Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Spln Mesiaca v znamení Panny

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v marci 2022

Marcový spln Mesiaca môže vyvolať nedôveru a nepokoj, aj v seba samého. Nechoďte neskoro a nemeňte rozhodnutia na poslednú chvíľu. Ušetríte si tak množstvo konfliktov s ostatnými. Vyjasnenie starého umožní nové.

Spln Mesiaca v znamení Panny
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v júliSplny a novy Mesiaca 2024

Nov06.07.2024 01:00RakNov Mesiaca júl 2024
Prvá štvrť14.07.2024 00:51Váhy-
Spln21.07.2024 12:19KozorožecRozbor pripravujeme
Posledná štvrť28.07.2024 04:54Býk-

Spln Mesiaca nastane: 18.03.2022 08:20

V piatok 18. marca zasvieti na oblohe spln Mesiaca v znamení Panny a poskytne nové informácie. Znamená to aj väčší výskyt precitlivenosti na chaos a neporiadok.

Zatúžite po poriadku, prehľadnosti, istote, zdokonaľovaní, trpezlivej práci, službe a stabilite. Budete si chcieť byť istí, že všetko, čo teraz začnete, je v súlade s vašimi hodnotami a posilní vašu energiu. Hlavne nejednajte impulzívne, to by sa vám nemuselo vyplatiť.

  • Planéta Merkúr - vládcom splnu v znamení Panny je planéta Merkúr. Merkúr bude v tvorivej a produktívnej väzbe, v sextile s Uránom. V kombinácii so splnom v Panne zakomponuje nápady do reality. Zintenzívnia sa rozhovory na sociálno-ekonomické témy.

  • Planéta Urán - presadzuje nečakané zmeny, zlomy a šokujúce momenty. Podporuje ľudskú snahu stavať sa proti konvenciám a konať nezávisle. Vyplavuje na povrch mnoho nervóznej energie.

  • Planéta Neptún - prebudí nadanie a doposiaľ spiace talenty.

Budete mať pocit, že namiesto zaslúženej pochvaly vám stále niečo vytknú a podsúvajú nezaslúžený pocit viny. Tomu môžete urobiť koniec. Dajte si však pozor na dodržanie toho, čo bolo dohodnuté. Nedivte sa však, keď sa akoby nebude nič diať. Zmeny a udalosti nastávajú až v priebehu ďalších dvoch týždňov.

Zdravie

Po zdravotnej stránke si dávajte pozor najmä na tráviacu sústavu. Voľte stravu, ktorá je najbližšie k prírode, najlepšie z vášho regiónu. Spln v Panne je najúčinnejšie astrologické postavenie pre začatie predveľkonočného detoxikačného programu alebo pôstu.

Vlasy

Počas splnu rastú vlasy najrýchlejšie. Budú pevnejšie a hustejšie. Je vhodné ostrihať končeky vlasov.

Očista obydlia

Počas splnu je tiež najlepší čas vykonať očistu domu, ku ktorej môžete pridať rôzne očistné práce, ale aj rituály.

Spravte si inventúru vašich vecí a zbavte sa tých, ktoré už nepotrebujete. Postačí však aj to, keď celý dom počas splnu riadne vyvetráte a vynesiete odpadky. Nepoužívané oblečenie zaneste do kontajnerov na oblečenie. Preorganizujte si knihy a dekoratívne predmety. Vyčistite toľko, koľko zvládnete. Umyte si okná a očakávajte príchod novej sviežej energie.

Mágia splnu

Pri tomto splne sa vám budú dobre odstraňovať bloky, ktoré máte s peniazmi a hojnosťou. Spln je najlepší deň, kedy prestať so zlozvykmi.

Spln je najmocnejšia fáza Mesiaca, ktorá vám pomôže sa vyrovnať aj so zlou minulosťou, aj so súčasnými problémami. Počas splnu je tiež dobré si spísať zoznam svojich potrieb a prianí, pretože magický spln vám môže k ich dosiahnutiu pomôcť.

Žiadosť o splnenie prosby

Ak ste romantický typ a planéta snov Neptún vám k tomu bude nápomocná, požiadajte Mesiac v splne, aby vám pomohol splniť vašu prosbu.

Skúste na papier spísať to, čo by ste zo svojho života chceli odstrániť. Papier potom roztrhajte a spáľte, najlepšie v prírode, ale stačí aj doma. Dôležité je predsa vaše chcenie v nasledujúcom období aj naozaj riešiť.

Zhmotňuje sa čokoľvek. Preto sa zamyslite nad tým, akého druhu sú vaše myšlienky. Čo v skutočnosti vysielate do Vesmíru ako svoje priania? Sú to naozaj pozitívne odkazy a to, čo si prajete? Alebo je to strach a obavy?

Mágia môže byť zradná. Sledujte a dajte si pozor na to, čo si prajete, mohlo by sa to splniť…

Spasiteľský komplex

Spasiteľský komplex sa veľmi často vyskytuje u žien zo znamenia Panny. Tento spln Mesiaca v tomto znamení vás k prehnanej obetavosti bude viac zvádzať.

Udržujte si zdravú mieru starostlivosti o ostatných, ale nepodliehajte tomuto komplexu. Spasiteľský komplex priťahuje do vášho života zlých a sebeckých ľudí. Byť obetavý a pomáhať ľuďom je síce šľachetné, ale všetko má svoje hranice. Potom by sa u vás mohli vyskytnúť príznaky podobné tým, ktoré mávajú ľudia, ktorí sa starajú o chorých členov rodiny. Cítili by ste sa veľmi unavene a vyčerpane.

Robte veci, ktoré vám pomáhajú zostať v pokoji, jedine tak môžete šíriť svoju energiu ďalej.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

S vašou kondíciou to už nebude horšie, ale popracujte na nej. Každý človek potrebuje počuť, aký je dobrý a šikovný. Niekedy to vyprovokuje k lepším výkonom. Páči sa vám, keď zažiarite a ste stále stredobodom pozornosti. Snažte sa nikdy nestratiť kontrolu. Chcete byť láskaví a ohľaduplní. Vnímate cit, lásku a vernosť. Aj cez tento spln Mesiaca v znamení Panny dostanete podpornú energiu a väčšiu chuť pracovať.

Býk

Ste opatrní. Neradi jednáte unáhlene. Podnikáte a organizujete prácu iným. Chcete byť úspešní, a preto aj často bývate. Podporné energie vám počas splnu Mesiaca vo vašom živle Zeme vyšle i Luna. Budete mať väčšiu presvedčujúcu schopnosť, logické argumenty a reálne požiadavky. Vaše rozhodnutia budú premyslené, citovo vyvážené a nemenné. Ste nároční hlavne na seba a konvencie, ale teraz zvoľnite. 

Blíženci

Nech robíte, čo robíte, vždy by to mala drahá polovička robiť s nadšením s nami. Na ničom inom snáď ani v partnerstve nezáleží. Chvály nie je nikdy dosť! Na materiálne ani tak nelipnite. Nahí ste prišli a nahí odídete. Na podnikanie si často úplne intuitívne vyberiete, niečo v spojitosti s umením, alebo kultúrou. Ste senzitívni. Aj cez tento spln Mesiaca v znamení Panny dostanete podpornú, výhodnú energiu. 

Rak

Aj cez tento spln vášho Mesiaca v znamení Panny dostanete podpornú silu. Stane sa vám i niečo, čo vás poteší. Trochu diplomacie nie je na škodu. Pekný kompliment o partnerovi povedzte človeku, ktorý to partnerovi pretlmočí. Partnera to poteší, že ho chválite pred inými akoby za jeho chrbtom. Lichôtky povedané za našimi chrbtami si často ceníme viac, než poklony zložené priamo. S veľkým odhodlaním a úsilím, a i za pomoci náhody, zdoláte stanovené ciele. 

Lev

Máte radi nezávislosť a slobodu vo všetkom. Ste predvídaví, priami a objektívni. Robte druhým to, čo chcete, aby oni robili vám. Tak to skrátka funguje. Kto chce byť chválený, mal by začať najskôr sám u seba. Muž sa cíti výnimočne, ak pre ženu svojho srdca je v niečom prvý, či jedinečný. Uznanie za úsilie zdvihne sebavedomie každého. Nešetrite ním. Aj cez tento spln Mesiaca v znamení Panny dostanete podporu.

