Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Rozkvitnutá čerešňa

Moja mama zomrela v máji. Deň pred smrťou sa bola poprechádzať v našej záhrade, svoje chorobou ubolené kosti nechala oddýchnuť pod rozkvitnutou čerešňou.

Rozkvitnutá čerešňa

Sedela na lavičke a usmievala sa. Vtedy som ju pozorovala z kuchynského okna a ani vo sne by mi nenapadlo, že je to jej posledný deň na tomto svete. Koncom júna som ležala vo svojej posteli a mala som pocit, akoby sa ma niečo zmocnilo. Vystúpila som zo svojho tela. Bol to veľmi zvláštny pocit, pretože svoje fyzické telo som zreteľne videla ležať na posteli, a potom v jednom okamihu som zrazu stála pri kuchynskom okne a pozerala na lavičku pod čerešňou. Pomyslela som si: “Čo sa to deje?”, keď som začula, ako ma ktosi zdraví: “Ahoj, Nora!” Otočila som sa a stála tam moja matka. Nemohla som uveriť. Nezmohla som sa na nič, len na krátke “Mami!” Vyzerala o 20 rokov mladšia a neskutočne šťastná. Pohladila ma po vlasoch presne tak, ako keď som bola malá a povedala: “Prišla som sa rozlúčiť, ľúbim ťa a vždy budem na teba a tvoje deti dávať pozor.” Jemne sa usmiala, pozrela na svoj obľúbený strom, ktorý sama zasadila ešte ako dieťa a posledná veta, ktorú som zreteľne počula od svojej mamy bola: “Vedela som, že tento rok z mojich čerešní už neochutnám...” Pri týchto slovách jej z tváre žiaril ten najčarovnejší anjelský úsmev. Potom sa stratila…

Ani trochu nepochybujem, že sa to naozaj stalo. Bol to pre mňa dôkaz o živote po smrti a viem, že už sa svojho konca nemusím báť.

Čitateľka Nora