Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Somezeda

Somezeda

Som tu pre vás, veď najväčšie umenie je uvidieť svet očami iného človeka, rozsvietiť svetlo v tme. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Ročný horoskop - Vodnár

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 bude v niečom výnimočný, v niečom všedný. Podľa toho, ako sa k jednotlivým situáciám sami postavíme. Na rok 2017 sa zbehne veľa pozitívnych energií. Zasiahne naše vzťahy, ako medziľudské, tak aj medzinárodné. Mnoho nových vzťahov má aj tendenciu ku konsolidácii v dlhodobom horizonte. Viac o spoločných črtách roku 2017 »

Horoskop na rok 2017

Priateľstvo si viete ceniť. Pre svojich kamarátov a známych budete aj v roku 2017 spoľahlivou oporou. Vodnári veria, že sú schopní zmeniť vyskúšané a overené tradičné spôsoby a prísť s niečím novým a prevratným. Vaše myslenie bude stále nasmerované do budúcnosti. Vaša intuícia a predvídavosť vám aj v roku 2017 pomôžu k originálnym a významným výkonom.

Najdôležitejšie vplyvy planét v roku 2017

  • Slnko vstupuje do vášho znamenia 19.1.2017. Podporí vašu celkovú úspešnosť. Z vášho znamenia odchádza 18.2.2017.

  • Planéta Venuša vstupuje do vášho znamenia 18.1.2018. Zvýrazní váš šarm, príťažlivosť a túžbu po láske a kráse. Z vášho znamenia odchádza 3.1.2017.

  • Planéta Mars vstupuje do vášho znamenia 17.3.2018 - 17:41 a 16.5.2018. Zaktivuje vašu energiu a priebojnosť. Z vášho znamenia odchádza 19.12.2016.

  • Planéta Merkúr vstupuje do vášho znamenia 7.2.2017 - 10:36 a potom aj 31.1.2018. Uľahčí vám komunikáciu, ústne i písomné dialógy, s kýmkoľvek, a na akejkoľvek úrovni. Z vášho znamenia odchádza 26.2.2017.

Vplyv planéty Urán

U mnohých Vodnárov prevláda celoživotný vplyv planéty Urán, a preto medzi vaše hlavné črty patrí aj snaha byť za každú cenu originálni, niečím zvláštni a duchovne slobodní. Zároveň však lipnete na morálnych hodnotách, ktoré si mnohokrát vysvetľujete po svojom. Pre iných dosť nepochopiteľne. Do života sa vám v roku 2017 môžu zapliesť aj nečakané výrazné vplyvy, ktoré môžu byť aj na vás veľké.

Vplyv planéty Saturn

Tradičným vládcom znamenia Vodnár je aj Saturn, planéta zásad, morálky a pravidiel. Urán i Saturn sú v roku 2017 v živle Ohňa. Neprepadajte pesimizmu, nie je to s vami také zlé, ste pod ich ochranou.

Vplyv planéty Jupiter

Vplyv planéty, ktorá sa v tradičnej astrológii nazýva i Veľké šťastie, bude podnetný. Rok 2017 vám prináša dobu expanzie, nových plánov a cestovania. Je to vhodný čas aj pre vzťahy a výhody práce v skupine, či zapojenia sa aj do riešenia sociálnych problémov. Vylepšené finančné vyhliadky a priaznivé investície by sa mali vzťahovať na novú prácu, či zlepšenie vzdelania. Najviac sú pre vás vhodné mesiace marec, september a december.

Láska a vzťahy

V roku 2017 začnete nazerať na svet z nového uhla a pochopíte, kde leží pravda. Berte veci tak, ako sú a ako takým k nim tiež pristupujte. Buďte starostliví a snažte sa byť príjemní. Budete určite potrebovať pozrieť sa na seba aj kritickým okom. Pozrite sa dovnútra svojej duše a zistíte, že môžete dosiahnuť viac, než ste si kedy dokázali predstaviť.

Verte, že celý rok 2017 pre vás bude veľkou lekciou a vaše kroky povedie aj osud. Sú to lekcie, ktoré vás posunú omnoho ďalej, než ste si kedy predstavovali. Aj napriek niektorým problémovým situáciám v oblasti vzťahov, bude láska pri vás, tak si ju užite a tešte sa z nej.

Práca a peniaze

V novom roku 2017 budete určite chcieť posilniť svoje vôľové vlastnosti, talent a zručnosť. Mnoho Vodnárov túži po nezávislej práci, neradi pracujú v zamestnaneckom pomere, ťažko prijímajú autority, a preto mávajú v práci aj problémy.

Vplyv roku 2017 bude nahrávať i zmenám. Buďte však obozretní, triezvi, konzervatívni a silní. Ste veľmi inteligentní a usilovní preto sa môžete usilovať aj o vedúce postavenie. Dokážete tiež dobre ovplyvňovať verejnú mienku a získať ľudí na svoju stranu. Študujte a dokážete rýchlo pozbierať a využívať informácie. Táto schopnosť je hlavným zdrojom vášho úspechu v roku 2017.

Zdravie, šarm a vitalita

Po celý rok 2017 si strážte kŕčové žily a srdcovo-cievny systém. Ak sa vo vašom živote budú opakovať, prípadne i stupňovať úrazy, bude to indikátor, že nežijete celkom správne. Dôležité bude, aby ste neporušovali základné zásady, pretože inak by ste skončili horšie.

Dôležitá je zelenina a ovocie. Stravu dopĺňajte kremíkom, selénom, zinkom a tiež vitamínmi C a B. Na dochutenie je dobrá bazalka, rasca, majorán a šalvia. Výborný je cesnak a cibuľa i pór a zeler.

Celý rok, ale zvlášť v poslednom, záverečnom mesiaci roka, svoje telo radšej neprepínajte. Doprajte mu relaxáciu a odpočinok, ktorý si po náročnom roku zaslúži.

Na zamyslenie

Ženu nezaujíma to, ako vieš lietať, ale ako sa vieš starať o hniezdo. (T. Krébes)