Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Anna

Anna

Osobný kód 309

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

5 krokov ako nájsť lásku už v tomto mesiaci

Je tu máj, lásky čas a vy ste stále sami? Radi by ste to zmenili? Poradíme vám, ako na to! Pripravili sme pre vás 5 tipov, ako vyjsť láske v ústrety a nepremeškať žiadnu príležitosť.

5 krokov ako nájsť lásku už v tomto mesiaci

1. Buďte sami sebou

Je to často používané klišé, ktoré však funguje. Všetci sme predsa jedineční. Každý novinár vie, že či už predavač v lahôdkach, učiteľ alebo generálny riaditeľ, má svoj osobný príbeh, čo znamená, že aj vy jeden máte. Aký je ten váš? Objavte ho.

2. Upustite od svojho zoznamu podmienok na vhodného partnera

Radšej si vymedzte hranice. Že aký je v tom rozdiel? Zoznam je o povrchnostiach - musí byť vysoký, tmavovlasý, psov milujúci atď. Tieto kategórie nefiltrujú iba nevyhovujúcich, ale aj veľa skvelých potenciálnych partnerov. Zatiaľ čo hranice iba vymedzujú črty, ktoré neakceptujete.

3. Nechajte telefón tak

Ak máte voľnú chvíľku a prvé, čo vás napadne, je vziať do rúk telefón, bojujte s tým! S telefónom v ruke nevnímate svet okolo vás, čím pravdepodobne prichádzate o zaujímavých (a možno voľných) ľudí.

4. Buďte spontánni a otvorení novým známostiam

Nie, nemusíte ísť na kávu s kýmkoľvek, kto vás pozve. Ale zopár prijatých pozvaní vás dostane do situácií, kedy môžete spoznať aj iných ľudí. Buďte spoločenskí, aby si vás láska mohla nájsť.

5. Dajte na svoje pocity

Ste beznádejne priťahovaní k nesprávnemu partnerovi? Alebo sa neviete dočkať vášho perfektného prvého rande? Tieto pocity nie sú nepríjemnosťou - sú cennými informáciami o vašich najhlbších túžbach. Venujte im pozornosť.