Téma dňa: Osobné predmety ako azimut v bludisku

Osobné predmety ako azimut v bludisku
Veštica Karla
kód 180

Všetko okolo nás, živé aj neživé, priamo aj nepriamo ovplyvňuje kvalitu nášho zdravia, smer života aj medziľudské vzťahy. Je toho samozrejme viac, čo usmerňuje alebo priam ovláda naše životné kroky.

Naša duša je ako krásny a nezbedný anjel, ktorý s nami komunikuje cez znamenia. Tú schopnosť má naprogramovanú v centre nášho mozgu a určité jej časti v pamäti našich buniek celého bytia. Aj vďaka nej má naše telo schopnosť revitalizácie orgánov (obnova buniek).

Ak nás chce anjel strážny alebo naša samotná duša, duch, na niečo upozorniť, je neskutočne vynaliezavý. Medzi najčastejšie formy kontaktovania a upozorňovania patria veci bežnej spotreby v domácnosti alebo mimo nej, vrátane strácania či krádeže osobných dokladov a dokumentácií.

Ako vám to dáva najavo?

  • Umývate riady a z nejakého dôvodu musíte často zanechať neumyté nádoby v dreze a ešte k tomu v špinavej vode? Táto maličkosť veľmi ovplyvňuje kvalitu nášho života a medziľudských vzťahov, ale aj zdravie.

  • Zametáte, vysávate a váš domáci miláčik alebo niekto iný zavadzia pri práci či útočí na vás? Nehnevajte sa na nich. Možno vás týmto podvedomím konaním iba chcú upozorniť na niečo veľmi dôležité.

  • Rozbité alebo aj opravené, ale zjazvené veci, vrátane rozbitého alebo prasknutého okna či iného skla. Čo nám chcú povedať a čo prinášajú, ak neurobíme nápravu?

  • Alebo napríklad auto. Čo pre vás znamená, keď je v osobnom vlastníctve alebo je požičané / firemné? Čo vám chce auto povedať svojím zvukom či poruchami? Na čo vás chcú upozorniť iné poruchové predmety v domácnosti, v dielni, na pracovisku?

Je to vplyv mágie alebo niečo iné?

Chcete vedieť odpovede?

Kontaktujte ma a určite sa k nim spolu dopátrame.

Teším sa na vás, priatelia!

Vaša duchovná poradkyňa

  • Ak nie som online, zapnite si hlásenie, kedy budem opäť pripojená (kliknite na ikonku zvončeka).

Veštica Karla