Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Čínsky horoskop na január - Had

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Všeobecne je Január pre Hadov celkom prijateľný vo vzťahoch i kráse a láske. Potrebujete cítiť pevnú zem pod nohami. Vtedy ste dostatočne odhodlaní, niekedy až neúprosní a idete do hĺbky. Niektorým ľuďom to ani najprv nedôjde, že tam, kde práve sú, ich dostal Had. V tomto období sa vám to darí. Preto si dajte pozor, aby ste svojich milovaným nedusili svojou láskou.

Peniaze a práca

Dokážete odviesť viacnásobne práce ako inokedy. Trochu opatrnosti nezaškodí pri manipulácii s financiami, ktoré ste získali nedávno. Táto správa je dosť dôležitá, lebo máte teraz nábeh na expanziu i s majetkom. Držte sa preto svojej schopnosti pomaly a múdro číhať na oblasť majetku. Vášeň a zápal môžete použiť v manuálnej práci a športe.

Zdravie

Po Novom roku sa dni pomaly ale isto predlžujú, čo je dobre i pre psychické zdravie. Tiež si toho na seba neberte veľa. Pokiaľ cítite malé vyhorenie, neobávajte sa poprosiť o pomoc. V práci kolegov a doma svojich blízkych. Viete veľa vecí robiť najlepšie a do hĺbky, ale o tom nie je život. Zdravie máme len jedno!

Zobraziť horoskop na január pre znamenie: