Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

My a Mesiac - lunárne dni

Mesiac, jediná družica Zeme, odráža slnečné svetlo a presvetľuje nám tmu. Do ľudských životov, do ich podvedomia, odráža aj o mnoho viac. Ovplyvňuje dušu, psychiku, nálady, emócie, nervový systém i intuíciu.

My a Mesiac - lunárne dni

Lunárne cykly môžu pomôcť rozmotať zauzľované problémy, ktoré majú korene v psychike, najsť cesty, ako sa vyhnúť novým hriechom, ako adekvátne reagovať a neplytvať zbytočne silami. Pomôžu napríklad využiť aj silu potravín, aby neboli škodlivé, aby jedlo nebolo jed, ale liek. Rozšírený lunárny kalendár s praktickými radami vám napovie, ako energie Mesiaca lepšie využiť vo svoj prospech.

Začiatok lunárneho mesiaca je okamžik novolunia. Vtedy sa Mesiac zjednocuje so Slnkom, hoci z pohľadu zo Zeme môže cúvať. To sa môže diať v ktorýkoľvek okamih dňa či noci.

Vplyv lunárnych dní

Tvorenie a deštrukcia sú dva základné protiklady, dve sily, v ktorých žijeme. Každý lunárny deň má i viac symbolických, často alegorických názvov. Každý človek by mal vnímať a odpozorovať svoje vnútorné reakcie dňa. Ak ste sa rozhodli začať niečo nové, začnite po nove, nie od pondelka. V prvých dvoch fázach Mesiaca sa očisťujete, v posledných dvoch silu zrealizujete. Energia každého lunárneho dňa je iná a závisí od uhla, ktorý zviera Slnko s Lunou. Ovplyvňujú tým stav zemského poľa, ale napríklad i ľudskú krv.

Bytie je vedomie. Začnite preto vedome nazerať na seba i energie sveta a následne ich využívať, nežiť len pasívne a nešťastne. Rozšírte svoje vedomie a snažte sa, aby vám to do života prinieslo čo najviac pozitívneho.