Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Stella

Stella

Osobný kód 160

11 znakov, že máte vzťah so svojím ohnivým dvojčaťom

Ohnivé dvojča sa často nesprávne zamieňa s pojmom spriaznená duša. Pri spriaznenej duši máte medzi sebou dokonalý súlad. Ohnivé dvojča je naopak definované ako vaše perfektné zrkadlo.

11 znakov, že máte vzťah so svojím ohnivým dvojčaťom

Vzťah s ohnivým dvojčaťom má tendenciu byť intenzívnejší, vášnivý, ale aj rovnako srdcervúci. Aj keď tento typ vzťahu často prichádza a odchádza, medzi oboma stranami existuje zmysel pre prirodzený magnetizmus, ktorý je nevyhnutný.

Narozdiel od iných vzťahov, ohnivé dvojča pomáha našej duši a duchu prebudiť sa. V konečnom dôsledku slúži na to, aby nám pomohlo rásť najautentickejšou, určenou cestou.

Zažívate vzťah so svojím ohnivým dvojčaťom?

Pozrite sa na nasledujúce znaky, ktoré vám to objasnia:

 1. Stretnutie s nim je ako déja vu. Nielenže ste v momente, keď ste sa prvýkrát stretli tvárou v tvár, cítili akoby ste sa už poznali, ale tiež máte pocit, akoby ste situácie s ním už niekedy zažili. Buď v snoch alebo minulých životoch.

 2. Váš vzťah je náročný, ale transformačný. Obaja ste prirodzene intenzívne vášniví, tvrdohlaví, ale prostredníctvom bojov sa každý z vás dozvie viac o sebe a stúpa k vyššiemu stavu porozumenia a pravosti.

 3. Napriek vašim veľkým rozdielom sú vaše jadrá osobnosti veľmi podobné. To, čo sa vám páči, sa môže zdať odlišné, vaše názory majú tendenciu byť v rozpore. V jadre sa však vaše základy silne zhodujú, čo vám umožní zapadnúť.

 4. Keď ste sa konečne rozhodli, že budete spolu, vždy sa nájde nejaká prekážka. Toto nie produkt zlého osudu, je to skôr znak toho, že nemáte v úmysle byť spolu tak, ako si myslíte, že by ste mali. Koniec koncov, správna vec v nesprávny čas je nesprávna vec.

 5. Vždy ste k sebe priťahovaní. Magnetizmus je intenzívny a ohromujúci. Odhliadnuc od toho, ako ďaleko ste od seba, cítite akoby ste boli spolu.

 6. Jeden z vás je viac duševne zameraný, druhý praktickejší. V každom okamihu existuje tendencia k nerovnováhe v nálade alebo duchovnom prepojení.

 7. Vždy ste spolu a od seba. Jeden týždeň ste spolu a potom nie ste a potom znova ste. Napriek intenzívnej láske a prepojenosti má niekto z vás tendenciu z nejakého dôvodu vzťah rušiť, akoby intenzita blízkosti bola príliš dlhá.

 8. Ste stelesnením jin a jang. Keď sa spojíte, existuje silný pocit prepojenia a celistvosti. Časti vás, ktoré ste cítili akoby vám chýbali, sú úplné.

 9. Váš vzťah rozširuje vaše mentálne a duchovné obzory. Prostredníctvom skúšok a utrpení uprostred vášho vzťahu dochádza vo vás k prebudeniu. Vaša láska vám pomôže vidieť mimo vašej súčasnej reality a vstúpiť do novej ríše duše a ducha.

 10. Vždy s ním môžete byť sebou samým, svojím autentickým ja, divokým a neaplikovaným. Nič nie je tabu. Nikdy ste neboli súdení za to, že ste sami sebou. Svoje najhlbšie túžby alebo obavy s ním môžete zdieľať s vedomím, že sú v bezpečí.

 11. Cítite sa ako doma. Hĺbka dôvernosti je teplá a ohromujúca. Bez ohľadu na váš emocionálny stav, byť s ním vám poskytuje dokonalé pohodlie.

Dôležitá vec, ktorú treba poznamenať je, že vzťahy ohnivých dvojčiat sú vzťahy, kedy obaja vstúpia do stavu duchovnej evolúcie. Spojenie medzi nimi prináša reflexiu potrebnú na osobný rast a dosiahnutie najvyššieho potenciálu človeka.