Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Kartářka Lucia

Lucia

Osobný kód 158

Horoskop na srpen - Lev

Měsíční tarotový horoskop 2020

Vzťahy: Ohnivé palice vnášajú do partnerstva energiu. Čestnosť, otvorenosť a dôkladná príprava. To posledné menované sa vám možno zdá v láske zvláštne, lebo veď spontánnosť sa cení. Je to pravda, ale ak idete riešiť niečo dôležité, alebo máte krízu, vtedy netreba konať bez rozmyslu. Na prednášku sa rečník dlho pripravuje, ale doma si často, bezhlavo povie čo chce. No a hneď je oheň na streche!

Práca: Karta má jeden z názvov, a to Ovládnutie. Môže tým evokovať myšlienku k ovládaniu sveta okolo vás, ale toto by vám tarot nikdy neradil. Tarotový výklad necháva každému človeku slobodnú vôľu. Treba teda začať od tej svojej. Skúste sa teraz viac venovať tvorivej činnosti a usmernite svoju energiu tým správnym smerom. Pri pevnej vôli sa vám to určite podarí! Doprajte si však dosť času na oddych.

Zdravie: Ohnivá dvojka palíc skrýva za sebou netrpezlivosť a následne únavu, lebo svoju energiu vydávame asi nesprávnym smerom. Naše vyššie Ja s tým nie je spokojné, a potom sa ozve aj fyzické telo. Rozdeľte si preto svoju energiu správne. Je na čase začať pravidelne cvičiť a zdravo jesť. 

Zobrazit horoskop na srpen pro znamení: