psychike. Ako ste na tom?  Pokiaľ ste pribrali a kilá vám neubúdajú, hoci jete menej, dajte si skontrolovať štítnu žľazu. Príčinou však väčšinou býva to zimné obdobie a tvrdenie, že cez zimu treba pribrať. Skúste preto viac športovať, alebo aspoň chodievať denne peši pár kilometrov.

Zobraziť horoskop na január pre znamenie: