Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Osobné ročné vibrácie (2. časť)

Význam jednotlivých vibračných čísiel, ich pôsobenie na človeka a popis, čo v tom danom vibračnom roku môžeme očakávať, prípadne ako sa sami môžeme pokúsiť niečo dosiahnuť.. Každý vibračný rok nám síce zmenu ponúka, ale my túto príležitosť musíme využiť vo svoj prospech, ale aj v prospech iných, tým sami rastieme na duchu.

Osobné ročné vibrácie (2. časť)

Ročná vibrácia čísla 1

1Vibrácia jednotky prináša nezávislosť a nové začiatky. Vtedy mávajú ľudia veľmi dobré a originálne nápady. Len by nikdy nemali zabúdať, že k nápadu treba aj čosi urobiť – prvý krok. Sú schopní dosiahnuť všetko. Do tohto obdobia sa nám vtláčajú nové možnosti rôznych zmien. Napríklad zmeny - buď v zamestnaní alebo celkového zamestnania, v podnikaní alebo v súkromnom živote. Tento rok nám dáva možnosť rozvoja vlastnej osobnosti. Možno sa poniektorí z nás môžu cítiť veľmi osamelí, ale iným samota zase vyhovuje. Tento rok je rokom rozvoja a veľkého posunu v každej oblasti. Mali by sme sa, práve v tejto vibrácii, naučiť nezávislosti a samostatnosti.

Ročná vibrácia čísla 2

2V ročnej vibrácií čísla dva by sme sa mali naučiť tolerancií, citlivosti, či priateľstvu k našim blízkym, či kolegom, a či k úplne cudzím ľuďom. Naučiť sa spolunažívať vo vzťahu v súkromnom živote, alebo vo vzťahoch všeobecne. Mali by sme riešiť všetky životné situácie s kľudom a v priateľskom duchu. Veľakrát sa stáva, že práve v tejto ročnej vibrácii sa spoznáme s niekým, kto nám mal vstúpiť do nášho života. Býva to vibrácia lásky, porozumenia a trpezlivosti. Stáva sa pomerne často, že práve teraz sa ľudia rozhodnú o zosobášenie sa, prípadne sa v tomto čase splodia deti z čistej lásky. Ľudia, ktorí sa nachádzajú v tejto ročnej vibrácii radi začínajú pracovať v tíme, potrebujú sa obkolesovať viacerými ľuďmi a v tomto čase sú komunikatívnejší.

Ročná vibrácia čísla 3

3Jedná sa o vibráciu, ktorá je vysoko mentálna, tvorivá a aktívna, je plná radosti. V tomto období by sme všetci mali prijímať vedomosti, pretože naša myseľ je silne aktívna. Je to komunikačný rok. Práve teraz by sme mali riešiť všetky veci, ktoré sme dlho schovávali sami pred sebou. Teraz ich máme riešiť a vyriešiť. Písala som, že tento rok je veľmi vhodný na štúdium, áno, presne tak. Keď sme sa doteraz nevedeli rozhodnúť, tak v tomto roku by sme sa o to mali pokúsiť. Ľudia, ktorí svoju vnútornú energiu nenasmerujú na prijímanie nových možnosti vzdelávania sa, môže sa veľmi ľahko stať, že sa zmenia na veľmi nepríjemných a kritických. Urobte zmeny vo vašom vnímaní, veľmi vám to pomôže v ďalšej trochu ťažšej vibrácii čísla 4.

Ročná vibrácia čísla 4

4Toto vibračné obdobie prináša problémy, ťažkosti, choroby a záťaž na celý organizmus. Ale keď plodne využijeme predchádzajúci rok, tak vibračný rok čísla 4 prekonáme pomerne ľahko. Nesmieme však zabúdať, že v tomto roku sa nám pod nohy budú vkrádať ťažkosti a zaťažkávajúce skúšky, ktoré budeme musieť riešiť. Toto obdobie nám bude hádzať kamene pod nohy, preto sa všetko bude nesmierne ťahať, každý problém sa nám bude vidieť neriešiteľný a bude trvať pomerne dlhú dobu, kým ho vyriešime. Číslo štyri je číslom zručnosti, v manuálnej oblasti nám pôjde všetko zľahka, je to obdobie silne fyzicky aktívne. Je zapotreby svoju energiu správne usmerniť, aby sa nezašlo až za hranice svojich fyzických možností. V tomto období plánujeme oveľa silnejšie ako kedykoľvek predtým, čo dokážeme využiť práve v päťkovej ročnej vibrácii. Štvorka prináša problémy aj po zdravotnej stránke, či v niektorých prípadoch dokáže priniesť aj smrť do rodiny. Môže nám narušiť naše zdravie aj po psychickej stránke, preto by sme sa mali naučiť pozitívne myslieť a snažiť sa všetky tieto zaťažkávajúce skúšky ľahšie prekonávať.

Ročná vibrácia čísla 5

5Päťka je číslom veľkých zmien, aj na fyzickej, ale aj na mentálnej úrovni. Naše telo vibruje obrovskou silou a vtedy dokážeme urobiť zásadné zmeny, dokážeme otočiť život úplne od základov. V tomto čase meníme zamestnanie, kupujeme a predávame svoje byty, uzatvárame výborne zmluvy. Keď chceme vymeniť nábytok, alebo urobiť zásadne zmeny vo svojom živote, tak toto je na to čas ako stvorený. Tento rok je vhodný na cestovanie, hlavne je dobre uskutočniť takú cestu, po ktorej sme dlho túžili. Dlho vytvárané sny sa dokážu premeniť na skutočnosť. Číslo päť prináša veľké zmeny, ale má v sebe aj veľkú silu, preto by sme si v tomto období mali uvedomiť aj skutočnosť, že si musíme udržiavať rovnováhu v našom vnútri, pretože niekedy dokážeme urobiť z nerozvážnosti také rozhodnutie, ktoré môžeme ľutovať celý život. Naučme sa zodpovednosti a poriadku, v budúcich vibráciách sa nám to zíde.

Ročná vibrácia čísla 6

6V tomto období si budeme veľmi vážiť všetkých členov rodiny a budeme pociťovať silné prepojenie na nich. Šestka - znamená láska, rodina, šťastie a všetko s tým spojené. Dejú sa v tomto čase zmeny, ktoré sa odohrávajú medzi najbližšími, čiže v kruhu rodiny. V tomto období sa ľudia zamiľovávajú, robia sa svadby, plodia sa deti - lepšie obdobie, okrem dvojky, sa ťažko nájde. Toto obdobie je najviac orientované na rodinu a na zlepšenie rodinných vzťahov, pretože toto číslo prináša silnú harmóniu. I v tých rodinách, kde doteraz panovali samé nešváry, nastáva uvoľnenie a relatívny kľud. Mali by sme si prejavovať viac lásky a úcty. Jedná sa o veľmi láskyplný a tvorivý rok.
.

Ročná vibrácia čísla 7

7Ročná vibrácia sedmičky prináša veľké zmeny do nášho života, ktoré môžu naše city ťažko raniť. Zmeny, ktoré prichádzajú, nie sú vždy zlé, mali by nás poučiť. Je to rok pokroku skôr duchovného než fyzického, preto by sme sa mali zaoberať aj takýmito duchovnými poznatkami. Z láskou treba pomôcť druhým, i keď si myslíme, že na ne nemáme čas. Čas sa vždy nájde a nám sa to v dobrom vráti. Ak sa stane, že nastanú problémy vo vzťahoch, mali by sme sa naučiť ich riešiť trpezlivosťou. Kľúčové slovo sedmičky je viera. Všetkým by nám prospela vnútorná meditácia a uvoľnenie vnútorného napätia. Sedmička v tarote predstavuje karta voza, ktorá nám ukazuje cesty vhodné pre zmeny, nie len vonkajšie, ale aj vnútorné. Toto obdobie je mimoriadne vhodné na cestovanie a spoznávanie nových krajín.

