Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Leyla

Leyla

Osobný kód 158

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na leden 2023

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na leden

Nový čínsky rok začína v sobotu 21. januára na nov Luny. Žezlo prevezme vodný Zajac, ktorý by nám mal priniesť viac pokoja. V Číne ho považujú za najšťastnejšie zviera v zverokruhu.

Doprajte si svoje tiché chvíľky a intuitívne sa venujte svojim záľubám, pri ktorých pookrejete. Vyvarujte sa však zbytočnému namýšľaniu si, zatajovaniu skutočnosti, hoci len kvôli tomu, aby ste iných nezranili. Pravda vyjde aj tak vždy najavo, hoci nie hneď a vy sa budete dovtedy trápiť, že ste mlčali.

Zdravie

Celý január si treba dať pozor na močový mechúr. V ňom sa zhromažďuje moč, ktorý predtým prefiltrovali ľadviny. Obe orgány tvoria spolu pár citlivý na prechladnutie.

Keďže je zima, pite dostatok teplých čajov, polievok a dobre sa oblečte. Vyvarujte sa oblečeniu, ktoré je z chladivých umelých vláken. Myslím tým hlavne spodnú bielizeň a ponožky či pančuchy.

Pokiaľ sa spotíte, čím skôr sa prezlečte do suchého oblečenia. 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na leden pro znamení: