Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Venuša vo Vodnárovi

V sobotu 3. januára vstúpila Venuša, planéta lásky, umenia a krásy do znamenia Vodnára. Tomuto znameniu vládnu dvaja patróni, a to Urán a Saturn. Urán dáva Vodnárovi originalitu a ruší poriadok, ktorý tak rád nastoľuje Saturn.

Venuša vo Vodnárovi

Netreba sa čudovať, ak zažijete rôzne prekvapenia, a to milé i tie menej príjemné. Podotýkam, že môžu prísť nečakane ako blesk z jasného neba. Aj ľudia sa budú správať chaoticky. Raz budú chcieť byť sami, potom budú vyhľadávať spoločnosť. Preto sa nečudujte, ak budete mať také osobné pocity aj vy.

Venuša vo Vodnárovi uprednostňuje slobodu pred zväzovaním sa do pevného vzťahu, preto budú mať prednosť priatelia, ľahkosť, ideály a rozhovory o láske pred zmyselným telesným spojením v dvojici. Začína obdobie plesov, tak si užite spoločnosť! Venuša je planétou najvyššieho citu, ktorý spája tento svet v jeden celok. Jej vplyv na človeka je viac harmonický ako agresívny. Znamenia, ktoré s Vodnárom nevychádzajú dobre, nemusia preto prežívať kruté časy. 

Informácie v tomto článku sú všeobecné. Pozrite si, v akom znamení máte ostatné osobné planéty Mesiac, Mars, Venušu i Merkúr. Podľa toho zistíte, či nie ste napríklad viac ohniví, hoci ste podľa Slnka zemské znamenie. Prípadne si dajte vystaviť osobný a tranzitný horoskop od našich veštíc a veštcov

Pôsobenie na jednotlivé znamenia

Vzdušné znamenia

Viac šťastia v láske budú mať vzdušné znamenia, ktoré radi vyjadrujú svoje pocity a túžby mentálne, čo ich aj najviac vzrušuje. Bude tu daný veľký dôraz na nezávislosť.

 • Blíženci by sa mohli vydať na cesty, kde zažijú niečo príjemné, prekvapivé a čo im otvorí nové obzory. Komu sa aj napriek tomu nebude chcieť cestovať, nech aspoň skúsi študovať a čítať niečo nové, exotickejšie ako doteraz. Zmena je život! Voľní si môžu nájsť partnera na cestách.

 • Váhy sa budú asi v plnom prúde zabávať na plesoch. Je čas na tvorbu, radostné stretnutia s deťmi a sebavyjadrenie umením. Ak sa poznáte, že sa v spoločnosti viete poriadne odviazať, dajte si pozor, aby ste to neprehnali. Menej smelšie Váhy by to však mali využiť a konečne ukázať, čo sa v nich skrýva!

 • Vodnári sa budú snažiť zbližovať ľudí, ale tak po svojom: voľne, vzdušne, intelektuálne. Ukážu, že svet nie je postavený na boji, ale na bratstve, rovnosti a slobode. Uprednostnia síce naďalej kamarátske vzťahy pred viazanou láskou, ale nakoniec radi vojdú do vzťahu s milovanou osobou, ktorú si predtým dobre preverili, že im dokáže poskytnúť aj určitú slobodu.

Vodné znamenia

Vodné znamenia sú citlivejšie ako vzdušné, preto by sa mali povzniesť nad kvázi povrchnosť vzdušnej Venuše vo Vodnárovi.

 • Raci sa budú asi viacej venovať finančným záležitostiam partnera. Vo veciach lásky by mohli byť prístupní k zmenám, ktoré im pravdepodobne prospejú. Venuša vo Vodnárovi je tu aj pre vás, hoci je úplne z iného cesta ako vy! Ak vyjdete z ulity, veľa sa o sebe dozviete.

