Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Venuša v Panne

Venuša vstúpila do Panny. O tomto znamení sa hovorí, že je vo veciach lásky chladnejšie. Zemské znamenia sú totiž v prejave lásky zdržanlivé a obozretné. Je to však väčšinou len prvý dojem.

Venuša v Panne

Praktická Panna si teda dá dobrý pozor, komu otvorí svoje srdce. V oblasti umenia sa nebude prejavovať ako „uletená“, všetko musí mať svoj zmysel a systém. Na druhej strane, Venuši v Panne vládne tiež pohyblivý šibal Merkúr, posol bohov, tak ako Blížencom. Preto bude Panna zo všetkých zemských znamení asi najviac prístupná ku kompromisom. Bude mať na začiatku odstup, ostych či až odmeranosť, ale ak uvidí, že potrebujete pomoc, rada vám poslúži. Práca je u nej na prvom mieste. To si však protirečí s láskou. Veľa žien s Venušou v Panne, alebo silne postavenými planétami v Panne, si však nájde svojho partnera na pracovisku. Riaďte sa preto heslom: Menej hádok, viac slobody!

Tranzity

Ak hovoríme o tranzitoch, práve také veci sa môžu diať teraz, kedy je Venuša v Panne. Ľudia možno viac pracujú, ako sa zabávajú a nevenujú sa svojim partnerom natoľko, ako by sa to žiadalo. Pozor, môže to byť veľkou chybou! Komunikácia medzi partnermi asi neviazne, ale nemala by sa týkať len práce. V zamestnaní by malo byť vo všeobecnosti viac pohody. Utíchajú hádky, len pozor na kritiku. Ľudia viac prakticky uvažujú, priložia radšej ruku k dielu. Uvedomujú si, že hádky problémy neriešia.

Pozor však na citlivé miesta vašich spoločníkov i partnerov, aby ste do nich veľmi nezabŕdali, zbytočne ich nekontrolovali. Môžete vyvolať opak toho, čo si vo vzťahoch želáte. Istota, ktorú majú zemské znamenia rady, nemusí byť prioritou u ostatných. Dajte si viac slobody v rámci vašich možnosti.

Bohyňa lásky nepôsobí nikdy totálne nepriaznivo, aj keď je v znamení Panny v páde. Venušinou úlohou je spájať ľudí svojou láskou, umením a krásou, aj keď nie vždy tak, ako by sme si predstavovali. Praktická Venuša v Panne priaznivo vplýva na liečenie, štúdiá, kedy si obohatíte svoje vedomosti na rôznych kurzoch, napríklad o spôsobe zdravého stravovania. Možno práve navštevujete rekvalifikačný kurz, z ktorého vám neskôr budú pribúdať peniaze na vašom účte.

Pôsobenie na jednotlivé znamenia

Pokiaľ je Venuša v Panne, pôsobí všeobecne priaznivo na znamenia, ktoré sú v súlade s týmto zemským znamením. Všeobecne píšem preto, lebo osobný horoskop povie človeku oveľa viac. Záleží od postavenia Venuše v natívnom horoskope i od toho, aké sú jej aspekty k ostatným planétam.

Zemské znamenia

Kozorožcov budú viac zaujímať veci duchovné. Lásku a nehu budú hľadať za hranicami všedných dní. Manželia sa zmieria na dovolenke. Býkovia budú, čo sa lásky týka, vo svojej koži. Mali by si dať pozor, aby pre lásku a umenie nezabúdali na svoj domov a domácnosť. Venuša praje Pannám, ale neobetujte svojmu objektu lásky všetko. Slnko máte v dome priateľov. Buďte ním i sebe samým.

Vodné znamenia

Voda má rada zem a Rak si s panenskou Venušou vyjde. Venujte sa krátkodobým cestám, ktoré vám prinesú úžitok i nový pohľad na lásku. Možno sa zaľúbiť do novej susedy či suseda. Stretávanie s priateľmi môže Škorpiónom priniesť veľa nových inšpirácii v umení i láske. Skúste menej štípať vašim povestným chvostom, hlavne v práci, aby si kolegovia všimli váš neodolateľný šarm. Ryby tvoria s Pannou opozíciu, ale to je u Venuše celkom prijateľné, lebo tá chce ľudí spájať a nie rozdeľovať. Ak ste voľní, neseďte doma!

Ohnivé znamenia

Okrem pragmatického pohľadu na vzťah Leva, možno dobre nakúpite umelecké predmety či kozmetiku. Ak si dá Baran pozor na zdravie a spomalí, prežije v láske celkom dobré obdobie. Strelec tvorí s Pannou kvadrát, ale aj tu podotknem, že Venuša nerozdeľuje, ale spája. Iskrivé chvíľky v láske, spojené s napätím, ktoré môže spojiť tých, ktorí sú otvorení tolerancii. Skrášlite si vaše pracovisko.

Vzdušné znamenia

Blíženci tvoria s Pannou tiež kvadrát, preto platí niečo podobné ako u Strelcov, ale vy sa venujte viac svojmu bytu a rodine. Nezhody v partnerstve možno zmierni skrášlenie spálne. Dajte si tam vašu spoločnú fotografiu. Váhy budú plné očakávania, čo je tiež nie na zahodenie. Stretávajte sa aj vy s priateľmi. Jeden nikdy nevie, kde ho čaká šťastie. Vodnári niečo v uplynulých dňoch zažili, a teraz babo raď: Buď - alebo...? Riaďte sa svojim srdcom a vedzte, že kompromis je potrebný aj v láske. Zdravý sex v tejto dobe však všeličo usmerní.

Venuša vstúpi 28. októbra do vzdušných a spoločenských Váh. Karta v láske sa opäť otočí iným smerom. To preto, aby sme sa nenudili! Veď viete, ako to chodí..., nuda je škodnou v láske.