Odporúčame

Janka

Janka

Pozerám vpred a vidím svetlú budúcnosť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Astropsychologička Miška

Miška

Osobný kód 154

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Spln Mesiaca v znamení Býka

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v novembri 2016

Opäť sa na oblohe rozžiaril krásny kotúč Mesiaca v splne. Doprajte si krásne, romantické myšlienky, aspoň spomienkové.

Spln Mesiaca v znamení Býka
Foto: shutterstock.com

Fázy Mesiaca v októbriSplny a novy Mesiaca 2020

Spln01.10.2020 23:07BaranSpln Mesiaca október 2020
Posledná štvrť10.10.2020 02:42Rak-
Nov16.10.2020 21:34VáhyNov Mesiaca október 2020
Prvá štvrť23.10.2020 15:25Vodnár-
Spln31.10.2020 15:51BýkRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 14.11.2016 14:55

Dni Býka sú dni koreňov so stúpajúcou silou. Kľúčové slová dnešného dňa sú: stabilita, istota, financie, zdvorilejšie správanie, materiálne zabezpečovanie, noblesa, plánovanie do budúcnosti. Dnes sa držte pri zemi, nemajte tendenciu riskovať, ani robiť náhle zmeny. Akékoľvek dnešné rozhodnutie je trvalejšie, deň je priaznivý pre riešenie aj finančných záležitostí.

V splne Mesiaca v znamení Býka sa vykonávajú magické rituály na privolanie lásky, peňazí, majetku, plodnosti a šťastia do domu. Mesiac, ktorý teraz vstúpil do splnu, do znamenia Býka, má vplyv na pohlavné orgány a oblasť krku. Pozor na prievan, zvlášť v aute a dopravných prostriedkoch. Chráňte si hrdlo, šetrite hlasivky. Je silne ovplyvňovaná oblasť čeľustí, krčnej chrbtice, hrtanu, hltanu, zátylku a štítnej žľazy. Čokoľvek urobíte dnes pre tieto časti tela, bude pôsobiť dvojnásobne pozitívne, okrem chirurgických zákrokov. A naopak, čo vám krčnú oblasť dlhodobo zaťažuje, pôsobí škodlivejšie, ako v iných dňoch. V prípade, že vás hrdlo bolí, prospeje kloktanie šalviovým, či repíkovým čajom, alebo slanou vodou.

Nepreháňajme to so solením. Radšej si do jedál primiešajte trochu morských rias kvôli doplneniu jódu. Harmonizuje činnosť štítnej žľazy. Planéta Venuša, vládkyňa znamenia Býka, má pod kontrolou aj pokožku na hrdle, takže výživný hydratačný krém, či pleťová maska, zaúčinkuje viac, než inokedy. Nechránený sex bude veľmi nebezpečný. Cestá teraz kysnú lepšie. Koláče, buchty, či chlieb budú výborné, nech vám prevoňajú domácnosť.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

V popredí snaženia všetkých, no hlavne vás, bude zamestnanie a práca. Všetko podstatné bude mimo vášho dosahu. Vo financiách sa snažte rýchlo dobehnúť to, čo ste zameškali. Budete mať na to príležitosť. V láske hádky odložte, nie je vhodný čas. Mohli by ste veľa pokaziť. V láske sa sústreďte len na krásne veci. Je to ideálny čas na romantický podvečer, alebo večer.

Býk

Nemusíte ponáhľať. Lunárne energie splnu vám budú nápomocné. Bude sa dať aj diplomatickou cestou odpútať od konkurentov, alebo inej záťaže. Keď sa nedokážete rozhodnúť, objednajte si jasnú myseľ a pokyn, alebo návod z hora, čo je pre vás správne. Vychutnajte si dobré jedlo a príjemný domáci sex. Vaša planéta Venuša a Luna v splne vo vašom znamení pôsobia teraz na vás veľmi pozitívne.

Blíženci

Riešiť všetko naraz nemá zmysel, zvlášť nie počas splnu Mesiaca. Použite zdravý rozum a svoj šarm. Nebude treba použiť krízový scenár. Prinieslo by vám to priveľa problémov naraz. Je ideálny čas na nové nápady, doriešenie čohosi zaťažujúceho a plánovanie budúcnosti. Pohoda je najlepší lekár i spoločník. Tak zahoďte myšlienky na problémy v práci a užite si príjemné chvíle s príjemným človekom.

Rak

Nechýba vám rozumný pohľad na vec. Pred zodpovednosťou budete môcť uniknúť len čiastočne. Niektoré záležitosti ste podcenili, teraz sa prejavia dôsledky. Dajte si povedať. Rady žien budú cez tento spln vášho Mesiaca lepšie. Vaše predstavy sú jedna vec a reč čísel druhá. Zohľadnite najmä to druhé. V láske sa neponáhľajte, všetko má svoj čas. Vaša súčasná intuícia bude veľmi presná.

