Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

2. čakrová karta (oranžová)

Druhá čakra je energicky vír, ktorý v nás tvorí všetko nové. Správne by jej energia mala mať oranžovú farbu. Pre všetky čakry bez výnimky platí, že vždy všetko musí byť na základe osobného rozhodnutia. Najdôležitejšia je voľba.

2. čakrová karta (oranžová)

Oranžová 2. čakra - sakrálna - panvová - bod hára

Máme dočinenia s čakrou vzťahovou, ale musíme si uvedomiť, že všetko aj tak pramení z nás. Vzájomné vzťahy a energie, ktoré z nej vyžarujú nám len pomáhajú prijať samu seba. Ide tu o pohlavie, vzťahujúce sa k žene alebo mužovi.

Princípy:sexualita, tvorivosť, vzťahy, seba prijatie v úlohe muža alebo ženy
Žľazy:vaječníky, varlata
Orgány:rozmnožovacie orgány, ľadviny, močový mechúr, všetko tekuté - krv, miecha, tráviace šťavy, spermie
Kamene:karneol, mesačný kameň, jantár, žltý topás, citrín
Doporučenie:SOM DOBRÁ TAKÁ, AKÁ SOM - ZASLÚŽIM SI LÁSKU A ROZKOŠ

Tu je dôležite individuálne ja. Mali by sme vedieť prijať pravé tú voľbu, pre ktorú sme sa pred narodením rozhodli, že budeme mužom alebo ženou. Veľa ľudí má s tým problémy. Aj ja sama som bola vychovávaná ako chlapec. To ma začalo hnevať až v dospelosti. Stať sa ozaj ženou so všetkým, nebolo zase také jednoduché. Dodnes spomínam, ako som sa hrala s autíčkami, pribíjala klince do dreva a veľmi sa mi to páčilo. Problémy môžu nastať v puberte, napríklad vo forme bolestivej menštruácie alebo rôzne psychické výkyvy, prípadne choroby. Niečo skratka nie je úplné v poriadku. Všetko je ale na niečo dobré. Časť mužského v ženskej mentalite je dôležitá pre schopnosť vcítiť sa do toho druhého. A to je veľmi dôležité. Ale to už by sme sa v každom pohlaví mali vrátiť ku svojej úlohe. V tom druhom by sme sa nemali zaseknúť.

Ostaneme u žien – mali by sme mať radi mužov, neodmietať ich zo svojho života, snažiť sa nachystať toľkú potrebnú harmóniu. Tá môže prísť pravé vo chvíli, keď ste skutočnou ženou. Ak ste žena, v ktorej prevláda mužská energia, budete priťahovať mužov, ktorý majú viac ženskej energie. Väčšinou to funguje správne. Rozdielne energie sa nájdu a ako magnet priťahujú. Nastáva vlastne pomoc pri energickej výchylke. Preto by sme sa aspoň časom mali vo svojich úlohách, v ktorých sme sa narodili, prijať. A to je úloha druhej čakry – mať rada svoje ženstvo, mať rád svoje mužstvo.

Pokiaľ máme pocit, že niečo nefunguje, radím trocha sa sledovať. Svoje chovanie – ako hovorím, ako používam gestá, ako chodím, sedím, varím, či ma to vôbec baví, ako sa obliekam atď. Rozhodnúť sa pre zmenu vo svojich postojoch sa musím sám, po zrelej úvahe a do ničoho sa nenútiť. Niekomu vyhovuje tak, ako to je.

Napríklad sa žena rozhodne, že nechce ďalej pokračovať v zabehaných koľajách a postupne ich mení. Jej podvedomie začne pracovať a pomaličky prispôsobí všetko ostatné aj chemicky. Telo sa začne meniť. Inak vonia, začne inak vyžarovať, inak priťahovať. Tým sa postupne obmieňa aj jej okolie. Viem, o čom hovorím, poznám tie prípady. Iba keď sa stala matkou, dovtedy chlapci nevedeli, či je to žena alebo muž. A to im bránilo sa s ňou poláskať. Čo keby náhodou bola chlap. Ale keď sa rozhodla pre svoju skutočnú ženskú úlohu, sú pri nej ako včielky na med. Poláskanie im teraz pripadá normálne a prídu si na svoje. Iste to bude mať vplyv na celý ich život a samozrejme na zdravie.

Orgány

Zablokovanie tejto čakry negatívne ovplyvňuje pohlavné orgány, ktoré sú veľmi citlivé. Pri riešení zdravotných problémov sa musí ísť veľmi hlboko, aby sme pochopili ich príčinu. Znova pripomínam, kartičky slúžia len ako pomôcka pre liečenie, ktoré nerovnováhu odhalí a napovie, na čom pracovať. Oranžová najviac sleduje celý hormonálny systém - prsia, močový mechúr s celým systémom, niekedy aj ľadviny. Nesmieme zabudnúť na tráviace šťavy.