Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Nov Mesiaca v znamení Strelca

Rozbor vplyvu novu Mesiaca v novembri 2022

O polnoci zo stredy na štvrtok nastáva nov Mesiaca v Strelcovi. Viac ako inokedy sa človek môže zamýšľať nad zmyslom života, filozofiou, vierou a cestovaním. Do cesty mu však môže prísť i netrpezlivosť a určitá závislosť na niekom či niečom.

Nov Mesiaca v znamení Strelca
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2023

Posledná štvrť06.10.2023 15:50Rak-
Nov14.10.2023 19:58VáhyRozbor pripravujeme
Prvá štvrť22.10.2023 05:32Kozorožec-
Spln28.10.2023 22:26BýkRozbor pripravujeme

Nov Mesiaca nastane: 24.11.2022 00:00

Temperamentný a cieľavedomý Strelec je smelým znamením, ale má sklony k impulzívnosti. V tomto ponurom období si treba brať príklad z dobrých vlastností Strelca, ktorý rád pomôže druhým a je vo svojej podstate optimista. Povzbudí vás, lebo cíti, že to potrebujete. Kladné vlastnosti si umocnia pozitívne naladení ľudia. Postupne sa rozbehnú spoločenské aktivity. Ľudia chcú nadväzovať nové známosti.

Negatívne zmýšľajúci jedinci majú tendencie sa prikloniť k tieňu Strelca. Patrí k nim častá expanzia zlosti, potreba mať vždy pravdu, ale i beznádej. Môže sa to stať i mierumilovnému človeku, pokiaľ bude v nepohode. Preto, ak vás chytí hnev, vybehnite von, aby ste ho vybili športom či prechádzkou. Pozor na úrazy z nepozornosti, bolesti hlavy a prejedanie sa.

Počas novu je dobre začať očistnú diétu. Jedzte aspoň pár dní bezmäsitú stravu a pite dostatok nesladených bylinkových čajov. Nezabudnite na vitamín D a C. Jedzte zdraviu prospešné jedlá, papriku, paradajky, cesnak, cibuľu, ale aj banány, jablká a citrusy. Nezabúdajte aj na para orechy, lieskovce, vlašské orechy, mandle, slnečnicové, sezamové a tekvicové semienka, ktoré treba jesť nepražené. Konzumujte však tieto potraviny podľa chuti, lebo ak by ste mali jesť niečo nasilu, nebude vám to prospievať.

Doprajte svojmu telu masáž krížov, ale aj celého tela. Cvičte tie cviky, ktoré máte vyskúšané, alebo sa poraďte s fyzioterapeutom.

Aký vplyv má na vás tento nov Mesiaca?

Baran

Nov v Strelcovi vám zasahujte do domu filozofie, cudzích krajín i vyššieho vzdelania. Študujte, plánujte, snívajte a tešte sa z toho, čo vám život prináša. Rozšírite si tým svoje obzory. Veď sme sa na tento svet prišli učiť! Pokiaľ práve prežívate aj náročné chvíle, nevzdávajte sa svojich túžob, ale ozbrojte sa vierou v lepšie časy, ktoré nastanú vtedy, ak sa začnete mať radi. 

Býk

Nov vám ovplyvňuje ôsmy dom majetku a financií, ktoré s niekým zdieľate. Zamyslite sa nad hodnotami života. Nemusia to byť len peniaze a majetok, hoci ho k životu potrebujeme. Nezhromažďujte si veľa vecí, skúste pretriediť skrine a zásuvky. Človek tak dá priestor novým energiám, aby k nemu prišli. Občas sa treba venovať aj problémom v oblasti sexuality. Pokiaľ ste hanbliví, skúste to prekonať. Kúpte si sexy oblečenie. 

Blíženci

Nov vám teraz zasahuje všeobecne do siedmeho domu. Opozícia Slnka s Mesiacom na vaše znamenie vám prináša novoty do vážnych partnerských vzťahov. Medzi ne patrí nielen ten manželský, ale aj pracovné vzťahy s kolegami, ktoré sú tiež dôležité. V práci totiž trávime dosť času. Pokiaľ sa dá, treba vychádzať na pracovisku s každým človekom, hoci sa javí aj ako váš nepriateľ. Vtedy je potrebná diplomacia.

Rak

Je tu šanca zmeniť svoje neefektívne staré návyky. Pre svoj aktívny i šťastný život potrebujete pohodu a určitý systém. Nov v Strelcovi vám zasahuje do domu zdravia a práce. Dajte otvorene najavo svojim blízkym, že potrebujete pomoc, aby ste sa realizovali po pracovnej stránke i tej fyzickej. Zdravo jedzte a chodievajte denne von, najlepšie počas obeda. Ak vám to neumožňuje pracovná povinnosť, vystavte aspoň na pár minút tvár Slnku pri okne. 

