Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na leden - Opice

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Koncom roka vám asi svitlo v hlave, kde ste robili chybu vo vzťahoch. Opice to majú niekedy dosť ťažké, lebo hoci aj nájdu niekoho zaujímavého, onedlho ich začne nudiť. Napravte to, čo ste svojou prchkosťou a nerozvážnosťou pokazili. Vy to väčšinou ani tak zle nemyslíte, ale vaša mimoriadne aktívna energia je už taká. Najprv konáte, potom myslíte. Kúpte si niečo pekné a kvalitné na seba, v čom vyniknete.

Peniaze a práca

Hoci na to nevyzeráte, niečo z predchádzajúcich mesiacov vás prenasleduje a j v práci. Minulosť nás skôr či neskôr dohoní, nemôžeme donekonečna pred ňou utekať. Niekedy nepomôžu ani šikovné výhovorky, v ktorých sú Opice vynikajúcimi majsterkami. Možno sa venujete viac vzťahom, preto sa vám v práci tak veľmi nedarí. Kariéru a súkromie je dobre od seba oddeľovať.

Zdravie

Rok vodného Zajaca vám preveril a ešte skúša váš vzťah v fyzickému telu i psychike. Ako ste na tom?  Pokiaľ ste pribrali a kilá vám neubúdajú, hoci jete menej, dajte si skontrolovať štítnu žľazu. Príčinou však väčšinou býva to zimné obdobie a tvrdenie, že cez zimu treba pribrať. Skúste preto viac športovať, alebo aspoň chodievať denne peši pár kilometrov.

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: