Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Večernica

Večernica

Osobný kód 159

Veštica Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Veštica Alica

Alica

Osobný kód 180

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Horoskopy pre vaše znamenie

Horoskop na 22. január 2021

Zistite, ako sa vám bude dariť, na čo si máte dávať pozor a čo vás čaká v zamestnaní, vzťahoch, financiách alebo zdraví.

Foto: shutterstock.com

Tip na dnes / zajtra

Mesiac je dnes v Býkovi. Je v kvadráte s Merkúrom, v sextile s Neptúnom, a v trigone so Slnkom, Plutom a Venušou. V zmyslovom a milostnom živote ste dnešný piatok i zajtrajšiu sobotu náchylnejší k extrémom. Nedostatok porozumenia bude očividný. Každé nedorozumenie sa vás priveľmi dotkne. Preto sa snažte s ľuďmi vychádzať čo najlepšie, no vyžadujte aj od nich dôveru a toleranciu.

Oblasť financií do 28.1.2021

Napätie prameniace z kvadrátu viacerých planét vo Vodnárovi na Urán i Mars, ktoré sú v znamení Býka nám môže spôsobovať viacero problémov i vo finančnej oblasti. Objednávate si cez internet toho veľa, doprajete aj rodine, no a potom sledujete každý medenák. Netreba ísť z extrému do extrému! Všetko s mierou. Treba si občas urobiť radosť, ale aj myslieť na zadné kolieska. Pokiaľ to ide, nesiahajte na svoju železnú rezervu. Celý finančný horoskop »

Zobraziť horoskop na dnes pre znamenie:

Horoskop 2021

Rok 2021 prináša viac nových starostí a úloh, ktoré zvládnete tým lepšie, čím rýchlejšie sa s nimi vnútorne vyrovnáte. Možné sú isté skúšky a rozluky, ale aj objatia. Starosti tohto roku sa predovšetkým týkajú rodiny a blízkych. Nebojte sa prejaviť záujem, stanoviť si priority a držať sa vopred určeného plánu. Horoskop na rok 2021 »

Ako sa tvoria horoskopy?

Horoskop je predpoveď nasledujúceho, konkrétneho časového úseku pre určitú skupinu ľudí alebo jednotlivca. Najčastejšie sú to astrologické predpovede, ktoré akceptujú zoskupenie planét pre daný čas, poväčšine pre 12 znamení Slnečného horoskopu. Horoskopy sa zostavujú aj z iných veštiacich techník, napríklad z tarotových kariet.

Numerologický horoskop sa vypočítava z dátumu narodenia i z mena, lebo numerológia vie aj písmená premeniť na čísla.

Astrologický horoskop sa vypočítavaja z dátumu narodenia a presnej hodiny, minúty, prípadne i sekundy, kedy sa malý človiečik prvýkrát nadýchol na tomto svete a presných súradníc miesta narodenia.

Ak ide o denný horoskop, tak tu berieme do úvahy hlavne postavenie Luny, čiže Mesiaca voči slnečným znameniam. Mesiac sa pohybuje rýchlo, jednotlivým znamením prejde za dva a pol dňa. Ovplyvňuje náladu, cítenie a emócie človeka. Na každé znamenie však pôsobí pohybujúca sa Luna na nebi inak.

Ostatné horoskopické výklady jednotlivých znamení, napríklad tarotový horoskop, sú na zamyslenie sa nad sebou a problematikou, ktorej sa karta dotýka. Často aj kartový tarotový horoskop trafí klinec po hlavičke a nahnevá alebo poteší čitateľa.

Cieľ horoskopov

Ak zoberieme do úvahy len znamenia zverokruhu, ktorých je dvanásť a každé je rozdelené na 30 stupňov, kde jeden dielik je jeden deň, už aj laickým pohľadom vidíme, že horoskop nemôže rovnako platiť pre všetkých Baranov, Býkov, Blížencov, ...

Len ten horoskop, ktorý bude astrológom presne vypočítaný priamo pre vás, je najviac pravdepodobný. Berte horoskopy v časopisoch i na internete najmä ako zábavu a podnet na zamyslenie. Ak vás horoskop oslovil, mali ste ho asi čítať alebo počuť, a teda zamyslieť sa nad tým, čo vás vlastne oslovilo. Ak sa nad horoskopom zasmejete, aj to je dobré. Máte dobrú náladu po celý deň. Ak vám vyšiel zlý horoskop na určitý deň a vy sa naozaj zle cítite, ste práve ten človek, ktorý si snáď dá pozor…

Horoskopy pre Ryby

Horoskop na dnes22. január 2021
Horoskop na zajtra23. január 2021
Týždenný horoskop3. týždeň 2020
Horoskop lásky3. týždeň 2020
Finančný horoskop22.1. - 28.1.2021
Mesačný horoskopjanuár 2021
Čínsky horoskopjanuár 2021
Ročný horoskop2021
Čínsky horoskoprok Potkana