Lev

Uplynulý nov v Škorpiónovi bol pre vás kritický. Chceli ste veľa vecí vylepšiť, a to na poli práce, ale aj doma. Pokiaľ sa vám to nepodarilo, odhoďte pýchu a ospravedlňte sa tým, ktorých ste zanedbali. Tento nov vám zasahuje do domu kreativity, milostných vzťahov, hier a detí. Venujte sa preto s radosťou i týmto oblastiam. Pokiaľ máte nejaký talent, je na to správny čas zapísať sa do kurzu, kde si ho rozviniete. 

Panna

Nov v Strelcovi vám zasahuje do vášho domu domova a minulosti. Je pre vás dosť náročný, lebo kvadrát Luny ukáže aj nepríjemné veci. Najradšej by ste odplávali do hlbokých vôd a vyhli sa expanzii, ktorú v práci tušíte. Tento víkend začína advent, ľudia majú davovú psychózu, že treba vykúpiť obchody a rozžeraviť i tie internetové. Nepodľahnite tomu aj vy. Dajte si pozor na peňaženky. 

Váhy

V tomto čase je pre vás dôležitá komunikácia, načúvanie a rozprávanie sa s okolím. Nov vám žiari aj na krátkodobé cesty a tým aj nákupy, za ktorými idete do svojho okolia bydliska. Možno by bolo vhodné, aby ste si konečne povedali, že zbytočností máte plnú zásuvku. Veľa ľudí si už dáva iba praktické darčeky, alebo si priamo povedia, čo by chceli. Nie je na tom nič zlé. 

Škorpión

Zamyslite sa nad vašimi hodnotami. Vám nov žiari na dom majetku a toho, čo si vážite najviac. V dnešnej dobe to bude iste aj zdravie, nielen majetok. Uvedomte si, čo chcete v živote dosiahnuť. Nepozerajte na svoj vek, dosiahnuť veľa môže i mladý človek, ale i dôchodca. Za podmienky, ak si budete veriť. Musíte však pristáť na zemi. Pokiaľ investujte do štúdia, určite neprerobíte. Cudzie jazyky majú u vás teraz zelenú!

Strelec

Pracujte na svojom sebazdokonaľovaní a rozvoji. Nov vám vplýva na váš dom osobnosti. Tým aj na váš zovňajšok, preto skúste na sebe niečo vylepšiť. Chudnutie, o ktoré sa pokúšate každý mesiac pri nove či splne, teraz môže splniť svoj účel. Povedzte si, že tentoraz to vyjde, lebo Slnko i Luna sú u vás! Prijmite pozvania na večierky v nových šatách a novom účese!

Kozorožec

Nejako vám dochádzajú sily? Skúste si viac rozumieť. Nov vám zasahuje do tajomného domu vášho povedomia. Doprajte si viacej času pre seba ako minulý mesiac. Potrebujete oddych ako soľ. V práci sa asi nebude dať poľaviť, preto vašim doma vysvetlite, aby mali s vami trpezlivosť. Pokiaľ sa v týchto dňoch chcete vŕtať v minulosti, skúste aspoň nevynášať von staré krivdy. 

Vodnár

Priaznivý nov pre Vodnárov, veď so Strelcami majú veľa spoločného, napr. túžbu po dobrodružstve a slobode! Oslovte vašich priateľov a dohodnite si malé stretnutie po rokoch. Splňte si niektorý z vašich malých snov. Možno to bude mať niečo spoločné s vašimi ratolesťami. Kto nemá deti, nech si zaspomína na pekné chvíle s kamarátmi s detstva. Môžete sa niektorým aj ozvať. Dajte na svoju intuíciu, vy ju máte dobre vyvinutú a hviezdy na nebi ju tiež podporujú. 

Ryby

Nov v Strelcovi vás skúša hlavne v práci, ale aj doma. Kariéra bude na vzostupe vtedy, ak ku svojej kvalifikácii pridáte dostatok rozvahy a zmierite sa s tým, že vás budú aj kritizovať, nielen chváliť. Začnite si upratovať byt i pracovný stôl či dielňu! Zbavte sa zbytočností, ktoré ste doteraz opatrovali. Môžu byť brzdou vášho napredovania v osobnom a pracovnom živote, lebo sa nebudete môcť dobre sústrediť pri pohľade na neporiadok.

Téma dňa Analýza množstva negatívnej energie vo vašom príbytku a jeho očista

Vyčistite vaše bývanie krok za krokom a osloboďte sa od zlých energií.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 23.09.2023
MesiacBýkod 01.10.2023
MerkúrPannaod 28.07.2023
VenušaLevod 05.06.2023
MarsVáhyod 27.08.2023
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 11.06.2023

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023