Lev

Neriešte globálne problémy. Venujte tento magický čas hlavne svojmu okoliu, bude to užitočné. Zaslúžite si obdiv, lásku a odmenu. Až sa čo len trochu posnažíte, ujde sa vám všetkého dosť. Vaša ohnivá energia je veľmi silná. Dokážete rýchlo vzplanúť a objekt svojho milostného záujmu očariť. V tomto období vás čaká aj veľa nového a zaujímavého, ak budete citliví.

Panna

Dnes budete mať pocit, že máte viac šarmu, ako ste si doteraz mysleli. Bude to naozaj pravda. Planéta Venuša, v kombinácii s Lunou v splne, vám ho dodá a zvýrazní. V tomto magickom období sa vám vyplatí ľudí pochváliť. Najviac však bude ocenená vizáž. Ľudí si vnímavejšie vypočujte. Viac vycítite a vytušíte, čo vám, z akéhokoľvek dôvodu, zatajujú, alebo sa zdráhajú povedať. Čakajú vás prekvapivé situácie, ktorým sa budete musieť podriadiť a prispôsobiť, prípadne vyhýbať. 

Váhy

Venujte sa kráse a zábave. Riešenie problémov posuňte na neskôr. Na energiu tohto splnu Mesiaca má veľký vplyv aj vaša planéta Venuša, a tá veľké problémy nemá rada. Nezaoberajte sa každou banalitou, na tom by ste mohli stratiť veľa času. Napriek tomu by ste niektorým projektom aj ľuďom mali dať aj druhú šancu. Bude toho na vás veľa, skúste niečo škrtnúť, alebo rozdeliť úlohy aj ostatným.

Škorpión

Terajší magický spln Mesiaca nemusí byť pre vás ten najpríjemnejší. Dozviete sa viac nielen o sebe, ale najmä o ostatných. Zoberte si z toho len poučenie, nie dlhodobú nenávisť. Môžete aj ľahko zabudnúť na dôležité veci, stratia sa v návale povinností. Mali by ste si robiť poznámky a časový plán, nech ste stále v obraze. Ak si myslíte, že niečo neviete alebo nedokážete, tak vás to len zabrzdí.

Strelec

S niektorými vecami ste nemohli počítať dopredu, aj keď až také prekvapujúce nebudú. Bojujte o svoje miesto pod slnkom, nikomu nič nedarujte zadarmo. Budete musieť partnerovi pripomenúť, že nemôže byť všetko len podľa jeho predstáv. Vaše predstavy predsa môžu byť oveľa krajšie. Romantika bude teraz ocenená. Spln Mesiaca má predsa vždy svoje čaro, i svoje tajomné energie.

Kozorožec

Udržujte rýchle, ale svojské tempo. Čo stihnete teraz, bude mať väčšiu cenu než to, čo urobíte neskôr. Napriek tomu si nájdite v strede dňa čas na vydýchnutie. Budú fungovať aj staré, osvedčené recepty. Mali by ste niektorý vyskúšať, aspoň nebudete musieť vymýšľať nič nové. V láske sa udeje len to, čo sa malo stať už skôr, ale bude to príjemné. Budete mať chuť aj na prejedanie sa.

Vodnár

Niektoré povinnosti nebudú ťažké, ale postavia sa vám do cesty prekážky, s ktorými ste nemohli rátať. Snažte sa tlmiť emócie, aj svoje, aj cudzích ľudí. Ak raz niečo vzbĺkne, je ťažké to uhasiť. Rozumní ľudia by si však mali dať povedať. Dnešný spln Mesiaca v znamení Býka vám nebude veľmi žičiť. Venujte sa preto viac láske a kráse, tam uspejete. Pekný darček vždy vie potešiť.

Ryby

Ste na dobrej ceste, ale rátajte s tým, že nebude krátka. Dá sa dosiahnuť aj rýchly úspech, ale trval by len okamih. Dajte prednosť riešeniam, ktoré nejaký čas vydržia. Urobte viac pre ostatných, ako pre seba. Je to vklad do budúcnosti, raz sa vám to vráti. V láske sa vám pripomenie minulosť, ale radšej sa venujte prítomnosti. Spravte si ju magickú, cez spln Mesiaca sa to dá. Neuspokojte sa priemernými výsledkami, máte predsa možnosť dosiahnuť viac. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoVáhyod 22.09.2020
MesiacKozorožecod 21.10.2020
MerkúrŠkorpiónod 27.09.2020
VenušaPannaod 02.10.2020
MarsBaranod 28.06.2020
JupiterKozorožecod 02.12.2019
SaturnKozorožecod 02.07.2020
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 27.11.2008

Začiatok ročných období 2020

JarJarná rovnodennosť20.03.2020
LetoLetný slnovrat20.06.2020
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2020
ZimaZimný slnovrat21.12.2020