Panna

Mesiac je teraz vo vašom znamení, v Panny, v živle Zeme. Všetko urobíte naplno, žiadne polovičatosti. Budete, aj pod príjemnými vesmírnymi energiami, dostanete podpornú energiu a nápady. Vaša zhovievavosť a tvorivosť bude odmenená. Aj jednoduchý a úprimne vyslovený kompliment poukazujúci na nadanie toho druhého bude veľmi účinný. Pre mnohých z vášho okolia to bude príjemný slovný darček, ktorý lepšie padne, ako vecný dar.

Váhy

Hľadáte nezávislosť, ale aj materiálne istoty. Hoci stále mávate plno nových a dobrých nápadov, počas tohto splnu Mesiaca ich budete mať ešte viac, aj za podpory vhodných energií planét. Ste zvyknutí zachovávať isté pravidlá. To isté si vyžadujete od ľudí z vášho okolia, niekedy až pričasto. Dobrá rada pre nové partnerstvá hovorí, že si neberiete len váš milovaný objav, ale aj jeho rodinu. A verte, že na tej väčšinou veľmi záleží.

Škorpión

Aj cez tento spln Mesiaca v znamení Panny dostanete podpornú energiu, zvlášť na kurzy, skúšky a zvyšovanie vzdelania. Skúste si v predstihu rozplánovať čas, aby ste všetko stihli včas. Máte rozvinutý šiesty zmysel - intuíciu. Ľahko vycítite nálady a vibrácie ostatných, tých s ktorými prichádzate často do styku. Teraz nepocítite chaos, ale akési usporiadanejšie energie, založené na nových poznatkoch. 

Strelec

Budete plní elánu, ako táto prebúdzajúca sa jar. Budú sa vám v tomto období, zvlášť cez tento spln Mesiaca v znamení Panny, ľahšie nadväzovať nové kontakty. Aj vo svojej činorodej aktivite oceňte, že máte rodinu a priateľov. Rešpekt k ľuďom v partnerovom okolí znamená úctu k jeho koreňom. Odvaha a neohrozenosť nevylučuje slušné správanie. Aj vaša láska je veľmi ohnivá v citoch, i po telesnej stránke. 

Kozorožec

Aj cez tento spln Mesiaca v znamení Panny dostanete podpornú silu Zeme. Podporí sa vaša úspešnosť v mnohých smeroch. Vy viete čo chcete, a trpezlivo si to presadíte. Viete robiť správne rozhodnutia. Ste konzervatívni a nemáte radi veľké zmeny. Ste opatrní, ale dostanú sa k vám informácie, pri ktorých možno zabudnete na opatrnosť. Nebojte sa preto žiadnych nečakaných noviniek, určite sa obrátia na to dobré, aj keby sa to tak spočiatku nezdalo.

Vodnár

Ste znamenie s vysokou schopnosťou komunikácie. Budete dostávať podpornú energiu a mať chuť zvýšiť ešte viac svoju aktivitu. Tento spln Mesiaca v znamení Panny vám dodá dobrý nápad. Dávajte prednosť komunikatívnemu podnikaniu. Pre vás je dôležité byť pri tom , a medzi ľuďmi. Nadväzovať nové, i obchodné kontakty nie je pre vás problém. Dokážete zaujať a okúzliť mnohých okolo vás. Buďte i naďalej otvorení životu a výhodným zmenám. 

Ryby

Svoje city a pocity väčšinou prežívate naplno, niekedy snáď až príliš. Ani teraz nebuďte veľmi nesústredení. Tento spln Mesiaca v znamení Panny budete mať celkom harmonický, s podpornou energiou. Pravdepodobne dostanete, i pod vplyvom prajných vesmírnych energií, dobrú správu. Pri vašom jednaní hrá úlohu aj angažovanosť pre kolektív, málokedy podnikajte osamelo. Keď áno, tak v oblasti, ktorú môžete robiť aj doma. Maminy, aj pri malých deťoch. 

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoRakod 20.06.2024
MesiacStrelecod 17.07.2024
MerkúrLevod 02.07.2024
VenušaLevod 11.07.2024
MarsBýkod 09.06.2024
JupiterBlíženciod 25.05.2024
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoVodnárod 21.01.2024

Začiatok ročných období 2024

JarJarná rovnodennosť20.03.2024
LetoLetný slnovrat20.06.2024
JeseňJesenná rovnodennosť22.09.2024
ZimaZimný slnovrat21.12.2024