Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Venuša v Levovi vyžaruje pozitívnu energiu

Venušu, planétu lásky, harmónie a umenia máme teraz v Levovi. Toto znamenie má svojho vládcu samotné Slnko. Venuša i Slnko - obe planéty sú dôležité v živote človeka. Slnku prislúcha všeobecne piaty dom zábavy, tvorivosti, plodnosti, detí, potešenia a užívania si. Na druhej strane Slnko vyjadruje naše ja a individualitu.

Venuša v Levovi vyžaruje pozitívnu energiu

Orgánom Slnka je samotné srdce človeka. Venuša, planéta lásky, spája ľudí do jedného celku. Ak berieme do úvahy tranzitujúcu Venušu, teda cestujúcu znamením Leva, skúsme charakteristiky oboch planét spojiť. Venuša v Levovi bude srdečná, ale je rada stredobodom pozornosti. Je tvorivá, až dramatická a to takým spôsobom, aby ste si ju všimli. V tomto čase je spokojná, teda nie je negatívne ožiarená žiadnou z planét na nebi, vystupuje ako pozorná, šarmantná, srdečná, štedrá a iskriaca pozitívnou energiou. Dovoľuje sebavyjadrenie a nechce vlastniť, nebojí sa, že stratí svoju identitu. Veď je pod záštitou veľkého Slnka!

Samozrejme, tieto charakteristiky sú všeobecné, treba si ich zvnútorniť. Možno vám pomôžu, aby ste sa zbavili svojich komplexov z prijímania lásky, zo spievania, maľovania, i ďalšieho umeleckého vyjadrenia. Venuša v Levovi si na nich posvieti. Je to len na vás samotných, či svoje neduhy necháte, aby zhoreli v jase samotného Slnka.

Pôsobenie na jednotlivé znamenia

Dianie pod vplyvom Venuše v Levovi si všeobecne pochvaľujú ohnivé znamenia.

Ohnivé znamenia

Baran si užíva toto obdobie plnými dúškami. Čo doteraz pokazil v láske, to napráva. O tajomných príjemných zaváhaniach k svojej zákonitej radšej pomlčí… Verí, že nepríjemné následky nebudú. Lev chce byť zvyčajne stredobodom pozornosti, ale teraz má viac empatie, neháji krkolomne svoje právo, ale dobrosrdečne pristupuje ku kompromisom. Odmena ho neminie, a to podobe nesebeckého potešenia, že je jeho blízky človek šťastný. Preto priťahuje k sebe ostatných ľudí ako magnet. Umenie a zážitky spojené so sebou privedú Strelca k rozšíreniu vedomia. Cíti sa vo svojej koži, lebo filozofia a neznáme diaľky sú jeho parketa. Na druhej strane sa môže začať pozerať na svoju polovičku ako na nový objekt. Možno objaví to pravé orechové: doma nájde to, čo roky hľadá!

Vzdušné znamenia

Váhy vyhľadávajú skupiny, ktoré jednak zmýšľajú ako ony. Darí sa im v skupinách, sú srdečnejší, tiež sa nepotrebujú tak veľmi presadzovať. Priateľ sa im môže stať životným partnerom. Spoločenský život Blížencov je v plnom prúde. Užívate si bežný život a nachádzate v ňom čaro a láskavé okamihy. Prídete si na svoje, konečne sa vyrozprávate. S ľahkosťou vyjdete so súrodencami a susedmi. Je čas urovnať spory. Venuša nemá rada vojnu! Vodnári sú na tom horšie, lebo Venuša v Levovi s nimi tvorí opozíciu. Keďže Venuša spája ľudí, vyspelí jedinci medzi Vodnármi práve teraz môžu dosiahnuť jednotu protikladov v partnerstve. Pozor na žiarlivosť, ktorú si neradi priznávate.

Vodné znamenia

Podobne ako Vodnár a Býk, je Škorpión s Levom v kríži, preto pozor na žiarlivosť. Hľadajte v partnerstve porozumenie a lásku. Skúste prepáčiť svojej polovičke, ak vám nevenuje toľko pozornosti. Veď vy tiež urovnávate niečo na pracovisku. Ak máte sklony k depresii, choďte na výstavu alebo na koncert. Rak načerpaný pozitívnou energiou priťahuje ľudí ako magnet. Dajte pozor, aby ste hmotný majetok nepovýšili nad rodinu. Kontrolujte si peňaženku, aby ste veľmi neutrácali, hoci je to veľmi príjemné… Obdobie leta je ako stvorené na zábavu, ale ak ste narodení v znamení Rýb, zamerajte sa i na pracovné záležitosti, kde mnohé veci uvidíte v inom svetle. Využite možnosť pôžičky od zamestnávateľa.

Zemské znamenia

Býk tvorí s Levom kríž, preto buďte opatrní na svojich spolubývajúcich. Nenechajte do vášho vzťahu zasahovať ani jedného z rodičov. Radosť si urobte kúpou niečoho pekného do bytu. Panna chce pomáhať druhým a prináša jej to radosť. Myslite pritom aj na seba, nemusíte sa priveľmi obetovať. Kozorožec si príde na svoje. To, čo zažijete v partnerstve počas pôsobenia Venuše v Levovi, bude výnimočné a nezabudnuteľné. Na druhej strane, môžu vám prísť nečakané peniaze alebo iný majetok.