Služba M-telefón

Volanie cez kreditnú kartu

Vďaka službe M-telefón sa s použitím kreditnej (platobnej) karty môžete telefonicky spojiť s našimi vešticami a veštcami.

M-telefón

M-telefón je možné využiť hlavne v týchto prípadoch:

  • Ste v zahraničí (mimo územia Slovenska, resp. Čiech). Volanie na slovenské resp. české audiotexové číslo totižto nie je možné zo zahraničia.
  • Máte zablokované volanie na audiotexové čísla.

Pre využívanie služby M-telefón stačí mať zakúpený kredit. Po úspešnom dobití kreditu Vám príde e-mail s telefónnym číslom (kontakt na veštice a veštcov) a s postupom, ako treba službu M-telefón používať. Kredit môžete využívať kedykoľvek až do jeho vyčerpania. Pri každom zavolaní - použití služby sa Vám odpočíta z kreditu len príslušná čiastka. Cena za volanie cez službu M-telefón je 1,50 €/min. s DPH.

Ak chcete využívať výhody kreditu, musíte sa najskôr prihlásiť.

Ak nechcete použiť M-telefón, máte stále možnosť kontaktovať veštice a veštcov cez audiotexové číslo, ktoré majú uvedené vo svojom profile.

Poznámka: Poplatky za telefón platíte naďalej svojmu operátorovi (podľa Vášho volacieho programu) ako volanie na Orange linku v SR. Kredit slúži len na zaplatenie za samotnú službu a nemá nič spoločné s Vaším kreditom na predplatenej karte, resp. s faktúrou za telefón od operátora.