Odporúčame

Veštica Kavena

Veštica Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštec Adam

Adam

Som dostupný, zavolajte mi

Veštica Andrea

Andrea

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zoruna

Zoruna

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Sadia

Sadia

Obsadená, zavolajte neskôr

Satan a sataník (4. časť)

Dôkaz syntetického uvažovania. Ak prijmeme myšlienku, že za všetko zlo, ktoré pociťujeme, si môžeme sami, už to je prvý krok k uzdraveniu sa z akejkoľvek choroby.

Satan a sataník (4. časť)

Moja 47 ročná pacientka Mária ochorela na rakovinu prsníka. Po amputácii dostala chemoterapiu, ale zároveň sa odhodlala aj na pripojenie alternatívnej liečby, s čím ošetrujúci lekár súhlasil. Zistili sme, kde ju kvária jej vnútorné tri sestry a dostala presne vypracovaný režim a životný štýl, ktorým začne žiť. K chemoterapii sa pripojili prírodné vitamíny radu A, C, koenzým Q, strava, v ktorej chýbali B vitamíny, karcinogény, ktoré sa legálne propagujú ako “produkty zdravej výživy”, teda múka, červené mäso, rastlinné stužené tuky, pražené, solené arašidy, zároveň dostala presný rozpis každodenného fyzického cvičenia v čase trvania 20 minút, duševné cvičenia v čase trvania najprv 5 hodín denne, potom 3 hodiny, napokon podľa potreby a účelu pacientky.

Základná choroba sa stačila rozvinúť a vytvorila niekoľko zhubných útvarov na pečeni, dva na obličke, napadla aj sakrálnu časť chrbtice a na pľúcach vytvorila 6,5 cm lymfón. Mali by ste pocit, že ide o beznádejný stav. Aj lekári mali ten pocit, ale my sme to vzali ako hodenú rukavicu, a teraz už môžem povedať, že sme vyhrali v čestnom súboji. Zaujímavé bolo sledovať výsledky z magnetických rezonancií a CT vyšetrenia. Napríklad prvé zmizli útvary na obličke, pričom sa lymfón zmenšil na 25 mm., o polroka neboli útvary ani na pečeni, ani nikde inde, akurát na pľúcach pretrvával lymfón v rozmere 15 mm. O rok neboli žiadne stopy. Prešli ďalšie dva roky nového životného štýlu a naša pacientka už odovzdala invalidný preukaz a vrátila sa medzi normálne žijúcich ľudí s presvedčením, že o vyzdravenie sa treba veľmi dôsledne zaslúžiť a potom je to svätá výhra.

Pacientka, ktorú nemôžem menovať, mala pred rokom zistenú agresívnu SM.  Z nemocnice odchádzala s niekoľkými demyelinizačnými útvarmi na mozgu, zatrpknutá, nahnevaná na celý svet. Mala prísť o rok na kontrolu, respektíve, bolo naznačené, že na tú kontrolu už príde slepá a pravdepodobne nie po svojich nohách. Najprv bolo potrebné zistiť, kde je diera v postojoch tejto mladučkej osoby, stíhanej takým vysokým trestom. Pri objavení seba podceňovania a rezignovania voči kozmickým zákonom, ku ktorým bola rodinou vedená, sa mi okamžite zobrazila holubička z našej rozprávky. Nepovedala som si, že “nemám šancu”, pretože tým by som podporila sestru Nevedomosť a jej súčasti. Vypracovala som veľmi drastickú stravu, oslobodenú od akejkoľvek múky, vychádzala som v strave podľa jediného zdroja, ktorý v tejto problematike existuje, podľa poznatkov dr. Walkera. Nikto neveril, že máme čo len mizivú šancu na úspech. Ale ja som si verila a túto nenormálnu vieru som vsugerovala i chorej dievčine. Výsledok som vám priniesla, pretože jeho znenie otriaslo svetom každého, kto sa podieľal na liečbe tejto dievčiny: SM v regresii…

Záver

Uvedomte si, že všetko je iba v nás. Niet sily, okrem tej našej, ktorá by nás dokázala tak či onak zmanipulovať, alebo presvedčiť o niečom, čomu naše vnútro odporuje. Sme to iba my, ktorí si vedome či nevedome škodíme, čo dobrovoľne prijímame energiu agresivity iných a z nevedomosti hľadáme vinníkov. Preto sa touto cestou z celého srdca ospravedlňujem každému, koho som niekedy v minulosti obvinila za moje neúspechy, zlomeniny, úrazy, či iné nepriaznivé stavy. Dnes už viem, že som si ich privodila s unáhleným nadšením, dobrovoľne a sama.