Veštica Anna

Veštica Anna
kód 309
Každý problém má riešenie, len ho musíme vidieť. Pomocou kariet vám ukážem cestu.

Informácie o dostupnosti:

 • Aktuálna informácia:

  Dnes budem určite online od 21:00 (možno aj skôr).

  Zapnite si hlásenie, kedy budem opäť online (kliknite na ikonku zvončeka). Teším sa na vás smile

Zameranie: Vzťahy, láska, práca, peniaze, komplikované životné situácie
Špeciálne oblasti: Komunikácia s anjelmi a ďalšími bytosťami Svetla, práca s čakrami - čistenie, harmonizácia a odstránenie blokov
Veštecké techniky: Výklad cigánskych a tarotových kariet (Lenormand, Rider Waite Tarot, anjelský tarot, tarot elfov, drakov, ...), kyvadlo
Jazyk výkladu: český
Znamenie: Blíženci
Prax: 35 rokov
Hodnotenie: (1 hodnotenie)

O mne

Pochádzam zo šamanskej rodiny, kde tieto dary dedíme z pokolenia na pokolenie. Prácu s kartami som sa začala učiť v rannom detstve, rovnako ako aj ďalšie techniky, ktoré mi boli mojmi predkami odovzdané.

Od detstva komunikujem s vyššími Bytosťami, pracujem so stromami, zvieratami, virguľou, kyvadlom a kartami. Rovnako ako moja rodina sa venujem bylinkárstvu, meditačným technikám, duchovnému rastu, čisteniu priestorov a samozrejme šamanským rituálom, ktoré sú bežnou súčasťou našej rodinnej praxe.

Snažím sa ľuďom ukázať cestu ku spokojnému a šťastnému životu. Vykladám karty a pracujem s energiami, anjelmi a ďalšími dobrými duchmi (stromov, rastlín, zvierat a pod.).

Som tu, aby som vám pomocou kariet a skúseností pomohla nájsť riešenie na vaše trápenie a ukázala cestu, ako opäť žiť krásny a spokojný život.

Teším sa na vás.

Recenzie zákazníkov

 1. Veštica Anna
  Vaše hodnotenie:
 2. Jarda - 5.7.2024

  Velice milá osoba, která se mnou vše probrala. Popsala velice přesně aktuální stav věcí a pomocí karet osvětlila co bude následovat. Za její upřímná slova a přístup mohu jen doporučit.