Téma dňa: Odvedenie duší zosnulých a iných entít

Odvedenie duší zosnulých a iných entít
Veštica Karla
kód 180

Dušičky z druhého brehu sveta delíme na rôzne druhy v závislosti od ich pôsobenia a niekedy aj počtu. Niektoré potrebujú na svoje odprevadenie viac ako len zapálenie sviečky, omšu alebo oplakanie ich odchodu, či len nájdenie ich tela.

Stáva sa vám, že...

 • Je u vás hluk a rachot?
 • Hlučne padajú predmety, dvíhajú sa závesy aj keď vonku vánok neveje?
 • Často sa vám kazí auto, či iný dopravný prostriedok - bicykel, korčule, lyže a podobne?
 • Často hľadáte veci a nachádzate ich na najnemožnejšom mieste, napríklad kľúče v chladničke alebo ustavične si neviete nájsť druhý pár topánok či ponožiek a roztržitosťou alebo inou diagnózou to nie je?
 • Je u vás doma nejak čudne zima a zvláštny takmer horský, čiže studený vzduch?
 • Potrpíte si na to, aby veci okolo vás boli tip-top na svojom mieste a keď sa ich dotknete, musíte cítiť na poduškách prstov studenú čistotu?
 • Snívalo sa vám, že ste boli v cudzom dome či v inom obytnom priestore?
 • Snívalo sa vám alebo často vídavate otvorené dvere, brány, ploty, okná, alebo ste ich videli poškodené?

Nuž, túto zábavku budú mať na svedomí zosnulé duše a skrýva sa za tým varovanie pre vás od vášho Vyššieho Ja. Nezabúdajte, že duch nepozná čas ani priestor a tým nepozná ani ich prekážky.

Sú to napríklad entity (zotročené duše), diskarnáti, privtelené duše, zmnožené duše, separáti (tí sú najhorší, môžu nás sprevádzať ich programy aj niekoľko inkarnácii), temné a démonické bytosti, poltergaist (hlučný duchovia) a podobne.

Je jedno, ako ich nazveme, ako sa prejavujú a prečo sú tu. Dôležité je, že každá jedna bytosť, ktorá sa na nás nalepí, sprevádza nás, nedajbože posadne (napríklad separát), alebo sa len tak zatúla, v skutočnosti hľadá cez nás pomoc. Jej prejav veľa prezrádza o jej povahe, spôsobe života a príčine smrti. Niektorá potrebuje na svoje odprevadenie viac ako je zapálenie sviečky, omšu alebo oplakanie jej odchodu, alebo len nájdenie jej tela. Áno, oplakanie. To je duša, ktorej telo dodnes nenašli.

Niektoré duše, aj so svojím „programom“, môžu byť odvedené len cez Vyššie Ja (váš duchovný výbor, ktorý je vývojom ďaleko nad vaším), ktoré má povolenia vstupovať do dimenzii, kde iné duchovné bytosti nie a my ako pozemšťania už vôbec nie! Na to ale, aby mohli svoju prácu s láskou vykonať, musíme ich my živí najprv o to požiadať. A oni len na to čakajú. Ostatnú prácu prenechajte na nich. Poďakujte sa, zapálte vonnú tyčinku alebo im pustite omšu z rádia, respektíve zapnite vysielanie z náboženskou tematikou, alebo pustite si obľúbenú mantru na chválu Boha a keď chcete, tak aj veselú “dídžinu”, nech sa pri práci zvŕtajú v rytme.

Na ich prítomnosť každý reagujeme individuálne bez ohľadu na to, či sme alebo nie sme médium. Jedno je ale isté. Čím dlhšie a čím viac ich je, tým viac nám žerú nervy a vysávajú dušu. Preč s nimi! Prosím bez kriku. Aj oni len túžia po láske!

Ako vám pomôžem?

Poradím vám. Pokojne a s dôverou sa obráťte na mňa a odovzdajte váš problém s možnými dušičkami.

Prostredníctvom svojho anjela strážneho a Vyššieho Ja, s vaším súhlasom, entity odvedieme na miesto pre nich určené. Najčastejšie sa odvádzajú do karantény, kde si po nich prídu archanjeli alebo svetelné bytosti, aby ich mohli oslobodiť od ich trápenia a dostali možnosť novej inkarnácie.

Čo si máte pripraviť

Tieto veci budeme spolu potrebovať na úspešné zvládnutie rituálu:

 • Pero a papier
 • 3 neporušené bobkové listy
 • 1 sviečka
 • 1 zapaľovač
 • 1 balenie ovsených vločiek

Ďakujem za vašu priazeň a veľmi sa na vás teším.

 • Ak nie som online, zapnite si hlásenie, kedy budem opäť pripojená (kliknite na ikonku zvončeka).

Veštica Karla