Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Eliška

Eliška

Osobný kód 311

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínsky horoskop na september 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na september

V septembri vládne popri ročnom vládcovi Zajacovi najprv úprimný a systematický Kohút. Potom preberá vládu počestný a lojálny Pes. Obe znamenia sú pracovité, preto sa september bude odvíjať v pracovnom duchu. Veď už aj skončilo dovolenkové obdobie a v našich končinách pomaly prichádza jeseň.

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej chaosu sa nám často stáva, že pre jeden strom, ktorý nás zaujme, nevidíme les. Nov, ktorý bude v piatok 15. septembra, nám otvára možnosti na opravu systematických chýb. Nezabudnite však dávať priestor kreativite, umeniu a láske - tej partnerskej, ale nezabúdajte aj na seba. Mať sa rád nie je sebecké. 

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v septembri najviac ohrozený pankreas a slezina. Obmedzujte sladkosti, ak ste zdraví. Pokiaľ už máte nejaký zdravotný problém, sledujte si správnu funkciu čriev, kde sídli prevažná časť imunity.

Jedzte cibuľu a cesnak - staré a vyskúšané pravidlo na udržanie zdravia. Z duchovného hľadiska si treba vždy večer zatriediť svoje myšlienky do určitého systému a nájsť si aj v tom nepríjemnom dni nejaké svetielko, ktoré vám prináša radosť a sladkosť života.

Malá rada podľa feng šuej

V minulom mesiaci ste si už asi podľa týchto rád upratali priestor a vyhodili zbytočnosti.

Tento mesiac si zatrieďte veci v dome do systému. V zóne lásky si urobte malý oltárik s vašou partnerskou fotkou a odstráňte všetky ostré predmety. Vhodné sú predmety žltých a oranžových farieb.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: