Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Petra

Petra

Osobný kód 310

Spln Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca vo februári 2024

V sobotu 24. februára nastáva spln Mesiaca. Do popredia sa dostane otázka, do akej miery ste pedantom a na druhej strane, či viete aj snívať. Totiž oproti Slnku, ktoré sa nachádza v romantických Rybách, sa tentoraz postavila Luna v znamení pragmatickej a kritickej Panny.

Spln Mesiaca v znamení Panny
Foto: pixabay.com

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecSpln Mesiaca júl 2024
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Spln Mesiaca nastane: 24.02.2024 13:33

Toto znamenie má však tiež svoje emócie. Dokáže snívať ako Ryby a jeho city sú veľmi zraniteľné. No Panna by to navonok nepriznala, lebo „sa to nepatrí“. Opozičné znamenie Rýb sa však za svoje prejavené emócie nehanbí, na rozdiel od Panny.

Nájdite rovnováhu medzi pragmatizmom a snením

Spln v Panne skrýva v sebe niečo z oboch znamení. Dajte si preto pozor na sklony k preháňaniu, prílišnú dôveru k ľuďom, aby ste nepadli do veľkej melanchólie a sklamania. Stavte na pevnú morálnu silu vo vás. Vydržte, ak vám niečo nevychádza tak, ako ste si to nalinajkovali. Čas všetko vyrieši.

Spln vždy strieda nov. Predchádzajúci nov bol v znamení Vodnára, ktorý priniesol mnohým ľuďom nutkanie konať rôzne rebélie za spravodlivú vec. Novom niečo začíname a splnom teda završujeme mesačné obdobie. Spomeňte si, ako to bolo u vás pred dvoma týždňami. Čo ste rozbiehali? Ako ste na tom psychicky i fyzicky? Stihli ste si uvedomiť, čo treba v týchto dňoch zavŕšiť?

Stravujte sa striedmejšie. Je pôst a to nielen pre veriacich. Nastavuje ho sama príroda. Urobte si v stravovaní systém. Panna ho má rada. Tentoraz vám ukazuje správnu cestu. Literatúry je o tom dosť a nájdete rady aj na internetových stránkach. Vyhýbajte sa nervóznym ľuďom, alebo ich berte s rezervou. Ak sa budete hnevať, najviac ublížite sebe.

Nejedzte teraz sladkosti, aby ste si nezaťažili pankreas (citlivá je na neho Panna). Vymasírujte si chodidlá (citlivé sú na nich Ryby) s olivovým olejom, do ktorého kvapnete pár kvapiek obľúbeného esenciálneho olejčeka.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Hľadajte cestu, ako do svojich dní priniesť harmóniu. Tentoraz vám spln zasahuje do domu zdravia a bežnej práce. Urobte si poriadok v hlave i na stole. Ak ste už začali pozitívnejšie myslieť, žnete prvé úspechy. Zamerajte sa na drobné detaily a upravte si svoj jedálny lístok. Netrestajte sa, ak ste urobili nejakú chybu. Hlavne je, že ste na ňu prišli a máte aj chuť ju napraviť. 

Býk

Býci si pravdepodobne tentoraz nesťažujú. Totiž nov, ktorý bol pred dvoma týždňami bol pre vás pravdepodobne dosť náročný. Verte, že problémy v kariérnej oblasti skončili. Ak ste neboli veľmi úspešní, možno to malo tak byť. Poučení a zocelení v dobrej nálade idete ďalej. Spln vám zasahuje do domu detí a radosti. Venujte sa deťom a tvorte len tak, pre radosť. Práca s prírodným materiálom vám prospeje. Pre inšpiráciu choďte do lesa. 

Blíženci

Do popredia prichádza otázka domova i kariéry. Prežívate náročné obdobie Rýb, teda aj spln bude pre vás kritickejší! Spln v Panne vám preveruje váš domov. Venujte sa preto s láskou svojim spolubývajúcim i rodine vôbec. V minulosti ste určite niečo dôležité zistili. Uveďte veci na pravú mieru, síce rozhodnosťou, a pritom aj diplomaticky. Malá rada: nájdite konsenzus medzi vašimi potrebami a požiadavkami, ktoré voči vám majú vaši blízki.

Rak

Na pretrase budú cesty, komunikácie s okolím i zahraničie. Pre vás je tento spln pozitívny, aspoň všeobecne to tak platí. Naštartovali ste sa v minulosti k niektorým zmenám. Teraz netreba o ničom pochybovať. Vezmite si ceruzku a papier a vypíšte si, čo ste ešte nestihli. Možno bude pre vás vhodné, aby ste išli na nejaký kurz zameraný na tú oblasť, kde máte ešte medzery. 

Lev

Spln vám zasahuje do domu hodnôt a financií. Pohli ste sa ďalej vo vzťahoch, teraz treba riešiť financie. Vážte si to, čo máte a to, čo je už minulosťou nechajte tak. Zamerajte sa aj na spoločné financie s partnerom. Nepodceňujte obchodovanie a všetko, čo s tým súvisí. Poučte sa z minulosti, hlavne na svojich i spoločných chybách, ktoré ste možno urobili s vašim spoločníkom. 

Panna

Spln je vo vašom znamení, čo je veľmi dôležité. Zasahuje vám do domu osobnosti a toho, ako pôsobíte na ostatných. Niektoré z vás možno zmenia účes a upracú si vo vzťahoch. Pozrite sa spätne, čo sa dialo pred rokom. Poučte sa z chýb, aby ste sa posunuli dopredu. Aj keď nemáte radi náhle zmeny, skúste si uvedomiť, či ozaj nie je na ne čas. Urobte radikálny rez i v stravovaní. Vylúčte z vášho denného menu bielu múku, cukor a obmedzte alkohol.

Váhy

Spln je vo vašom dome tajomnom podvedomia. Je čas spomaliť a venovať sa sebe, myslím svojmu vnútru. Vyrovnajte sa so svojimi prehreškami a odpustite si ich. Každý urobí niečo, za čo sa neskôr hanbí… Miernite sa v jedle. Jednota tela a duše je pre vás teraz prioritou. Meditujte. Čas, ktorý venujete sebe, bude ozaj zúročený. Ak to neviete, pohľadajte si vhodnú literatúru alebo navštívte kurz jógy, ktorý sa dá cvičiť aj prostredníctvom sociálnych sietí. 

Škorpión

Tento spln je pre vás pozitívny, hoci Panna a Ryby sú v opozícii. S vami sú však obe znamenia v dobrom vzťahu. Pokiaľ ste si ešte doma neurobili poriadky, dokončite si túto prácu v tomto období. Aj keď je pre niektorých jedincov teraz hluchý čas pôstu, pre vás môže byť toto obdobie výzvou k pokojnej tvorbe. Priatelia vás budú inšpirovať, aby ste si plnili svoje sny.

Strelec

Panna a Ryby tvoria so Strelcom kvadrát, čo je nepríjemný astrologický aspekt. Na rozdiel od Škorpiónov, vy prežívate náročný spln teraz. Veď ako sa vraví: Každý chvíľku ťahá pílku. Nenechajte sa však znechutiť, ak vám plány nevyjdú hneď na prvý šup. Máte sa učiť trpezlivosti. Ak vaše projekty majú určité chyby, treba si ich priznať a opraviť. Je to krátkodobý problém.

Kozorožec

Dáte si možno otázku: Kam kráčaš človeče? Spln vám zasahuje do domu zahraničia, ale aj múdrosti a vyššieho učenia. Uvedomili ste si hodnoty života, ktoré si treba vážiť? Jednou z dôležitých hodnôt je vzdelanie. Je jedno, v akom ste veku. Študujte a komunikujte bez zábran. Investície takto vynaložené sa vám viacnásobne vrátia. Skúste začať učiť cudzí jazyk. Pokiaľ vám to hneď nepôjde tak, ako ste si to predstavovali, netreba sa vzdávať!

Vodnár

Nedávno pobývalo Slnko u vás, kedy ste sa mali možnosť lepšie spoznať. Zamerajte sa teraz na majetok a hodnoty. Buďte opatrní na financie, hlavne ak ich zdieľate s partnerom. Môžete sa stretnúť s názorom, že máte na seba iný meter, ako na svojich blízkych. Dajte viacej lásky a úprimnosti do svojho verbálneho i neverbálneho prejavu, aby aj oni pochopili, že to tak nie je. Nezabúdajte i na sexualitu, ktorá je súčasťou pozemského života. 

Ryby

Do popredia sa dostáva otázky milostného života, ale aj iných dôležitých vzťahov u vás. Spln v Panne je posilnený aj opozíciou Merkúra nielen Slnka, ktoré je u vás. Buďte opatrní na svoj verbálny i neverbálny prejav. Vážne záležitosti neriešte, nechajte si na ne čas, keď pominie obdobie splnu, čo trvá pár dní. Opatrní buďte v požívaní alkoholu, ktorý by sa mimochodom počas splnu ani nemal piť. V partnerskom vzťahu radšej ukážte svoju spoluúčasť namiesto kritizovania. 

Téma dňa Očista a regenerácia tela pomocou byliniek

Zbavte váš organizmus toxínov pomocou overených a účinných receptov.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoLevod 22.07.2024
MesiacRybyod 23.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBlíženciod 20.07.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024