Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínský horoskop na leden - Kohout

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Rozlišujte medzi tými, ktorí vám lichotia (čo máte bytostne radi) a medzi úprimnými ľuďmi. Uplynulé obdobie vám dalo veľa a vy už viete, čo chcete a čo nie. Berte život taký aký je, zbytočne nekritizujte tých, ktorí sú s vami. Dajte poslednú bodku za minulosťou, budúcnosť je pred vami! Nezabúdajte hlavne žiť v prítomnosti.

Peniaze a práca

S financiami to Kohúti vedia, sú pracovití a ctižiadostiví, len neznášajú neúprimných ľudí. Nevedia pochopiť, že niekto ide pracovať a chce nespravodlivo hrabať len pre seba. Vtedy sa rozohní a nehľadí na slová, za čo ho ľudia nemajú radi. Totiž za pravdu sa hnevá skoro každý. Tento mesiac si milí Kohúti uvedomte, že človeka neprerobíte nasilu. Skúste poľaviť v ostrej kritike!

Zdravie

Vyššie spomenuté rady v rubrike práca treba dodržiavať, lebo inak vám hrozí vyhorenie a bolesti hlavy. Naordinujte si denne pár pokojných chvíľ a ničnerobenia. Vy pritom budete aj tak rozmýšľať, ako vylepšiť prácu. Preto zaraďte do svojho programu aj aktívny šport, alebo prechádzky prírodou. Vedome obdivujte krásne veci, navštevujte koncerty a galérie.

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: