Čínsky horoskop na júl 2020

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na júl

V júli pocítite premenlivé energie. Bude to spôsobené aj energiou, ktorú bude vytvárať neustále sa meniaci Vodný Kôň. Mnohé bude závisieť od toho, ako dokážete vybalansovať medzi príležitosťami a problémami. Riešiť ošemetné otázky by ste mali v príjemnom prostredí. Leto, zvlášť júl, je na to ideálny.

Mesiac Vodného Koňa začal letným slnovratom 21.6. a potrvá do 20.7.2020. Potom leto zvýrazní vrtošivejšie, ale citlivejšie energie čínske znamenie Kozy. Prechodom do júla (v čínskom horoskope mesiaca Vodného Koňa), nastupujú všetky znamenia čínskeho horoskopu do obdobia polarizácie a nutnosti vytrvalosti.

Siedme znamenie zvieracieho kruhu, Kôň, nabáda, aby ste zmenili poradie svojich hodnôt, objavili nové hodnoty a prelomili monotónnosť. Často to bude spojené aj s menším rizikom. Sebadôvera bude základom pre úspech. Myslite na to pri každej príležitosti.

Slobodné osoby budú mať tento mesiac veľa príležitostí na nadviazanie romantických partnerstiev.

Júl v roku Potkana

Prinesie prospešné situácie, príležitosti, stretnutia so špeciálnymi ľuďmi, šťastie a rovnováhu, dilemy a zmeny, ktoré vás môžu vytlačiť zo zóny pohodlia. Je na vás, ako ich použijete a najmä, ako budete vnímať skúsenosti, s ktorými sa stretnete. Užite si veľa šťastia, spokojnosti a leta v zdraví.

Rok Potkana môže vo vzťahoch a rodinách urobiť väčšiu škodu, než by sme vzhľadom na malicherné rozpory čakali. Zásadný pozor by ste si mali dať na agresivitu, ktorá Potkanovi nie je cudzia.

Deti budú v júli milé, emotívne, ale veľkí pozorovatelia vás, rodičov, súrodencov, starých rodičov, rodiny i všetkých ľudí zo svojho okolia, malých i veľkých. Len niektoré budú plaché. Ostatné budú rozkošné. Prinesú zvláštne kúzlo. Ľahko pritiahnu pozornosť. Budú mať vynikajúci arzenál taktiky: plač, vrtochy a dominantnosť.

Dovolenka

V júli býva dominantná slnečná energia. Je dobré využiť tento mesiac Vodného Koňa v čínskom horoskope na dovolenku alebo odpočinok v akýchkoľvek dostupných podmienkach. Vo všeobecnosti je to dobrý čas, najmä pre tých, ktorí sa rozhodli zaviesť určitý poriadok v rámci svojich rodín.

Júl bude produktívny. Je dobré odpočívať v spoločnosti priateľov v prirodzenom prostredí. V zdanlivo zúfalých situáciách možno očakávať niektoré neočakávané výhody.

Opatrnosť

Napriek tomu, že letný júl môže vyzerať dobrodružne, nestojí za to riskovať. Okolnosti v mesiaci Koňa majú príliš veľa premenných, ktoré je úplne nemožné brať do úvahy.

Je stále dôležité porozumieť problémom, ktoré vás obťažovali. Teraz budete mať viac času a energie na zastavenie akéhokoľvek konfliktu. Úprimnosť a jednoduchosť nie sú len vítané, ale sú povinné. To sú dve z mála vlastností, ktoré dokážu priniesť pokoj a radosť do vašich domovov.

Zdravie

Leto je obdobie aktivity a rastu. Júl vplýva na krvný obeh. Zdravie bude krehkejšie. Mnoho znamení zverokruhu sa bude cítiť stresovanejších, najmä v dôsledku finančných sporov, ale aj v dôsledku sociálnych a ekonomických problémov, ktoré ovplyvnili krajiny na celom svete. Čaká vás mesiac značne militantný, aj čo sa týka zdravia. Objavia sa aj veľmi prudké diskusie o tom, čo je zdravé a čo nie.

Čínska medicína odporúča

Neprejedať sa, jesť ľahšie jedlá, najmä melóny a rôzne druhy zeleniny, napr. paradajky a uhorky.

Zvýšená hmotnosť môže spôsobiť obavy. Preto je potrebná zvýšená pozornosť na kvalitu a množstvo potravín. Fyzická aktivita je nevyhnutná na udržanie vašej všeobecnej rovnováhy.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na júl pre znamenie: