Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Rebeka

Rebeka

Osobný kód 174

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Spln Mesiaca v znamení Váh

Rozbor vplyvu splnu Mesiaca v apríli 2022

Veľkonočná Biela sobota (Svätá sobota) je tento rok aj dňom, kedy nastáva spln Mesiaca. Slnko v Baranovi vtedy stojí presne oproti Lune vo Váhach.

Spln Mesiaca v znamení Váh
Foto: Adobe Stock

Fázy Mesiaca v septembriSplny a novy Mesiaca 2023

Posledná štvrť07.09.2023 00:24Blíženci-
Nov15.09.2023 03:42PannaNov Mesiaca september 2023
Prvá štvrť22.09.2023 21:34Kozorožec-
Spln29.09.2023 12:00BaranRozbor pripravujeme

Spln Mesiaca nastane: 16.04.2022 20:58

Znamenia, ktoré ležia oproti sebe, sú rozdielne, ale nemusia na seba pôsobiť nepriateľsky. Chce to dávku tolerancie. U Barana zmierniť výbušnosť a u Váh ich nerozhodnosť. Keďže sú obidve znamenia kardinálne, pôjde to ozaj ťažko. Preto je aj tento spln Mesiaca dosť náročný, čo sa týka vzťahov.

Pozor na rozladenosť a zlú náladu

Uvedomte si, že nemusíte mať vždy pravdu. Navyše je Biela sobota. Ľudia si ešte stále nedajú povedať, že sviatky nie sú len o tom, aby bol plný stôl a všetko upratané. Myslím tým na úkor pokoja v rodine. Znovu sa opakujú veľké rady v supermarketoch, zbytočné míňanie peňazí za prebytok jedla a následne vyhadzovanie do kontajnerov.

Aby sme neboli len negatívni, Mesiac vo Váhach váži dobro a zlo, pravdu a klamstvo, lebo túži po harmónii. Nech sa vám ju v tomto období všetkým darí dosiahnuť. Pôjde to, ak budete konať cieľavedome, bez arogancie a hádok.

Chráňte sa pred prechladnutím, menej soľte a pite dostatok tekutín. Odvážni sa môžu dať na hladovku, s ktorou by však mal súhlasiť aj váš lekár, pokiaľ už máte zdravotné ťažkosti.

Po psychickej stránke sa pri splne treba zbaviť svojich trápení i blokov. Keďže spln je vyvrcholením resp. dorastaním emočných energií, dajte si pozor, aby ste im nepodľahli v negatívnom zmysle. Nahromadenú energiu, ktorú potrebujete uvoľniť, si vybite športom, meditáciou a odpustením. Zamerajte sa na vzťahy a partnerstvo.

Aký vplyv má na vás tento spln Mesiaca?

Baran

Zamyslite sa, čo by ste mohli vylepšiť v partnerskom vzťahu. Máte svoju pravdu a nechcete si ju dať vziať? Presvedčte sa, či je to ozaj nevyhnutné bojovať za to svoje, aby ste neostali nakoniec sami. Manželstvo je inštitúcia kompromisov, na to netreba zabúdať! Na druhej strane treba žiť svoj život, nie partnerov. Obaja ste osobnosti, ktoré netreba potierať. 

Býk

Urobte si krásne a príjemné prostredie okolo seba. Nemusí to stáť veľa peňazí. Príroda vám ukáže, ako si skrášliť svoj príbytok. Doprajte si pravidelný pohyb, chodievajte na prechádzky. Spln vo Váhach vás nabáda, aby ste sa viacej starali o svoje zdravie. Dôležité je, aby ste dodržiavali vhodnú životosprávu.

Blíženci

Myslite na seba a vaše potreby. Príjemný spln vo Váhach nepremeškajte niekde v zákulisí. Venujte sa koníčkom. Načerpáte si z nich kopu energie do ďalších jarných dní. Robte niečo kreatívne, napríklad dokončite veľkonočnú výzdobu bytu a upečte niečo dobré. Tešte sa zo života! 

Rak

Pokiaľ si budete teraz presadzovať len to svoje, asi dôjde k nejakým problémom. Aj pre vás platí to, čo pre Baranov, že treba robiť kompromisy. Pozor na vašich kolegov, ktorí čakajú len na to, kedy urobíte nejakú chybu. Pokiaľ sa na nich hneváte, napíšte si na papier veci, ktoré vás mrzia. Zamyslite sa, odpustite tým, ktorí vám ublížili a papier spáľte. 

