Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Nov Mesiaca v znamení Rýb

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v marci 2022

Ste zaskočení a unavení zo všetkých negatívnych vecí, ktoré sa dejú a súčasný život vidíte skôr v tmavých odtieňoch? V astrológii predstavuje nov Mesiaca možnosť vydýchnuť si a nabiť sa novými energiami.

Nov Mesiaca v znamení Rýb
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v májiSplny a novy Mesiaca 2024

Posledná štvrť01.05.2024 13:30Vodnár-
Nov08.05.2024 05:25BýkNov Mesiaca máj 2024
Prvá štvrť15.05.2024 13:50Lev-
Spln23.05.2024 15:55StrelecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť30.05.2024 19:15Ryby-

Nov Mesiaca nastane: 02.03.2022 18:37

Luna prechádza vodným znamením Rýb, ktoré sú veľmi citlivé, ale aj nevyspytateľné. Skúste nepodľahnúť ani citovej manipulácii, ktorú toto znamenie prináša. Nedajte sa citovo vydierať. Pozor na prílišnú precitlivenosť, prehnanú obetavosť, sebaľútosť, pasivitu, či pozíciu obete. Ostaňte pri vonkajšom pozorovaní svojich, či emócií ostatných.

Prijmite tie pocity a nálady, ktoré cítite. Nesnažte sa nasilu o pozitívne myšlienky, keď je vám do plaču. Dôležité je si všetky pocity prežiť a priznať si ich. To vám otvorí nový priestor.

Využite možnosti znamenia Rýb

Prejavujte súcit k iným a ponorte sa do skúmania hĺbky vlastnej duše. Vo svojej fantázii sa však snažte pochopiť realitu.

Nov v Rybách vám poskytne priestor pre duchovné rituály, vizualizácie i posilnenie intuície, ktorá je rečou duše. Snenie je síce potrebné, realita a nadhľad sú nutné. Nezatvárajte sa do seba. Každý je spojený so začiatkom nového cyklu, novej príležitosti. Nie je dobré odkladať a vyhovárať sa. Ak sa chcete do niečoho pustiť, urobte to. Naštartujte nové návyky.

Snažte sa zbaviť úzkosti

Keď si robíte starosti, ako sa zbaviť úzkosti, signalizujete svojmu nervovému systému, že máte ešte viac starostí. A to zhoršuje vašu úzkosť.

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako zmierniť príležitostnú úzkosť, je prijať ju.

Precitnutie z ilúzií by mohlo bolieť

Tento nov Mesiaca v znamení zasnených Rýb vnesie do nášho života veľkú dávku fantázie, snenia a zvýšenú intuíciu. Odhaľte závoj sebaklamu a umožnite svetlu pravdy zažiariť.

Bude to čas objavov a priestor na otvorenie podvedomia.

Únava

Na fyzickej úrovni pociťujeme každý nov ako únavu, zvlášť muži. Doprajte si čas na obnovu a nazbieranie nových síl. Zbavte sa starého a nefunkčného, zlozvykov i nesprávnych myšlienok. Uvoľnite priestor novému..

Skúste sa vzdať potreby mať všetko pod kontrolou. Povoľte tlak na seba. Veľa vecí sa vyrieši, keď sami sebe ustúpite z cesty.

Prehodnoťte aj svoje ciele a životné hodnoty. Zamerajte sa na to, čo je v súlade s vami. A ani z pozície strachu nie je vhodné niečoho sa držať.

Súčasná spoločenská a politická situácia na Slovenku i vo svete znamená pre každého veľkú záťaž. Nenechajte sa vyhodiť z rovnováhy. Rýchlo, odvážne a bez zbytočného zdržovania riešte iba podstatné a súrne veci.

Zdravie

Na chodidlách, ktoré sú ovplyvňované znamením Rýb, sú zakončenia všetkých telesných meridiánov. Každý orgán môžeme podporiť stláčaním akupresúrnych bodov. Hýbte prstami na nohách a točte členkami na prekrvenie.

