Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Magické dátumy a numerológia

7.7.2007, 8.8.2008, 9.9.2009, 10.10.2010, 20.10.2010, bude aj 11.11.2011 a 12.12.2012. Najviac nás rôzne články z populárnych periodík desia dátumom zimného slnovratu 21.12.2012, kedy má byť vraj koniec sveta...

Magické dátumy a numerológia

Nedávno sme mali zaujímavý dátum 10.10.2010. Objavilo sa aj niekoľko článkov, ktoré ho nazvali magickým dňom. Mnohí ľudia si dali vystavovať doklady s takýmto dátumom, či sa nebodaj aj ženili, aby mali tento úžasný dátum na sobášnom liste. Že to nie je až tak ideálny deň na svadbu, o tom nikto nerozmýšľal. Luna bola v Škorpiónovi, ktorý síce podporuje sexuálne sklony, ale je to čas na prehodnocovanie, nie na veľké ilúzie a radovánky. Ešte väčší nápor vznikol 20.10.2010. Jeho súčet 6 je už lepší, pretože číslo 6 je číslo partnerských vzťahov a vibračné číslo planéty lásky, krásy, ale aj vrtošivosti, Venuše. To, že sa v ten deň dala pozorovať kométa medzi súhvezdiami Perseus a Povozník, to už zaujalo málokoho.

Rozbor dátumu

Aj 21.10.2010 a 22.10.2010 sú zaujímavé dátumy, zložené zo samých 2 a 1. Nuly radšej nepočítame, lebo tie energie čísiel blokujú, zosilňujú a komplikujú. Nepomáhajú, ale vytvárajú napätie. 22.10.2010 je piatok, deň rozmarnej planéty Venuše. Vibračné číslo dňa bude múdra 8, ktorá je zameraná aj na peniaze. Priveľa dvojok a jednotiek v dátume nie je veľmi dobrá kombinácia. Jednotka je zameraná na ľudské ego, priebojnosť a panovačnosť mužskej energie a dvojka predstavuje priveľa rôznorodých pocitov, skôr ženského charakteru. Ideálnejšie sú dátumy, v ktorých sú rôznorodejšie čísla, ktoré sa potom viac vyvážia a dávajú šance väčšej harmónii.

Do konca tohto roku bude ešte veľa zaujímavých kombinácii čísiel, ktoré sa budú tváriť magicky a uhrančivo. Nad všetkým preváži naša každodenná realita a stereotyp, ktorý musíme zvládnuť. Skúste si spomenúť, čo výnimočné sa vám stalo v dňoch s magickým dátumom. Väčšinou to boli len menej podstatné udalosti. Všetko riadi naša povaha, možnosti, okolnosti a… toho je veľmi veľa.

Tento článok píšem pre tých poverčivejších, ktorí sa dopredu obávajú, čo ich v dňoch s mystickým dátumom čaká. Alebo aj pre tých, ktorí sa napríklad v takých dňoch neoženili, či sa im nenarodil, v tak fantastický deň, potomok, ktorý mohol mať mimoriadne dobrý a prajný osud, či úžasnú genialitu. Numerológia je len jedna z vešteckých techník. Pri serióznejšom vešteckom poradenstve sa musia využiť aj iné, ktorých je dosť.

Vonkajšie vplyvy

Každý deň je toľko rôznych aspektov vplyvu, konštelácií a pohybu planét, Slnka, Mesiaca, Marsu, Merkúra, Jupitera, Saturna..., a iných vesmírnych pohybov meteoritov, komét, škvŕn a erupcií na Slnku, váš ascendent i descendent, nervozita šéfa, manželky, rodičov, neposlušnosti detí, vplyvu lunárneho dňa, vlastný zdravotný stav, neodbytné spomienky z minulosti, strach z budúcnosti, momentálna finančná situácia a pod., že dátum, aj keď na prvý pohľad zaujímavý, je len kvapka v mori.

Spomeňte si na obavy celej zemegule na konci tisícročia, známej pod skratkou Y2K. Rok 1999, ktorý mal samé deviatky a mnohí ho otočili a spájali s démonickým číslom diabla 666. V Amerike o tom natočili pôsobivý film. Mnohí ľudia sa obávali, čo sa vlastne stane, až sa rok 1999 o polnoci 31. decembra prehupne do roku 2000. Aj odborníci mali obavy, či si svet plný techniky poradí so zmenou dátumu. Nakoniec sa nič hrozné nestalo. Počítače sa podarilo prispôsobiť novému dátumu, technika nezlyhala. Koniec sveta, ani nejaká iná, väčšia katastrofa neprišla. Nové storočie i tisícročie začalo, ako každý iný nový rok. Ľudia si vždy nejako poradia…