Odporúčame

Veštica Sadia

Veštica Sadia

Stále som v kontakte s ľuďmi, ktorí potrebujú moju pomoc. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Stella

Stella

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Lenaras

Lenaras

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Gabriela

Gabriela

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Emilia

Emilia

Obsadená, zavolajte neskôr

My a Mesiac - lunárne dni

Mesiac, jediná družica Zeme, odráža slnečné svetlo a presvetľuje nám tmu. Do ľudských životov, do ich podvedomia, odráža aj o mnoho viac. Ovplyvňuje dušu, psychiku, nálady, emócie, nervový systém i intuíciu.

My a Mesiac - lunárne dni

Lunárne cykly môžu pomôcť rozmotať zauzľované problémy, ktoré majú korene v psychike, najsť cesty, ako sa vyhnúť novým hriechom, ako adekvátne reagovať a neplytvať zbytočne silami. Pomôžu napríklad využiť aj silu potravín, aby neboli škodlivé, aby jedlo nebolo jed, ale liek. Rozšírený lunárny kalendár s praktickými radami vám napovie, ako energie Mesiaca lepšie využiť vo svoj prospech.

Začiatok lunárneho mesiaca je okamžik novolunia. Vtedy sa Mesiac zjednocuje so Slnkom, hoci z pohľadu zo Zeme môže cúvať. To sa môže diať v ktorýkoľvek okamih dňa či noci.

Vplyv lunárnych dní

Tvorenie a deštrukcia sú dva základné protiklady, dve sily, v ktorých žijeme. Každý lunárny deň má i viac symbolických, často alegorických názvov. Každý človek by mal vnímať a odpozorovať svoje vnútorné reakcie dňa. Ak ste sa rozhodli začať niečo nové, začnite po nove, nie od pondelka. V prvých dvoch fázach Mesiaca sa očisťujete, v posledných dvoch silu zrealizujete. Energia každého lunárneho dňa je iná a závisí od uhla, ktorý zviera Slnko s Lunou. Ovplyvňujú tým stav zemského poľa, ale napríklad i ľudskú krv.

Bytie je vedomie. Začnite preto vedome nazerať na seba i energie sveta a následne ich využívať, nežiť len pasívne a nešťastne. Rozšírte svoje vedomie a snažte sa, aby vám to do života prinieslo čo najviac pozitívneho.