Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Věštec Damián

Damián

Osobný kód 178

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Stázia

Stázia

Osobný kód 175

Čínský horoskop na září 2022

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na září

V auguste kraľovala popri ročnom vládcovi Tigrovi veselá, aktívna, ale aj nestála Opica. Ôsmeho septembra preberá vládu hrdý Kohút, ktorý nerád prehráva, ale je zase pracovitý, úprimný a vynaliezavý.

Veľmi kritické bude obdobie okolo splnu Mesiaca, ktorý bude 10. septembra, kedy netreba robiť žiadne unáhlené rozhodnutia a navzájom si neprotirečiť. Nájdite si však rovnováhu medzi tým, ako sa držať pri zemi, ale občas si dovoliť aj nejaký úlet či sen. Samozrejme tak, aby ste neubližovali druhým.

Zdravá pokora je potrebná, ale tu si tiež treba nájsť tú správnu mieru, aby neskĺzla do poníženia. Nepodceňujte detaily v živote, ale ani na nich nebazírujte. 

Nov vo Váhach, ktorý bude v nedeľu 25. septembra, nám otvára možnosti na opravu chýb vo vzťahoch a uvedomenie si, že krásno a harmónia sú v živote dôležité. Svoj život však treba žiť za seba, nie prostredníctvom iných. 

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v septembri najviac ohrozený pankreas a slezina. Obmedzujte sladkosti, ak ste zdraví. Pokiaľ už máte nejaký zdravotný problém, sledujte si správnu funkciu čriev, kde sídli prevažná časť imunity. Jedzte cibuľu a cesnak - staré a vyskúšané pravidlo na udržanie zdravia. 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: