Věštby a spirituální poradenství

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Kartářka Alice

Alice

Osobný kód 180

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Roční horoskop - Blíženci

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Vzduch
Astrologický patrón: planéta Merkúr
Deň v týždni: Streda

Láska a vzťahy

Vás a znamenie Panny ovplyvňuje planéta Merkúr. Preto zložité dni z retrográdneho vplyvu Merkúra máte spoločné. Je to najpohyblivejšia planéta našej slnečnej sústavy. Preto to môžete cítiť aj na vašej nepokojnej povahe, ktorú sa snažíte držať po kontrolou. Merkúr bude preto retrográdny v tomto roku až trikrát.

Najkomplikovanejšie obdobia roku máte od 17.2. do 10.3., to je 22 dní. Potom od 18.6. do 12.7., to je 24 dní. A od 14.10. do 3.11., čiže 20 dní.

Vaša reč by mala byť, zvlášť vtedy, veľmi jasná. Zo vzájomného nepochopenia by mohli vzniknúť nepríjemné komplikácie.

Myslite aj na seba, aj na druhých. V roku 2020 sa to bude dať vhodne skĺbiť dohromady. Zabudnite na staré krivdy. Zbytočne by ste si jatrili rany. Pozor na úlisných podvodníkov. Držte sa osvedčených a starších ľudí, ktorí vám viac a lepšie poradia.

Práca a peniaze

V roku 2020 budete chcieť pretrhnúť staré štruktúry a objavovať dosiaľ nepoznané. Bude sa dariť najmä tým podnikavejším. Všetko nakoniec dopadne dobre a získate to, čo vás tak motivovalo.

Neuchyľujte sa k obviňovaniu iných za svoje momentálne neúspechy. Využite svoju inteligenciu na tvorbu dlhodobých plánov, alebo na ďalšie štúdium. Skúste viac kontrolovať svoje myšlienky a nádeje.

Vaše kroky musia byť ráznejšie, nech každý vidí, že viete, čo chcete. Najskôr počúvajte, až potom hovorte. Bude to pre vás výhodnejšie, než keby ste to robili naopak. Prispôsobte sa situácii. Musíte mať pripravených viacero možností, ktoré rátajú s rôznym preskupením mocných.

Ak sa pridáte na správnu stranu, môžete iniciovať zmeny, ktoré by ste inak nedokázali. Sústreďte sa na to, čo robíte. Nemali by ste byť v práci, ani tento rok 2020, roztržití.

Zdravie a kondícia

Ak sa blíži choroba, mali by ste zmeniť stravovacie návyky. V čase vysokého nebezpečenstva nákazy je dobré zrieknuť sa mäsa, vajíčok, sladkostí, kávy, alkoholu, cigariet a mastnej stravy. Odporúča sa veľa surovej zeleniny a ovocia.

Vaše zdravšie telo bude skôr mať aj zdravší a aktívnejší sexuálny život. Dýchanie je život. Čerstvý vzduch vám urobí dobre.

V tomto roku 2020 máte nábeh mať oslabené nervové dráhy a celý nervový systém. Vyššie nebezpečenstvo býva v prípade, že sa budete cítiť podpriemerne, poškodene, a bez šancí.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Negativní energie a jejich vliv na váš citový a partnerský život

Odstraňte škodlivé energie, které negativně ovlivňují váš partnerský vztah.

Zjistit více