Ročná vibrácia čísla 8

8Vibrácia čísla osem nám prináša rozmach, úspech a odolnosť. Musíme si nájsť rovnováhu sami v sebe, pretože číslo osem je číslo karmy a v sebe nosí obrovskú silu, práve preto by sme si mali nájsť vnútornú rovnováhu po minuloročnej ťažkej sedmičke. Aj v tarotových kartách osmička znázorňuje silu, tá nás dokáže dobre potlačiť, buď v práci, kedy môžeme dosiahnuť vyšší plat, alebo v podnikaní sa nám po finančnej stránke začne veľmi dariť. Tak ako pri ostatných číslach, aj tu si musíme dať pozor, lebo pri veľkých „očiach“ sa nám môže podariť aj hlboko padnúť. Všetko by sme mali robiť s mierou a s rozumom. Veľakrát sa stalo, že ľudia, ktorí sa v tomto období rýchlo vyšvihli, alebo dosiahli slávu, vtedy sa úplne zmenili. Môže sa stať, že ako rýchlo sa vyšplhali, tak rýchlo aj padli. V tomto období sa veľa ľudí dostalo aj do závislostnej situácie a z tej sa ťažko dostáva späť, preto je opatrnosť na mieste! Karma je spleť príčin a následkov, ľudovo sa vraví: ako si si postlal, tak sa vyspíš, alebo: čo si si zasial, to si aj zožneš!

Ročná vibrácia čísla 9

9Číslo deväť je číslom učenia a múdrosti, práve tu by bolo vhodné sa naučiť sebestačnosti a zodpovednosti, ale je to aj číslo pokroku. V tomto období pracuje naša logičnosť. Tak ako som písala o vibrácií čísla tri, že je vhodné obdobie na učenie a prijímanie vedomosti, tak aj vibrácia deviatky je veľmi prospešná na učenie. Číslo deväť v tarote zastupuje karta pustovníka. Je to karta múdrosti, samostatnosti, ale aj prijímania vedomostí a inšpirácie z hora. A práve tu by sme sa mali podeliť o svoje vedomosti, nie sa uzatvárať do seba, len tak sa dočkáme zadosťučinenia. Deviata ročná vibrácia ukončuje deväťročný cyklus. Pretože sa jedná o silu v mentálnej oblasti, toto obdobie je vhodné na podnikanie, môžeme meniť zamestnanie, lebo nás táto sila čísla deväť bude ťahať čosi viac dosiahnuť. Číslo deväť je alfou a omegou v jednom, tu sa často stáva, že ukončíme jeden vzťah a hneď prichádza nový. Je to dobré obdobie na nové vzťahy, novú prácu a všetko čo cítime vo svojom vnútri, že už je nefunkčné a je potrebné sa toho zbaviť a vykročiť novým smerom. Tam nám pomôže už blížiaca sa vibrácia čísla jedna, v ktorej som sa zmienila o nových začiatkoch.

Ročná vibrácia čísla 11/2

Je to jedno z tých najláskavejších období, tu ľudia väčšinou prechádzajú na vieru a chcú lepšie porozumieť náboženstvu. Iní sa zase zaoberajú vo väčšej miere filozofii alebo psychológii. Zvyšuje sa záujem o ezoterické vedy, alternatívnu medicínu, ájurvédske vedy, či štúdium hudby a umenia. Rodinné vzťahy sa zlepšujú a prekvitá viac lásky v rodinách. Nie nadarmo v tarote ju zastupuje karta spravodlivosti, je dôležité vyrovnať sa tiež vo svojom vnútri.

Ročná vibrácia čísla 22/4

Dvadsaťdvojka sa ako ročná vibrácia v numerológii nepoužíva, ale zmienim sa aspoň jednou vetu o tomto prekrásnom čísle. Číslo dvadsaťdva je majstrovské číslo, nesie v sebe obrovskú intuíciu, silu myšlienok a veľkú silu vnútorného šťastia. Predsavzatia, ktoré si vy sami dáte, budú pre dobro druhých. Prinášajte šťastie druhým, budete šťastní aj vy.