V dňoch novu v Rybách je dobré vyhnúť sa múčnym a sladkým jedlám. Rýchlejšie sa z nich priberá. Pôstom pri nove Mesiaca predchádzame niektorým chorobám tým, že sa zbavujeme toxických látok. Detoxikačná schopnosť tela počas novu je na vrchole. Alkohol, nikotín a drogy majú v týchto dňoch silnejší účinok.

O tretej hodine ráno sa kolobeh energetických špirál končí. Zvieratníkovým znamením Barana sa znovu začína v pľúcach prvým vydýchnutím a nadýchnutím.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Tento nov Mesiaca v znamení Rýb vám pripomína, že vašu realitu tvoria hlavne vaše vlastné myšlienky, pocity a názory. To, čo vysielate von, sa vám tiež zrkadlí späť. Buďte pozitívni a môžete očakávať niečo prínosné. Zdravé sebavedomie vám pomôže získať slobodu, rešpekt aj vzájomne sa obohacujúce vzťahy. Nikto vám nemôže zabrániť v rozkvete, možno len vy sami. Buďte zodpovední a nakladajte so svojou vnútornou silou múdro. Nesnažte sa s nikým bojovať ani hádať.

Býk

Čokoľvek ste neuzavreli do tohto novu Mesiaca v znamení Rýb, sa teraz môže stať príčinou konfliktu. Potláčaná energia nebola uvoľnená. Síce to nie je nič príjemné, ale búrka vyčistí vzduch. Nakoniec zistíte, že vám boli okolnosti prospešné, aj keď to tak nemuselo vyzerať. Vo vašom živote sa objaví niekto nový, dôležitý. Toto spojenectvo vás posunie, tešte sa. Pocit pokoja a bezpečia vás dovedie k úspechu. Nov Mesiaca zavŕšite prínosne a pozitívne.

Blíženci

Cez tento nov Mesiaca v znamení Rýb zistíte, čo potrebujete. Ste na správnej ceste. Objavujte nové teritóriá a užívajte si život. Svoje chyby a neúspechy berte ako požehnanie. Všetko to sú príležitosti poučiť sa. Už viete presne, čo nabudúce urobiť inak, aby sa minulosť neopakovala. Aj vo veciach lásky budete musieť urobiť rozhodnutie. Riaďte sa však srdcom a nie len rozumom, ten občas navádza do slepej uličky. Budete zraniteľnejší.

Rak

Popierate svoju situáciu? Nechajte vidieť pravdu, tak sa vaše túžby nenapĺňajú. Aby sa to zmenilo, je potrebné zladiť sa sami so sebou. Niekedy aj bolesť a sklamanie vedú k pochopeniu a autenticite. Vyliečte svoje staré rany a spoznajte novú verziu seba samotných. Veľa sa smejte, humor vám pomôže zbaviť sa emočnej ťažoby a dodá ľahkosť bytia. Smiech je liekom pre telo, i dušu. Marec vás vo svojom závere odmení, príde štart k lepšiemu.

Lev

Cez tento nov Mesiaca v znamení Rýb nebuďte na seba tak tvrdí. Nemusíte za každú cenu ísť tou najťažšou cestou. Rieka si tiež nájde cestu bez veľkého úsilia, skúste to tiež. Trochu viac sa prispôsobte okolnostiam. Prestaňte o sebe pochybovať a verte si. Nájdite odvahu a vaše sny opäť získajú jasnejšie kontúry. Zlaďte svoje zámery so svojou podstatnou a vyjde to. Chce to však viac trpezlivosti. Dodajte si do života viac systematickosti. Oplatí sa vám tiež viac odpočívať.

Panna

Tento nov Mesiaca v znamení Rýb vás nabáda na uvoľnenie a prehodnotenie. Zbavte sa pocitu, že musíte všetko riadiť a mať pod kontrolou. Nech hľadáte odpoveď na čokoľvek, prehodnoťte podstatu svojej otázky, potom príde aj riešenie. Skúmajte, učte sa novým veciam. Cesta za majstrovstvom nikdy nekončí. Užívajte si naplno každú minútu svojho života. Hlavne zostaňte v pokoji, vážte dobre svoje slová i činy, neukvapujte sa. V zmätku by ste mohli urobiť veľmi zlé rozhodnutie.

Váhy

Necítite sa dobre a stále vám niečo chýba? Potom si urobte poriadnu inventúru v sebe samotných. Buď sa pred niečím schovávate, alebo ste sa vrátili na starú známu, ale slepú koľaj. Začnite sa mať znova radi a povedzte dosť bolesti. Pocit radosti a bezpečia sa skrýva vo vás samotných. Nie je potrebné stále s niekým, či niečím bojovať. Násilím aj tak nič nedosiahnete. Cez tento nov Mesiaca v znamení Rýb zachovajte pokoj aj vo vypätých situáciách. Zmierenie sa je liekom.

Škorpión

Tento nov Mesiaca v znamení Rýb vás navedie k tomu, aby ste preskúmali, či žijete skutočne v prítomnosti, alebo reagujete na základe očakávaní vytvorených z minulých skúseností. Už nedovoľte ranám z minulosti, aby vás ďalej zväzovali. Naučte sa konať tak, ako keby ste už mali všetko, čo potrebujete, a stane sa to čoskoro skutočnosťou. Vaša intuícia vás dobre navedie, spoliehajte sa na ňu. Nevzdávajte sa, len prehodnoťte svoje ciele a plány. Niečo trošku pozmeňte.

Strelec

Tento nov Mesiaca v znamení Rýb váš sen začína prebúdzať. Netlačte na seba a nechajte všetko dozrieť. Jednoducho len zostaňte nachystaní a všetko sa v pravý čas objaví. Urobte si malú osobnú inventúru a buďte autentickí. Ak prijmete sami seba, zakúsite nový rozmer slobody i vnútornej spokojnosti. Niečo sa vám trošku otočí chrbtom a plány veľmi nebudú vychádzať. Načúvajte radám svojho vnútorného hlasu a verte, že za pár dní sa všetko opäť pohne vpred.

Kozorožec

Cez tento nov Mesiaca v znamení Rýb nezabúdajte, že na nič nemusíte byť sami. Vyšlite svoje priania a nechajte druhých, aby mohli byť pri vás. Ak máte čisté úmysly, potom to vyjde. Aj vy sami sa snažte byť druhým nápomocní. Svoje blízke okolie ovplyvniť môžete, celý svet nie. Vyhnite sa v týchto dňoch správam v televízii a médiách, veľmi zle by to na vás pôsobilo. Len vy sami si môžete určiť, čomu budete svoju pozornosť venovať. Opatrnejšie začínajte niečo nové.

Vodnár

Smelo do toho. Tento nov Mesiaca v znamení Rýb je vám naklonený. Zdieľajte svoje nadšenie s druhými a sledujte, ako sa z iskričky stane nádherný plameň. Viac ako inokedy budete reagovať na vplyvy Mesiaca. Všímajte si, kedy sa vám chce robiť maximum, a kedy naopak nič. Netlačte na seba a zlaďte sa s Lunou. Zahľaďte do vlastného vnútra, počúvajte vnútorný hlas. Nech sa vám deje čokoľvek, všetko má jednoduché riešenie, a nie ste na to sami.

Ryby

Tento nov Mesiaca vo vašom vodnom znamení Rýb vám prináša krásne obdobie objavovania a dobrodružstva. Máte chuť niečo urobiť, zmeniť, podniknúť? Urobte to, a už nad tým nepremýšľajte. Nie je čoho sa báť, vykročte vpred. A keď príde čas, že sa vám nič chcieť nebude, tak to rešpektujte. Všetko má svoj dôvod. A aj príroda teraz práve odpočíva, aby sa na jar všetky semienka mohli ukázať v plnej kráse. Ponorte sa plne do prítomnosti. Vzťahy zrodené v tomto období budú dlhodobejšie.

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoBýkod 19.04.2024
MesiacPannaod 15.05.2024
MerkúrBýkod 15.05.2024
VenušaBýkod 29.04.2024
MarsBaranod 30.04.2024
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024