Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Lucia

Lucia

Pomocou energie a kariet vám dám odpoveď na otázky, ktoré vás trápia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Freyja

Freyja

Osobný kód 170

Roční horoskop - Váhy

Horoskop na rok 2020

Máte pred sebou prínosný rok, v ktorom môže dôjsť k zásadnému prehĺbeniu vzájomnej komunikácie a zlepšeniu. Viac o spoločných črtách roku 2020 »

Horoskop na rok 2020

Živel: Vzduch
Astrologický patrón: planéta Venuša
Deň v týždni: Piatok

Láska a vzťahy

Najkomplikovanejšie obdobie roku 2020 máte od 13.5. do 25.6., to je 43 dní. Vtedy je vaša planéta Venuša retrográdna. Pod jej komplikovaným vplyvom sa stáva plno zbytočných komplikácií. Jej rozmary vo vzťahoch k ľudom i peniazom a mamonu dosahujú vrchol.

Upokojte sa, všetko časom vychladne - aj rôzne rozmary. Niet nič krajšie, ako pocit, že niekomu pomôžete. Nebuďte sklamaní, ak si aj tak spravia po svojom. Niekedy i najlepšie úsilie vyústi do hádky, preto aj v roku 2020 zvýšte opatrnosť a pozornosť.

Konajte na základe impulzov a nedovoľte nikomu zhasnúť, či zatemniť vašu iskru. Pokiaľ ide o kariéru, buďte pripravení na nové príležitosti.

Niektoré starosti nie sú až také dôležité, aby sa nevyriešili samé. Láska a porozumenie vyriešia mnohé, takže báť sa nemusíte.

Využite svoju inteligenciu aj na zvládnutie kompromisov. Hrajte iba fér.

Práca a peniaze

Buďte podnikavejší a ochotnejší pracovať, potom to bude pre vás sľubný rok. Pracujte a nenechajte nikoho zničiť vašu snahu.

Pokiaľ ide o kariéru, buďte pripravení na nové príležitosti. Starší i mladší budú môcť aj v roku 2020 využiť svoj osobný šarm na získanie nových výhod. Dôležité je, aby ste sa zamerali na to, čo skutočne chcete.

Vo financiách sa zaoberajte detailami, môžete pri tom získať, ale aj stratiť. Máte tendenciu podceňovať to, čo je naozaj dôležité, zatiaľ na to, čo by malo byť na okraji vašich záujmov, kladiete dôraz až prehnaný.

Veľké úlohy vás preskúšajú a odkryjú slabé miesta. Našťastie, planéta Saturn pomôže, aby sa seriózni ľudia dostali aj cez náročnejšie obdobie.

Zdravie a kondícia

Energie roku 2020 vyzývajú aj k duchovným výšinám a snívaniu. Stres stojí za väčšinou vašich zdravotných problémov, eliminujte ho.

Vaše telo potrebuje zvýšený prívod vitamínov a minerálov. Zelenina dodá telu vlákninu, prečistí, ale aj zasýti. Čaje z ľubovníka, valeriány, či dobromysle upokojujú.

Orgánmi kontaktov s okolím a partnerskými vzťahmi sú párové obličky. Práve narušenie ich funkcie je zdravotným problémom ľudí s energiou Váh, zvlášť, keď vzťahy nefungujú a psychika je disharmonická.

V lete sa veľa hýbte, aby ste získali potrebnú silu do druhej polovice roka. V jarných a jesenných mesiacoch budete mať sklony k melancholickejšej nálade, ale tie prejdú.

Zobrazit roční horoskop pro znamení:

Téma dne Zrcadlení jako nástroj pro řešení problémů ve vašich vztazích

Podívejte se na svůj život z jiného úhlu pohledu - z odrazu v zrcadle a naučte se žít šťastnější život.

Zjistit více