Odporúčame

Hantyl

Hantyl

Pomôžem vám rozhodnúť sa a nájsť správnu cestu životom. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Veronika

Veronika

Osobný kód 302

Sila sugescie (4. časť)

Teraz si môžeme zobrať na mušku niečo ľahšie ako choroby; napríklad obhrýzanie si nechtov. Ak niekto trpí týmto nedostatkom, pravdepodobne si neverí, podceňuje sa...

Sila sugescie (4. časť)

Aseptická nekróza – vrodená chyba

Možná príčina: sebapotieranie, v minulom živote lámanie kolesom, autoagresivita, vnútorný nepokoj, potláčanie hnevu a zlosti. Nemám hodnotu.

Mantrovanie:

  • Ráno: Som sila, viera a láska (108x)
  • Obed: Napísanie hlavnej mantra (25x)
  • Večer: Hlavná mantra (108x): Vítam nové zmeny, boh môj život mení, žehnám nový smer, v duši cítim mier, všetko milujem.
  • Dýchanie: zvukové: výdych ú,ó,á,é,ý,í,mí a späť

Cvičenie:

  • Ráno: nijámy 5T
  • Obed: Pozdrav Slnka
  • Večer: Pozdrav Mesiaca

Strava, uvedená v receptári ako normálna. Občasný prísun mäsa. Podľa uvedeného vidieť, že pomocou sugescie môžeme toho dokázať naozaj veľmi veľa.

Teraz si môžeme zobrať na mušku niečo ľahšie ako choroby; napríklad obhrýzanie si nechtov. Ak niekto trpí týmto nedostatkom, pravdepodobne si neverí, podceňuje sa, má strach prejaviť vlastnú agresivitu navonok, preto si obhrýza vlastné pazúry. Ak to dotyčná osoba pochopí ako vlastný handicap, bude dobré použiť túto sugesciu:

Verím si a svoj hnev prejavujem primeranou cestou.

Stačí 5 opakovaní zhruba po 54 krát, a budeme uzdravení.

Zaujímavý je i problém alkoholizmu, teda snaha uvidieť svet mäkší, ako v skutočnosti, vyplachovať dezinfekciou to, čo sa inak nedá stráviť, túžba po ľudskej blízkosti, zakrývanie bolesti z neúspechu. (Dahlke) Tu bude práca trvať najmenej dva mesiace s týmito sugesciami:

Verím si, vážim si seba a svoje rozhodnutia, som dospelý. Alkohol sa mi hnusí.

Druhou mantrou zrušíme potrebu použiť alkohol ako taký. Musí byť tvrdá, nakoľko i zlozvyk je tvrdý. Týmto spôsobom môžeme teda veľmi veľa problémov zlikvidovať, mnohé zmeniť a dať do želaného obrazu.