Věštba pro vás na rok 2019

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Alice

Alice

Osobný kód 180

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Roční horoskop - Vodnář

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Priateľstvo si viete ceniť. Pre svojich kamarátov a známych budete aj v roku 2017 spoľahlivou oporou. Vodnári veria, že sú schopní zmeniť vyskúšané a overené tradičné spôsoby a prísť s niečím novým a prevratným. Vaše myslenie bude stále nasmerované do budúcnosti. Vaša intuícia a predvídavosť vám aj v roku 2017 pomôžu k originálnym a významným výkonom.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 19.1.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 18.2.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 18.1.2018. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 3.1.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 17.3.2018 - 17:41 a 16.5.2018. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 19.12.2016.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 7.2.2017 - 10:36 a potom aj 31.1.2018. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 26.2.2017.

Vplyv planéty Urán

U mnohých Vodnárov prevláda celoživotný vplyv planéty Urán, a preto medzi vaše hlavné črty patrí aj snaha byť za každú cenu originálni, niečím zvláštni a duchovne slobodní. Zároveň však lipnete na morálnych hodnotách, ktoré si mnohokrát vysvetľujete po svojom. Pre iných dosť nepochopiteľne. Do života sa vám v roku 2017 môžu zapliesť aj nečakané výrazné vplyvy, ktoré môžu byť aj na vás veľké.

Vplyv planéty Saturn

Tradičným vládcom znamenia Vodnár je aj Saturn, planéta zásad, morálky a pravidiel. Urán i Saturn sú v roku 2017 v živle Ohňa. Neprepadajte pesimizmu, nie je to s vami také zlé, ste pod ich ochranou.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, bude podnetný. Rok 2017 vám prináša dobu expanzie, nových plánov a cestovania. Je to vhodný čas aj pre vzťahy a výhody práce v skupine, či zapojenia sa aj do riešenia sociálnych problémov. Vylepšené finančné vyhliadky a priaznivé investície by sa mali vzťahovať na novú prácu, či zlepšenie vzdelania. Najviac sú pre vás vhodné mesiace marec, september a december.

Láska a vzťahy

V roku 2017 začnete nazerať na svet z nového uhla a pochopíte, kde leží pravda. Berte veci tak, ako sú a ako takým k nim tiež pristupujte. Buďte starostliví a snažte sa byť príjemní. Budete určite potrebovať pozrieť sa na seba aj kritickým okom. Pozrite sa dovnútra svojej duše a zistíte, že môžete dosiahnuť viac, než ste si kedy dokázali predstaviť.

Verte, že celý rok 2017 pre vás bude veľkou lekciou a vaše kroky povedie aj osud. Sú to lekcie, ktoré vás posunú omnoho ďalej, než ste si kedy predstavovali. Aj napriek niektorým problémovým situáciám v oblasti vzťahov, bude láska pri vás, tak si ju užite a tešte sa z nej.

Práca a peniaze

V novom roku 2017 budete určite chcieť posilniť svoje vôľové vlastnosti, talent a zručnosť. Mnoho Vodnárov túži po nezávislej práci, neradi pracujú v zamestnaneckom pomere, ťažko prijímajú autority, a preto mávajú v práci aj problémy.

Vplyv roku 2017 bude nahrávať i zmenám. Buďte však obozretní, triezvi, konzervatívni a silní. Ste veľmi inteligentní a usilovní preto sa môžete usilovať aj o vedúce postavenie. Dokážete tiež dobre ovplyvňovať verejnú mienku a získať ľudí na svoju stranu. Študujte a dokážete rýchlo pozbierať a využívať informácie. Táto schopnosť je hlavným zdrojom vášho úspechu v roku 2017.

Zdravie, šarm a vitalita

Po celý rok 2017 si strážte kŕčové žily a srdcovo-cievny systém. Ak sa vo vašom živote budú opakovať, prípadne i stupňovať úrazy, bude to indikátor, že nežijete celkom správne. Dôležité bude, aby ste neporušovali základné zásady, pretože inak by ste skončili horšie.

Dôležitá je zelenina a ovocie. Stravu dopĺňajte kremíkom, selénom, zinkom a tiež vitamínmi C a B. Na dochutenie je dobrá bazalka, rasca, majorán a šalvia. Výborný je cesnak a cibuľa i pór a zeler.

Celý rok, ale zvlášť v poslednom, záverečnom mesiaci roka, svoje telo radšej neprepínajte. Doprajte mu relaxáciu a odpočinok, ktorý si po náročnom roku zaslúži.

Na zamyslenie

Ženu nezaujíma to, ako vieš lietať, ale ako sa vieš starať o hniezdo. (T. Krébes)