Odporúčame

Veštica Janka Avelange

Veštica Janka Avelange

Ak potrebujete podať pomocnú ruku a počuť rady, ktoré vás opäť postavia na nohy, som tu pre vás. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

Konjunkcia Slnka a Venuše

Obdobie Blížencov nám pripraví často rôzne prekvapenia. Nečudujme sa, lebo Blíženci sa neradi nudia. Píšeme o tom i v charakteristike Blížencov. V týchto dňoch sa deje na nebi zaujímavý úkaz. Tranzitujúca Venuša, ktorá je teraz dlhodobejšie v znamení Blížencov, sa v tomto čase postaví pred Slnko.

Konjunkcia Slnka a Venuše

Bežnú konjunkciu Slnka zažívame často. Venuša je na svojej obežnej dráhe totiž stále blízko Slnka. Medzi nimi je len planéta Merkúr (pozn.: iste si už aj mnohí laici všimli, že Venuša nestojí v horoskope narodenia nikdy ďalej ako o dve znamenia od Slnka). Aký teda môže mať prechod Venuše vplyv na ľudí, ak sa 6. júna v skorých ranných hodinách postaví pred samotné Slnko? Veľké Slnko, ktoré nám stále dodáva životodarnú energiu, nabíja Venušu pozitívne. Obrazne povedané, nehnevá sa, že sa pred neho postavila.

Astronomická udalosť roka

Je teraz tesne po splne, ktorý bol v pondelok v Strelcovi. Preto môžu hlavne Ryby a Panny pociťovať nervozitu, ale i sklony k lenivosti, ale netreba tomu podľahnúť. Skúsme vložiť všetci viac kreativity do svojej práce i činností mimo nej. Neotáľajte s tým, aby ste mali vo svojom konaní viac lásky a optimizmu. Podajte si dnes ruky so svojimi nepriateľmi, ak to len trochu ide!

Slnko teraz vychádza cca o 4:50 hodine. Vstaňte zajtra o niečo skôr, aby ste videli východ Slnka. Možno zo “zatmenia” Slnka Venušou v našich končinách veľa neuvidíte, ale skúste o to viac preciťovať veci okolo seba, i tie, ktoré sú vo vašom vnútri. Plánujte svoje ďalšie dni tohto života tak, aby v nich naozaj nechýbal úsmev na vašej tvári, tvorivosť, ohľaduplnosť voči druhým. Všetci sme tu na jednej lodi a spoločne tvoríme naše osudy. Tieto slová znejú ako otrepaná fráza, ale ak si uvedomíme, že ďalšia taká silná konjunkcia Venuše a Slnka bude až o vyše sto rokov, treba ich brať vážne.

Vysielajme stále viac a viac lásky i pre nasledujúce generácie. Nakoniec, ak veríme, že žijeme viac životov, možno pošleme do zásoby kus hrejivej lásky i sebe!