Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Čínsky horoskop na január - Had

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Všeobecne je Január pre Hadov celkom prijateľný vo vzťahoch i kráse a láske. Potrebujete cítiť pevnú zem pod nohami. Vtedy ste dostatočne odhodlaní, niekedy až neúprosní a idete do hĺbky. Niektorým ľuďom to ani najprv nedôjde, že tam, kde práve sú, ich dostal Had. V tomto období sa vám to darí. Preto si dajte pozor, aby ste svojich milovaným nedusili svojou láskou.

Peniaze a práca

Dokážete odviesť viacnásobne práce ako inokedy. Trochu opatrnosti nezaškodí pri manipulácii s financiami, ktoré ste získali nedávno. Táto správa je dosť dôležitá, lebo máte teraz nábeh na expanziu i s majetkom. Držte sa preto svojej schopnosti pomaly a múdro číhať na oblasť majetku. Vášeň a zápal môžete použiť v manuálnej práci a športe.

Zdravie

Po Novom roku sa dni pomaly ale isto predlžujú, čo je dobre i pre psychické zdravie. Tiež si toho na seba neberte veľa. Pokiaľ cítite malé vyhorenie, neobávajte sa poprosiť o pomoc. V práci kolegov a doma svojich blízkych. Viete veľa vecí robiť najlepšie a do hĺbky, ale o tom nie je život. Zdravie máme len jedno!

Zobraziť horoskop na január pre znamenie: