Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Legenda o neviditeľnom pute medzi dvoma ľuďmi

Existuje starodávna legenda, ktorá hovorí o silnom neviditeľnom pute, ktoré spája spriaznené duše na celý život. Táto pútavá povesť ponúka veľa zaujímavých postrehov pre tých, ktorí hľadajú trvalú lásku.

Legenda o neviditeľnom pute medzi dvoma ľuďmi

Ak veríte tejto legende, viete, že nemusíte tak usilovne hľadať svojho ideálneho partnera. Osud ho k vám pritiahne.

Legenda o neviditeľnom pute či niti, ktorá sa zvykne označovať aj ako „červená niť osudu“, pochádza zo starodávneho čínskeho mýtu. Táto legenda tvrdí, že bohovia spájajú osudových milencov červenou niťou, ktorá ich spája už od narodenia. Niektoré legendy tvrdia, že táto niť je priviazaná k malíčku, zatiaľ čo iné tvrdia, že je priviazaná k ukazováku alebo členku.

Príbeh puta

Jeden známy príbeh, ktorý sa používa ako ilustračný k tomuto konceptu, hovorí o mladom chlapcovi, ktorý prichádza za starcom čítajúcim knihu. Chlapec sa ho pýta, o čom kniha je. Starec chlapcovi vysvetľuje, že je to kniha manželstiev a neskôr chlapcovi ukáže na mladé dievča, za ktoré sa chlapec ožení.

Chlapec, rozrušený z predstavy, že sa s niekým musí oženiť, hodí po dievčati kameň a utečie. O pár rokov vstúpi tento malý chlapec, teraz už dospelý muž, do dohodnutého manželstva. Keď odhalí svoju nevestu, všimne si nad jej okom jazvu. Pýta sa jej, kde k jazve prišla. Tá mu povie, že keď bola ešte malá, hodil po nej jeden malý chlapec kameň.

Ako puto funguje

Červená niť, ktorá je na tejto rovine existencie voľným okom neviditeľná, vytvára medzi ľuďmi nerozbitné puto. Aj keď sa môže zamotať či natiahnuť, nikdy sa nemôže roztrhnúť.

Toto vlákno vytvára celoživotné puto pre tých, ktorí sú predurčení byť spolu. Čím sú ľudia starší, tým je puto pevnejšie a tým sa navzájom viac púšťajú do svojich životov.

Po červenej niti

Keď človek verí v toto neviditeľné puto medzi dvoma ľuďmi, vie ľahšie odovzdať svoj osud vesmíru. Keď je niť tohto puta na svojom mieste, nemusíte sa báť hľadania svojho ideálneho partnera. Pretože ten je už k vám pripútaný a každým dňom je bližšie.

Ak sa chcete na toto puto pozrieť, môžu vám pomôcť niektoré poznatky a rady našich veštcov.

Červená niť je inšpiratívnou legendou, ktorá môže pomôcť tým, ktorí sa cítia trošku stratení v láske, nájsť nádej, že ich partner je stále vonku, zaistený na druhej strane červenej nite.

Možno to bude chcieť troška trpezlivosti, viery a pokojného ducha, aby ste si svojho osudového partnera vtiahli do života.