Odporúčame

Veštica Sadia

Veštica Sadia

Stále som v kontakte s ľuďmi, ktorí potrebujú moju pomoc. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zuzana

Zuzana

Som dostupná, zavolajte mi

Veštec Adam

Adam

Obsadený, zavolajte neskôr

Svet víl

V detstve zrejme každý človek "narazil" na svet víl a elfov, poprípade škriatkov a ich dobrodružstvá i stretnutia s ľuďmi. V mnohých prípadoch u rozprávok a detstva aj ostalo. Ako je to však naozaj? Skutočne sú to len mýty a povery? Existuje spôsob kontaktu?

Svet víl

Nadprirodzené bytosti stále žijú všade vôkol nás, a to i v mestských podmienkach, nemusia to byť nevyhnutne víly, sú i iné entity a formy existencie. Čo sa však neustále mení, je naše vnímanie týchto bytostí, bohužiaľ, k horšiemu. Vnímavosť je neustále oslabovaná podmienkami a nátlakom dnešného spôsobu existencie. O samotnom kontakte potom nemôže byť ani reči. Naučiť sa obnoviť a rozvíjať duchovné zmysly natoľko, aby sme ich opätovne zahliadli a pochopili, je však možné.

Samozrejme v prípade víl, škriatkov a elfov môžeme rátať s výskytom v neosídlených prírodných podmienkach, i keď niektorí sa zdržiavajú i v ľudských obydliach a záhradách, či v pivniciach. Tak ako vo svete ľudí i tu vravíme o negatívnych a pozitívnych stvoreniach. Nájdu sa i zlomyseľné tvory a neprajníci, aj oni majú slobodnú voľbu svojej existencie a myslenia. Už ste niekedy mali na prechádzke pocit, že nie ste sami, alebo doma v kuchyni, ako keby vám niekto stál za chrbtom? Fúklo vám niekedy “niečo” do vlasov, hoci ste nikoho nevideli a vietor to nebol? Nuž, nebol to len pocit. Lesy, hory, skaly, háje, jaskyne, záhrady i domy sú plné tvorov rôzneho druhu a prejavov. Pravda je, že sú skutočné a môžete s nimi komunikovať. Stačí otvorená myseľ a trocha trpezlivosti a čoskoro začnete vo svojom okolí vnímať ich prítomnosť. Spojenie s nimi je rovnako prirodzené ako s inými ľuďmi, je to otázka záujmu a citlivosti.

Kúzla a zázraky

Kúzla, zázraky a nadprirodzené bytosti sú reálne, dokonca by mali byť prijaté každým človekom, aby život ostal pekný a zázračný, otvorený novým vnemom. Nadprirodzené bytosti môžu byť vaším poradcom i učiteľom.  Budú vás vnímať takých, aký ste, bez pretvárky a klamu. Dospelosť môže priniesť upustenie od istých vecí, nikdy by však nemala zatvoriť svet týchto bytostí a priznanie si “iných brehov” a svetov. Ak by sa tak stalo, strácame spontánnu radosť, hlbší zmysel, fantáziu, cit a vzdávame sa i zázrakov. Ostáva len starnutie fyzického tela bez rastu vedomia a ducha.

Nadprirodzené bytosti sa intuitívne dotýkajú prvopočiatočného akordu, ktorý znie niekde hlboko v nás. Preto je voľná príroda vhodnejšia na kontakt s nimi, oni sú tam doma a my sme otvorenejší zmyslom i inštinktom. Ako keby sme sa vracali domov, na chvíľu sa osviežiť, pozhovárať a s novými silami sa vrátiť do reality v našom podaní. Ľudia žijúci na vidieku alebo mimo civilizácie majú viacero vecí ľahších, ale i mestský človek smie zahliadnuť voľačo z iných sfér bytia. Určite ste už počuli o iných svetoch ako Avalon, Eden, Stredozem. Napadlo vás niekedy, či skutočne existujú, alebo je to len príliš živá fantázia ľudí? Pokiaľ život stratí všetky svoje tajomstvá, stratí i vitalitu, zdravie a my len prežívame. Všetci majú schopnosť tieto ríše vnímať. Ponoriť sa do príbehov o nich je dobrý začiatok. Koncentrácia a fantázia sa cvičia a my sa otvárame inému brehu a jeho obyvateľom. Vzdialenosť medzi nimi a nami je len tak veľká, ako si vnútorne určíme. Môžeme nájsť stále živé, ukryté hlboké pravdy a o sebe samých i v živote samom. Tiene v nás sa vyplašia a objaví sa svetlo. Zrazu máme dojem, že celá dlhá cesta za nami má svoj zmysel a začína sa niečo nové a plné, že znova dýchame akosi ľahšie. Zistíme, že sa vracia farba, tón i čaro ako keby nikdy neodišli. Osobne pocítite niečo vyššie mimo seba.