Lev

Vy máte tento spln vo Váhach pozitívny, bude asi najviac o komunikácii. Keďže vás na budúci mesiac čaká náročný spln, tento si užite a splňte si trebárs aj nejaký sen. Napíšte si zoznam vašich potrieb a túžob a porovnajte ich s tými, ktoré má váš partner i deti. Pouvažujte, či by sa nedali aspoň sčasti skĺbiť do jedného celku. 

Panna

Možno ste sa nechali v minulom mesiaci ovplyvniť vašimi doma a až veľmi ste sa prispôsobovali. Riaďte sa zdravým sedliackym rozumom a nájdite rovnováhu v potrebách všetkých členov rodiny. Spln vo Váhach vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám. Kde je v tomto čase vaša životná priorita? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu, partnera, ale i seba. 

Váhy

Váhy väčšinou myslia na svoj zovňajšok, ale možno sa nájde nejaký detail, ktorý by ste si na sebe chceli vylepšiť. Dajte si pozor, aby ste niektoré veci príliš nepreháňali. Začínate niektoré veci nanovo, preto buďte opatrní, aby ste vykročili tou pravou nohou. V partnerstve buďte tolerantní. Vaša polovička má nárok na svoj názor, napríklad i na váš vylepšený image. Preto ho prijmite. 

Škorpión

Silné znamenie Škorpióna sa možno teraz nechá viac ovplyvniť inými ľuďmi. Preto v tomto období toho viacej urobíte v ústraní. Všetko má svoj čas. Venujte sa viacej svojmu zdraviu. Pozorujte ľudí a vnímajte, čo vlastne od vás chcú. Dajte si pozor, aby ste to neprehnali, hlavne s dobre myslenou radou. 

Strelec

Priaznivé obdobie splnu vo Váhach by ste nemali len tak zbytočne prepásť. Venujte sa priateľom a potešte sa niečím milým. Pokiaľ ste mali nejaké nezhody s kamarátmi, je na čase si ich behom pár dní vyriešiť. Najlepšie do najbližšieho novu. Možno pôjdete na obľúbený športový zápas s priateľmi, alebo sa dáte veľkonočnú túru v horách? 

Kozorožec

V priebehu ďalších dní si naplánujte vyriešenie niektorých záležitostí, ktoré sa týkajú vašej kariéry. Je na čase vyjsť z tieňa na svetlo. Liekom na veci, ktoré vás trápia počas splnu, bude meditácia. Pokiaľ máte aspoň trochu času, stačí byť pätnásť minút osamote. Pochopíte tak hlbší význam reality, a to emocionálne a intelektuálne. 

Vodnár

Pozrite sa na svoj život tak z celku. Pokiaľ ste na cestách, objavujte krásy našej vlasti a spoznávajte aj nové kraje. Použite cudzie jazyky všade tam, kde len to pôjde. Malý úspech vás podnieti k tomu, aby ste ich študovali aj naďalej. Venujte sa aj životným, priam filozofickým otázkam, lebo teraz lepšie pochopíte, kam treba smerovať.

Ryby

Tento spln je pre vás transformačný. Hodnoty, ktoré si treba ceniť sú nielen hmotného rázu, ale nimi sú aj vaša rodina a priatelia. Dajte si cieľ, aby ste dosiahli vyššie méty také, ktoré budú v súlade zo záujmami vašich blízkych. Venujte sa aj otázkam, ktoré sú intímneho charakteru. Je vhodný čas, aby ste odstránili svoje bloky v sexuálnej oblasti, ak ich máte.

Téma dňa Perspektíva a budúcnosť vášho vzťahu

Zistite, či je váš partnerský vzťah ten pravý, alebo je už dopredu odsúdený k rozpadu.

Zistiť viac

Planéty v znameniach zverokruhu

SlnkoPannaod 23.08.2023
MesiacStrelecod 20.09.2023
MerkúrPannaod 28.07.2023
VenušaLevod 05.06.2023
MarsVáhyod 27.08.2023
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UránBýkod 06.03.2019
NeptúnRybyod 03.02.2012
PlutoKozorožecod 11.06.2023

Začiatok ročných období 2023

JarJarná rovnodennosť20.03.2023
LetoLetný slnovrat21.06.2023
JeseňJesenná rovnodennosť23.09.2023
ZimaZimný slnovrat22.12.2023