Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Kartářka Dala

Dala

Osobný kód 161

Horoskop na září - Štír

Měsíční tarotový horoskop 2023

Vzťahy: Mať dobrý, stabilný vzťah je najväčším šťastím v osobnom živote. Hovorí sa, že ten pravý partner je ten, u ktorého máme pocit, že sme doma. Vsaďte na svoju božskú iskru vo vašom srdci! Tá vás povedie k šťastiu, ktoré každý hľadá. Predtým odpustite, keď vám niekto ublížil, a to bez podmienok! Hrdosť či pýcha má ísť v láske bokom. Na obzore sú teda zmeny, dúfajme, že k lepšiemu.

Práca: Pri názve karty vás môže napadnúť aj slovo výhra. Môže byť, jeden teda nikdy nevie! Koleso sa však často zastaví aj na nule, a to znamená stagnáciu, až stratu. Kto chce vsadiť na istotu a bude na nej lipnúť, môže prísť taktiež o všetko. Život je ustavičný pohyb, preto sa nebráňte novotám v práci, aby vás nedali bokom ako neflexibilného kolegu. Buďte teda radšej prezieraví, ako by ste sa mali dopredu veľmi tešiť.

Zdravie: K dobrému zdraviu musí človek prispieť sám. Nečakajte pokým sa „koleso šťastia“ pohne a niekto vás posunie dopredu! Urobte sami čo najviac pre svoje zdravie! Pite teraz dostatok tekutín a nejedzte zbytočne veľa sladkostí. V tomto období je totiž najviac namáhaný pankreas a slezina. Dýchajte správne a pohybujte sa v prírode zakaždým, pokiaľ to len ide. 

Zobrazit horoskop na září pro znamení: