Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínský horoskop na leden - Opice

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Hľadáte svoj doplnok? Voľné opice to majú teraz dosť ťažké, lebo hoci aj nájdu niekoho zaujímavého, onedlho ich začne nudiť. Vydržte krízu, skúste sa na opačné pohlavie pozerať z iného uhla pohľadu. Táto posledná veta platí tak pre voľné, ale i zadané šibalky. Pozor na kritiku partnera! Hoci ju poviete s humorom, ak trafíte do čierneho, čo sa vám mimochodom často darí, dotyčný vám neodpustí!

Peniaze a práca

Financie sú možno u vás na dennom pretrase, veď sa človek ani nečuduje. Potrebujeme ich k životu. Pokiaľ idete rozbiehať nový obchod, spojte sa s Drakom, ktorý to s vami vie. Opatrní buďte pri vašich šibalských machináciách. Pokiaľ sú v medziach zákona, je to dobré. Inak by vám neskôr na nich prišli. To by ste iste nechceli.

Zdravie

Nadchádzajúci rok vodného Zajaca vám bude preverovať váš zdravotný stav. Nenechajte sa zmiasť, nemusí vás čakať nič zlé, ale dajte na prevenciu, jedzte menej mastných jedál, mäsa a sladkého. Pracujte i na svojej psychike, skúste sa denne doma upokojiť meditáciou. Nečítajte stránky, kde ju vysvetľujú veľmi zložito. Meditovať dokáže každý!

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: