Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Satan a sataník (4. časť)

Dôkaz syntetického uvažovania. Ak prijmeme myšlienku, že za všetko zlo, ktoré pociťujeme, si môžeme sami, už to je prvý krok k uzdraveniu sa z akejkoľvek choroby.

Satan a sataník (4. časť)

Moja 47 ročná pacientka Mária ochorela na rakovinu prsníka. Po amputácii dostala chemoterapiu, ale zároveň sa odhodlala aj na pripojenie alternatívnej liečby, s čím ošetrujúci lekár súhlasil. Zistili sme, kde ju kvária jej vnútorné tri sestry a dostala presne vypracovaný režim a životný štýl, ktorým začne žiť. K chemoterapii sa pripojili prírodné vitamíny radu A, C, koenzým Q, strava, v ktorej chýbali B vitamíny, karcinogény, ktoré sa legálne propagujú ako “produkty zdravej výživy”, teda múka, červené mäso, rastlinné stužené tuky, pražené, solené arašidy, zároveň dostala presný rozpis každodenného fyzického cvičenia v čase trvania 20 minút, duševné cvičenia v čase trvania najprv 5 hodín denne, potom 3 hodiny, napokon podľa potreby a účelu pacientky.

Základná choroba sa stačila rozvinúť a vytvorila niekoľko zhubných útvarov na pečeni, dva na obličke, napadla aj sakrálnu časť chrbtice a na pľúcach vytvorila 6,5 cm lymfón. Mali by ste pocit, že ide o beznádejný stav. Aj lekári mali ten pocit, ale my sme to vzali ako hodenú rukavicu, a teraz už môžem povedať, že sme vyhrali v čestnom súboji. Zaujímavé bolo sledovať výsledky z magnetických rezonancií a CT vyšetrenia. Napríklad prvé zmizli útvary na obličke, pričom sa lymfón zmenšil na 25 mm., o polroka neboli útvary ani na pečeni, ani nikde inde, akurát na pľúcach pretrvával lymfón v rozmere 15 mm. O rok neboli žiadne stopy. Prešli ďalšie dva roky nového životného štýlu a naša pacientka už odovzdala invalidný preukaz a vrátila sa medzi normálne žijúcich ľudí s presvedčením, že o vyzdravenie sa treba veľmi dôsledne zaslúžiť a potom je to svätá výhra.

Pacientka, ktorú nemôžem menovať, mala pred rokom zistenú agresívnu SM.  Z nemocnice odchádzala s niekoľkými demyelinizačnými útvarmi na mozgu, zatrpknutá, nahnevaná na celý svet. Mala prísť o rok na kontrolu, respektíve, bolo naznačené, že na tú kontrolu už príde slepá a pravdepodobne nie po svojich nohách. Najprv bolo potrebné zistiť, kde je diera v postojoch tejto mladučkej osoby, stíhanej takým vysokým trestom. Pri objavení seba podceňovania a rezignovania voči kozmickým zákonom, ku ktorým bola rodinou vedená, sa mi okamžite zobrazila holubička z našej rozprávky. Nepovedala som si, že “nemám šancu”, pretože tým by som podporila sestru Nevedomosť a jej súčasti. Vypracovala som veľmi drastickú stravu, oslobodenú od akejkoľvek múky, vychádzala som v strave podľa jediného zdroja, ktorý v tejto problematike existuje, podľa poznatkov dr. Walkera. Nikto neveril, že máme čo len mizivú šancu na úspech. Ale ja som si verila a túto nenormálnu vieru som vsugerovala i chorej dievčine. Výsledok som vám priniesla, pretože jeho znenie otriaslo svetom každého, kto sa podieľal na liečbe tejto dievčiny: SM v regresii…

Záver

Uvedomte si, že všetko je iba v nás. Niet sily, okrem tej našej, ktorá by nás dokázala tak či onak zmanipulovať, alebo presvedčiť o niečom, čomu naše vnútro odporuje. Sme to iba my, ktorí si vedome či nevedome škodíme, čo dobrovoľne prijímame energiu agresivity iných a z nevedomosti hľadáme vinníkov. Preto sa touto cestou z celého srdca ospravedlňujem každému, koho som niekedy v minulosti obvinila za moje neúspechy, zlomeniny, úrazy, či iné nepriaznivé stavy. Dnes už viem, že som si ich privodila s unáhleným nadšením, dobrovoľne a sama.