SMS horoskopy

Čo hovoria podmienky služby SMS horoskopy v skratke

Budete dostávať každý deň na mobil aktuálny denný horoskop Vami vybraného znamenia zverokruhu. Prvá objednávka * je na prvých 30 dní z jedného čísla ZADARMO. Potom je služba účtovaná (ak si ju predĺžite, resp. ponecháte) 1,60 € / 30 dní / jedno znamenie zverokruhu z jedného mobilného čísla. Služba je automaticky obnovená po 30 dňoch. Službu môžete kedykoľvek ukončiť zaslaním sms STOP HORO na 7505 (0 €).

Všeobecné podmienky poskytovania služby SMS horoskopy - podrobný popis

Prostredníctvom služby SMS horoskopy (ďalej len „služba“, alebo “horoskopy“) si môžete objednať každý deň na mobil aktuálny denný horoskop vybraného znamenia zverokruhu. Prvá objednávka * je na prvých 30 dní ZADARMO. Cena služby je 1,60 € / 30 dní / jedno znamenie zverokruhu z jedného mobilného čísla.

1. Aktivácia služby

Služba je aktivovaná zaslaním sms v tvare HORO znamenie na číslo 7505. Znamenie: RYBY, VODNAR, KOZOROZEC, STRELEC, SKORPION, VAHY, PANNA, LEV, RAK, BLIZENCI, BYK, BARAN. Služba je aktivovaná na začiatku objednávky aktivačnými sms v celkovej hodnote 1,60 € (okrem prvej objednávky *, ktorá je ZADARMO). Potom dostávate každý deň po dobu 30 dní smskami denný horoskop pre dané znamenie, teda celkom v rámci služby dostanete 30 denných horoskopov. Prichádzajúce sms, ktoré obsahujú denný horoskop nie sú účtované. Prvý horoskop dostanete za deň, v ktorom bola služba aktivovaná a potom ďalších 29 horoskopov počas nasledujúcich 29 dní. Horoskopy sú posielané v ranných a dopoludňajších hodinách. Napríklad ak si objednáte horoskopy ráno o 4:00 tak prvý horoskop vám príde po siedmej hodine ráno. Ak si objednáte službu poobede o 13:00 tak Vám prvý horoskop príde okamžite.

2. Obnovenie služby

Služba je automaticky obnovená po 30 dňoch. Pred obnovou dostanete informačnú sms o obnove, ktorá je bezplatná. Ak do 30 minút po prijatí sms službu nezastavíte, tak bude automaticky obnovená na ďalších 30 dní a to opätovnými aktivačnými sms v celkovej hodnote 1,60 €. Každá služba pre každé objednané znamenie je obnovená zvlášť.

3. Ukončenie - zastavenie služby

Službu je možné kedykoľvek zastaviť – ukončiť príkazom STOP HORO na číslo 7505. Po zastavení služby táto už nebude ďalej automaticky obnovovaná. Horoskopy, ktoré ste mali dostať v rámci už zaplatenej služby Vám budú naďalej doručované. Pokiaľ máte na jednom tel. čísle aktivovaných viac služieb - horoskopov pre rôzne znamenia, tak tento príkaz Vám ukončí všetky aktivované znamenia. Spätná sms za ukončenie služby nie je účtovaná. Pokiaľ máte aktivovaných viac znamení a chcete ukončiť službu len pre jedno znamenie, tak pošlete príkaz STOP HORO znameniene na číslo 7505. Ak pošlete len príkaz STOP HORO na číslo 7505, tak Vám budú zastavené služby pre všetky znamenia. Službu môžete kedykoľvek ukončiť aj emailom. Stačí, ak napíšete na office@megavox.sk

Pokiaľ ukončíte službu a máte ešte x dní nevyčerpaných horoskopov a počas tejto doby „dobehu“ služby si ju opätovne objednáte pre to isté znamenie, tak od chvíle novej aktivácie je Vám stará služba úplne zastavená a nevyčerpané horoskopy nebudú doručované v rámci už zrušenej služby.

* Prvá objednávka (prvá aktivácia) ZADARMO na 30 dní je platná len jedenkrát – prvýkrát z unikátneho tel. čísla pre akékoľvek znamenie.

Príklad: Ak ste na Vašom čísle ešte nikdy nemali aktivovanú službu „horoskopy“ a objednáte si ju napríklad pre znamenie RAK, tak prvých 30 dní máte zadarmo (prvá objednávka). Ak si po tejto objednávke napríklad ešte objednáte znamenie LEV, tak za túto už platíte od začiatku. Ak si po prvej objednávke službu zastavíte, resp. neobnovíte, tak neplatíte. Ak však neskôr napr. za 2 mesiace si objednáte horoskop pre RAKA z toho istého tel. čísla, tak platíte od začiatku.

* Aktívny používateľ je taký používateľ služby, ktorý v čase žrebovania má službu aktívnu (nemá ju zastavenú) a používa službu viac ako 30 dní.

Služba je určená len pre užívateľov mobilných operátorov v Slovenskej republike.

Tieto Podmienky nadobúdajú účinnosť dňa 16.02.2010.