 • Škorpióni tvoria s Vodnárom kvadrát, pre nich platí táto rada najviac. Vyplávať z vašich hlbokých vôd a nadýchať sa vzduchu, to sa vám veľmi nebude chcieť, ale je to pre vás určitá výzva, aby ste to aspoň skúsili. Zveľaďujte svoj domov a skúste sa zmieriť s rodinnými príslušníkmi, s ktorými ste v nepriateľskom vzťahu.

 • Ryby si budú držať viac v tajnosti svoje záležitosti lásky, čo nie je v podstate vôbec zlé. Starostlivosť o tých, ktorí to budú najviac potrebovať, vás naplní spokojnosťou. Vy sa totiž viete obetovať. Onedlho vstúpi Venuša k vám, potom to roztočíte podľa svojho gusta.

Ohnivé znamenia

Ohnivé znamenia sú priame, ale trochu neosobné na vkus ostatných znamení. Nadchnú sa pre vzťah, ale rýchlo aj zhasnú. Tak by ich mali chápať aj vodné a zemské znamenia, ktorým ide viac o hĺbku vzťahu.

 • Barani, je čas večierkov, stretnutí s kamarátmi a kompromisných jednaní, kedy sa nebudete chcieť presadzovať egoistickou marsickou silou. Ak máte niekoho, na koho sa hneváte, Venuša vo Vodnárovi vám našepkáva, že váš doterajší nepriateľ sa môže stať vaším dobrým priateľom!

 • Levovia to budú mať trocha ťažšie, lebo tvoria s Vodnárom opozíciu, ale pri troche námahy sa práve aj vy môžete zmieriť s tým človekom, ktorý nekoná nikdy podľa vášho vkusu. Čo už, treba sa s tým vyrovnať! Vedzte, že ak zložíte hrdú masku kráľa, budú sa diať zázraky!

 • Strelci podniknú krátkodobé cesty do blízkeho okolia, ktoré im budú na prospech. Často poznáme viac zahraničie a svoje okolie prehliadame, čo je na škodu. Každodenný život má v sebe veľa krásy, len ju treba chcieť vidieť! Voľní môžu stretnúť novú lásku práve na týchto cestách.

Zemské znamenia

Zemské znamenia sú pragmatické, majú radi telesnú blízkosť. Ako prijmú pôsobenia nezávislej Venuše vo Vodnárovi?

 • Býci to majú s Vodnármi horšie, ale ak si uvedomia, že treba robiť aj kompromisy, lebo každý z nás je nejaký, prejdú obdobím kvadrátu Venuše na ich znamenie pokojnejšie. Dajte si pozor, aby ste neboli vypočítaví, lebo vám to niekto iný poriadne spočíta a vy nakoniec ostanete sami. Vaša vládkyňa Venuša vám dáva výzvu, aby ste preverili svoje postoje k láske.

 • Panny sú intelektuálne založené, presne ako Vodnári, preto im pôsobenie vzdušnej Venuše až tak nevadí, ba ich povzbudí k originálnejšiemu spôsobu plnenia si úloh v partnerstve. Budú však asi uprednostňovať prácu a upevňovanie zdravia pred pôžitkami. Uvedomte si však milé Panny, že aj láska lieči!

 • Kozorožci by si mali viac uvedomiť hodnoty, ktoré prináša priateľstvo medzi partnermi. Pokiaľ si niekto váži svoju slobodu, nezväzujte ho veľmi. Doprajte mu aj ľahkosť a voľnosť. Človek si týmto spôsobom svojho partnera viac udrží alebo aj pritiahne. Nikto tu však nemyslí na striedanie partnerov.  Dariť sa bude aj finančným záležitostiam.

Ak prijmeme vzdušnú a originalitou nabitú Venušu takú aká je, iste sa nebudeme nudiť a prežijeme pekné chvíle v jej náručí. V tomto období ju môžeme zbadať na oblohe malinkú, ale jasne svietiacu, hneď po západe Slnka, ako sa deň čo deň viac približuje k Zemi. Vzdialená, ale nádejne očakávaná. Je len na vás, ako si tieto informácie spracujete a či naozaj otvoríte svoje srdcia tomu zázračnému citu.