Veštenie zadarmo

Ako sa zapojiť?

  • V deň, na ktorý je veštenie zadarmo naplánované, navštívte stránku veštenie zadarmo - rozhovor. Na uvedenej stránke sa zobrazí formulár, kde môžete napísať svoju otázku, na ktorú chcete dostať odpoveď od pripojenej veštice alebo veštca. Otázky zaslané iným spôsobom, nebudú akceptované!

  • Po úspešnom odoslaní formulára sa vaša otázka zaradí do zoznamu otázok, z ktorého si pripojená veštica alebo veštec postupne vyberá tie, na ktoré odpovie. V prípade, že bude vaša otázka zodpovedaná, bude zobrazená vo výpise rozhovoru na Moneo.sk.

  • Veštica - veštec môže pokračovať v odpovedaní, aj keď skončí online veštenie zadarmo. Skontrolujte si preto archív online rozhovorov nasledujúci deň, prípadne aj neskôr, či sa tam nenachádza odpoveď na vašu otázku. Na niektoré prijaté otázky môže byť natočené video s výkladom kariet. Sledujte preto aj sekciu Výklad kariet, možno sa tam objaví práve vaša otázka.

Pravidlá a podmienky

  • Online veštenie zadarmo je úplne bezplatné. Do online veštenia zadarmo sa môže zapojiť každý prihlásený používatel s platnou registráciou. Každý používateľ môže počas veštenia zadarmo poslať svoju otázku len raz.

  • Výber otázok je náhodný. Veštica / veštec má právo vybrať si otázky, na ktoré odpovie. Rozsah a obsah odpovede je na uvážení veštice / veštca. Berte, prosím, na vedomie, že odpovede nemusia byť vyčerpávajúce.

  • Vo výpise rozhovoru budú uverejnené len zodpovedané otázky - v prípade veľkého počtu zaslaných otázok nie je totiž z časových dôvodov možné odpovedať na všetky vaše otázky. Užívateľ, ktorý využije bezplatnú službu Veštenie zadarmo vyslovene súhlasí s tým, že v prípade odpovede na jeho otázku bude celá jeho otázka (presne tak ako ju napísal) a aj odpoveď viditeľná a dostupná všetkým prihláseným používateľom stránky Moneo.sk. Pokiaľ nechcete, aby ostatní videli, čo sa pýtate, použite naše platené služby, ktoré sú anonymné a súkromné.

  • Online veštenie zadarmo je časovo ohraničené (spravidla trvá 1 hodinu) a po jeho skončení nie je možné odosielať ďalšie otázky - pripojená veštica / veštec však môže ďalej pokračovať v odpovedaní na zvolené otázky.