Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Venuša v Škorpiónovi

Vo štvrtok 23. októbra vstúpila Venuša do znamenia Škorpióna. Cestujúca bohyňa lásky, umenia a krásy sa svojím putovaním jednotlivými znameniami prejavuje zakaždým inak. Preto aj jej vyžarovanie na jednotlivé znamenia bude iné.

Venuša v Škorpiónovi

Znamenie Škorpióna je pevným znamením, ktoré nemá rado zmeny, ale chce istotu. Vodné znamenie jej dodáva sklony k uzavretosti až samotárstvu, veľkú vnímavosť a citovosť. Ak vezmeme do úvahy znamenie Škorpióna a jeho vládcu Pluta, pána podsvetia, má to Venuša, ktorá tadiaľ prechádza, poriadne ťažké. Venuša je predstaviteľkou lásky a tá má spájať ľudí do harmonického celku. V podstate aj chce, ale svojim spôsobom. Pluto ju ovplyvňuje tým, že pôsobí na druhých takým dojmom, že ich chce ovládať. Pluto je totiž aj planétou vládnucej triedy, ako sa píše v starých astrologických knihách. Znamenie Škorpióna je však celkom plodné znamenie. Neskorá jeseň, kedy je Slnko v tomto znamení, pôsobí navonok smutne. Príroda akoby odumierala, ale nie je to tak. Ona len oddychuje a pripravuje sa na novú regeneráciu. Preto sa tieto vlastnosti odrazia v charakteristike škorpiónskej Venuše, hoci jeseň ešte len prichádza.

Venuša v znamení Škorpióna chce všetko alebo nič. Lásku až za hrob alebo rozchod. Berie veci lásky vážne. Ak sa zaľúbi a sklame, dlho jej to trvá, pokým sa z toho dostane. Pokojná, tajomná voda na ňu pôsobí tak, že chce splynúť s tým, koho má rada.

Pôsobenie na jednotlivé znamenia

Vodné znamenia

Vodné znamenia Rak a Ryby sú počas pôsobenia Venuše v Škorpiónovi plné tvorivej a plodnej energie. Rak sa bude viac zabávať a venovať svojim koníčkom. Ryby sa budú chcieť zase viac vzdelávať a cestovať do vzdialených krajín, možno aj až za more i oceán. Samotní Škorpióni budú priťahovať iných ľudí ešte viac svojim magnetizmom.

Zemské znamenia

Zemské znamenie Panny sa jej pôsobením začne viac zaoberať svojou sexualitou, ale aj tvorivosťou v každodennej rutinnej činnosti. Kozorožec bude pôsobiť na ľudí priateľskejšie. Ak je sám, nájde si možno svoju budúcu družku či druha medzi priateľmi. Býk tvorí so Škorpiónom opozíciu. V partnerstve buď splynie do jedného celku so svojou polovičkou, alebo začne nekonečné hádky o svoju pravdu. Tá je však len jedna. Na to netreba zabúdať a netrvať skalopevne na svojom názore!

Vzdušné znamenia

Vzdušné znamenie Váh si asi uvedomí, čo si má najviac ceniť v živote a snáď začne preto aj niečo robiť. Vodnár je so Škorpiónom v kvadráte. Počas pôsobenia Venuše v tomto vodnom znamení sa má naučiť vážiť si kolegov a priateľov. Nehrnúť sa za svojou kariérou cez mŕtvoly. Umením a láskou, ktorú bude vyžarovať voči ľuďom v okolí zájde určite oveľa ďalej! Blíženci sa začnú vážnejšie zaoberať každodennou rutinnou prácou a budú sa asi viac venovať aj svojmu zdraviu.

Ohnivé znamenia

Ohnivé znamenie Strelca sa viac vcíti do problémov iných ľudí a začne nezištne pomáhať slabším jedincom. Baran sa hlbšie zamyslí nad životom a smrťou. Nevylučuje sa však aj väčší sexuálny apetít, ale braný vážne, priam transformačne. Napokon Lev sa vrhne na svoj domov, kde začne jesenné úpravy. Pozor však, aby s tým súhlasili ostatní spolubývajúci. Má totiž so Škorpiónom ten povestný kríž, čiže v tomto čase môže padnúť kosa na kameň. Ak sa však prekonáte, napríklad urobíte v manželstve kompromis, budete mať doma útulné hniezdočko!

Planéta Venuša odíde z hĺbavého vodného znamenia Škorpióna do expanzívneho ohnivého Strelca 16. novembra 2014. Karta v láske sa pootočí zas iným smerom, aby to bolo spravodlivé…