Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Viktória

Viktória

Osobný kód 172

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Počas Venuše v Býkovi sa venujte viac svojmu telu

Venuša, planéta lásky, umenia a krásy, vstupuje 29. apríla do znamenia Býka, kde je doma. Venuša sa pohybuje po nebi dosť rýchlo, niekedy nie je v jednom znamení ani celý mesiac. Tentoraz bude v Býkovi do 23. mája. Užime si ju teda, pokiaľ bude na svojom výslní v tomto znamení.

Počas Venuše v Býkovi sa venujte viac svojmu telu

Charakteristika týchto dní

Úlohou Venuše je spájať ľudí do harmonického celku, stabilizovať vzťahy a rozvíjať estetické cítenie. Bohyňa lásky nechce nikdy robiť nepríjemnosti medzi ľuďmi a nebojuje akčne ako jej protipól Mars. Najväčším negatívom Venuše bude nutkanie vlastniť alebo „priveľmi ľúbiť“, až nedá svojmu objektu lásky dýchať. Býk je zemským znamením. Týmto znameniam sa pripisuje zmyselnosť a živočíšnosť. Nemusí to znamenať len užívanie si života a veľkú chuť k jedlu.

Býčia Venuša má rada pekné až luxusné veci a má veľmi dobrý vzťah k prírode, ktorú si aj náležite užíva. Nečudo, veď počas jej pôsobenia je väčšinou jar, predjarie či skoré leto. Vnímame vtedy krásu prírody asi všetci bez rozdielu. V túžobnom očakávaní, čo prinesie daný rok, sa tešíme z mladých lístkov na stromoch a prvých kvetov. Bez kvetov a štebotu vtáčikov, si pôsobenie Venuše v Býkovi ani nevieme predstaviť.

Pôsobenie na jednotlivé znamenia

Venujte sa viac svojmu telu a užívajte si jar plným priehrštím. Každá živá bytosť má právo na lásku. Nezabudnite milovať a chrániť aj našu matku Zem!

Zemské znamenia

Býk, Kozorožec a Panna budú vnímať viac krásno okolo seba a budú si uvedomovať, že nielen prácou je človek živý. V oblasti lásky sa môžu pohnúť dopredu, ak teda budú chcieť. Pocítia viac ako inokedy harmonizáciu svojho vnútra a budú to prenášať aj na svoje okolie. Voľní môžu mať šťastie a stretnú svoju vysnívanú lásku. Treba sa však naozaj otvoriť. Pozor na pohodlnosť! Keď človek sedí doma, šťastie ho nemusí postretnúť! Samozrejme, že tieto informácie sú všeobecné. Ku konkretizácii treba vidieť osobný horoskop i s tranzitami.

Vzdušné znamenia

Váhy sa uvoľnia a budú asi menej váhavé. Svoje vzťahy i umeleckú činnosť posunú o krok ďalej. Je tu možnosť stretnúť niekoho zaujímavého. Blíženci budú pokojnejší a viac času strávia osamote, pričom im to nebude vadiť, lebo budú cítiť v kostiach, že im onedlho začnú hody v láske. Horšie budú na tom Vodnári, ktorí sa budú učiť kompromisom, ak nebudú chcieť ostať sami. Tvrdohlavosť sa vám nevyplatí ani v láske, ani v presadzovaní sa na poli umenia. Ak trochu poľavíte, nastane čas, kedy si konečne vyriešite resty v láske.

Ohnivé znamenia

Lev bude na tom podobne ako Vodnár, lebo tvoria s Býkom tiež kvadrát. Pozor však aj na prílišnú hrdosť, tá sa v láske nenosí. Strelci si budú asi prehodnocovať svoje doterajšie zážitky, ktoré boli asi celkom príjemné. Možné je však osudové stretnutie s niekým, kto vás dlhodobo osloví v láske i umeleckej činnosti. Chodievajte na koncerty a výstavy. Jeden nikdy nevie… Barani sa upokoja a budú si pomaly realizovať svoje plány. Presvedčia sa postupne, že je lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche.

Vodné znamenia

Ryby a Rak sú na tom pri pôsobení Venuše v Býkovi lepšie ako vodný Škorpión. Ten si má dávať pozor na to, aby veľmi neprotirečil svojim milovaným, hlavne partnerovi. To, že ste iní ako vaša polovička, berte ako pozitívum, lebo len tak sa môžete transformovať a nestagnovať na jednom mieste. V umení nehľadajte chybičky napr. na obrazoch, ale vnímajte hlavne to, čo nimi chcel maliar povedať druhým ľuďom. Ryby sa začnú viac tešiť zo života. Ak sa vyskytne nejaký problém, povedzte si, že bez vynaloženej námahy by ste si necenili to, čo máte. Raci budú postupne veselší a asi dajú prednosť posedeniam v spoločnosti a prechádzkam v prírode pred sedením doma. Prekvapíte partnera svojim šarmom a veselosťou.