Odporúčame

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Klára

Osobný kód 174

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Viete - neviete - chcete vedieť?

Začíname s novým internetovým časopisom o veštcoch a veštení. Namiesto úvodníka sa preskúšajte. Už to, že ste si túto stránku našli znamená, že máte o takúto tematiku záujem. Skúste sa však otestovať. Za každú správnu odpoveď si dajte bod.

Viete - neviete - chcete vedieť?

1.  Viete čo sú Bachove esencie?
2.  Viete čo je Irisdiagnostika?
3.  Viete čo je Kineziológia?
4.  Viete čo je Tigrie oko?
5.  Viete čo je špiritizmus?
6.  Viete čo je Tarot?
7.  Viete čo sú Runy?
8.  Viete či má spln Mesiaca (Luny) vplyv aj na rastliny?
9.  Veríte vešticiam?

Bodovanie

7 - 5 bodov::
Ezoterické učenia sú vám blízke. Tešíme sa na Vás. Dúfam, že si i tu nájdete niečo zaujímavé, podnetné články alebo kontakty.

4 - 2 body:
Ste zlatá stredná cesta. Stíhate toľko, koľko sa v tomto uponáhľanom svete dá stihnúť. Radi sa priučíte niečo nové. Dúfame, že budeme i pre Vás dlhodobou inšpiráciou.

1 - 0 bodov:
Možno máte úplne iný typ myslenia a záľub. To, že ste sa tu začítali, svedčí o tom, že práve ste si rozšírili obzor o čosi nové, čo Vám bude pomáhať uľahčiť si prítomnosť a možno i budúcnosť.

Správne odpovede

1. Sada 38 výťažkov získavaných z divoko rastúcich kvetín a rastlín sa nazýva po svojom tvorcovi, anglickom lekárovi Dr. Edwardovi Bachovi (1880-1936).( prírodná liečba)

2. Základom iris diagnostiky je štúdium znakov na očných dúhovkách a sledovanie ich zmien. Irisdiagnostika spája presne vymedzené miesta na dúhovkách s časťami tela a skúsení terapeuti tvrdia, že podľa zmien na týchto miestach sa dá zistiť a diagnostikovať porucha telesného i duševného stavu.

3. Udržiavanie rovnovážneho zdravotného stavu pomocou svalových testov. Každá skupina svalov má vzťah k ďalším častiam tela k jednotlivým orgánom, zažívaciemu ústrojenstvu, žľazám, kostiam a krvnému obehu - a že pokiaľ sú v dobrej kondícii svaly, je i telo v poriadku.

4. Tigrie oko sa považuje sa za upokojujúci kameň, hreje telo a pomáha prekonať nachladnutie, posilňuje videnie, lieči astmu. Má hnedú farbu prepletenú s priezračnou zlatožltou. Pomáha hlavne Škorpiónom.

5. Špiritizmus je kontakt s duchovnými bytosťami, tranz, vyvolávanie duchov mŕtvych cez senzitívnych ľudí - médiá, alebo rôznymi inými praktikami priamo.

6. Tarot má 78 kariet, rozdelených na 22 kariet veľkej arkády (0-XXI) a 56 kariet malej arkány. Môžeme znovu nájsť zmysel života, a odhaliť naše poslanie. Obrazy kariet slúžia ako médium, ktoré uľahčuje prístup k našej intuitívnej múdrosti cez vykladanie z neho.

7. Runy sú písmená starovekých abecied. Pre väčšinu ľudí runová abeceda zanikla niekedy medzi 13. až 16. storočím. Ich počet závisí z ktorého druhu abecedy sa používali. Teraz sú obľúbenou vešteckou technikou. Runy fungujú na princípe vyžarovania energie.

8. O pribúdajúcom (rastúcom) Mesiaci hovoríme vtedy, keď od novu každým dňom narastá, až kým nenastane spln. V tejto fáze stúpa voda v rastlinách a stromoch až ku korunám, čo sa dá využiť pri zbere plodov pre okamžitú spotrebu, lebo sú najšťavnatejšie vo vrcholnej fáze - pár hodín pred splnom.

9. Nuž, či už veríte alebo nie, o tom sa musíte presvedčiť vy sami. Človek sa neustále vyvíja a máločo je na svete na 100%. Niekedy však dobrá rada, ktorá je akceptovaná, zabráni mnohým budúcim problémom.