Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na leden - Kůň

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Spojenie s opačným pohlavím má zelenú skoro celý mesiac. Je tu však háčik. Pri jednaní si dajte pozor na neprimerané správanie. Niekedy jednáme neuvážene, na druhej strane zas pri situácii, kedy sa treba rýchlo rozhodnúť apaticky stojíme tak, ako by sme sa báli. Uvedomte si, že všetko máte vo svojich rukách a mysli. To, ako s vami jedná váš partner, je len zrkadlením toho, čo je vo vašej mysli.

Peniaze a práca

Finančne máte šancu si polepšiť. Dajte si však pozor na dochvíľnosť a cvičte sa v tom, že ak chceme zarobiť peniaze, treba niekedy obetovať voľnú pracovnú dobu a dodržiavať pravidlá tak, ako iní. Viem, je to zväzujúce, ale peniaze k životu potrebujeme. Pokiaľ s tým máte problém, pomôže komunikácia s priateľom Kozou (Ovca), Tigrom či Psom.

Zdravie

Učte sa trpezlivosti, lebo tá vám prinesie lepšiu pohodu a i vynikajúci zdravotný stav. Dajte si pozor na nepremyslené diéty, ktoré nemáte overené z viacerých strán. Pokiaľ sa cítite slabšie, pite čaj z čerstvých výhonkov borovice, alebo si urobte z nich tinktúru. Dostať ju aj v lekárňach i drogérii. 

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: