Odporúčame

Alžbeta

Alžbeta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

7 krokov ako upútať svoju spriaznenú dušu

Predtým, ako sa pozrieme na to, ako upútať či prilákať svoju spriaznenú dušu, potrebujete porozumieť tomu, čo a kto to je. Vaša spriaznená duša, tá osoba určená pre vás, bude vaším partnerom.

7 krokov ako upútať svoju spriaznenú dušu

Ten pocit, že sa poznáte už večnosť. To čaro nikdy neodíde. Je to niečo, čo sa mnohí z nás usilujú dosiahnuť vo svojom partnerskom vzťahu.

Váš najlepší priateľ, vaše slnko, vaše všetko

Nájdenie svojej spriaznenej duše nie je úlohou, kde je potrebné využiť svoju vôľu, silu, či energiu. Je to niečo, čo sa stane prirodzene, keď ste obaja pripravení byť ako jeden. Nepýtajte sa ako. Radšej sa pripravte čo najlepšie a najrýchlejšie ako viete, aby ste si mohli vychutnať tú radosť, ktorú nemožno vyjadriť slovami.

Táto jednota nepríde tak jednoducho. Spriaznené duše v skutočnosti riešia kopec rovnakých problémov vo vzťahu ako všetci ostatní. Byť so svojou spriaznenou dušou nezaručuje šťastné dni navždy. Aby ste dosiahli správny stav bytia, v ktorom si môžete vychutnať navzájom svoju spoločnosť, rásť a vyvíjať sa spoločne ako jeden, musíte byť najskôr pripravený.

1. Skončite so svojím / svojou ex

Mnohí z vás stále nejakým spôsobom visia na svojich ex. Môžete mať pocit, že ste nad vecou. Ale pravdou je, že ak budete pokračovať v komunikácii, stretávaní, pristihnete sa, že o nich premýšľate, túžite po ich spoločnosti, splynutia so svojou spriaznenou dušou sa nedočkáte.

Život vyžaduje, aby sme s dôverou podnikli odvážne kroky a čelili našim najväčším obavám, aby sme získali najlepšie odmeny. Nie je žiadna šanca, že stretnete osobu, s ktorou máte byť, ak budete udržiavať kontakt s bývalým partnerom.

Musíte ukončiť akékoľvek vzťahy so svojím bývalým partnerom. Bez debát.

2. Zabudnite na krivdy

Niekto vám ublížil? Podviedli vás? Našli vaši poslední dvaja partneri divné, no nápadité spôsoby, ako zlomiť vaše srdce? Vitajte!

Získajte pomoc, prekonajte to a buďte voľný. Nemôžete sa spojiť so svojou spriaznenou dušou, ak máte v sebe hnev voči niekomu, kto je mimo váš život. Musíte byť pripravený prijať lásku, ktorá vám ide oproti. Zoberie si najskôr celé srdce a potom vás pohltí celého.

Nie je priestor na odpor. Nemôžete byť v pozícii, kedy čakáte, kým karma nájde svoj cieľ a vy konečne dostanete potvrdenie, že vám bolo ublížené.

Odpustenie je viac o vás, než o komkoľvek, kto vám ublížil.

3. Nájdite vnútorný pokoj

Máte v poslednej dobe veľa zlých dní? Zdá sa vám, že nie ste šťastný? Všetci vás iba otravujú? Ako prístupný a naklonený si myslíte, že by ste boli pre svoju pravú lásku? Pokiaľ nebudete v pokoji, nebudete si všímať okolité podnety a budete slepo chodiť okolo toho, kto je pre vás určený. Buďte pripravený, buďte šťastný, buďte prístupný dobrým veciam, ktoré prichádzajú. Celý čas. Majte oči otvorené!

Dobré veci prichádzajú zhora. Otvorte náruč a poďakujte za dnešok.

4. Starajte sa o seba

Všetci chceme, aby naši partneri boli živými príkladmi zdravia, vitality a dobrého vzhľadu. Často prehliadame vlastné potreby a máme pocit, že to, ako vyzeráme a ako sa cítime, by nemalo mať vplyv na nášho partnera, pretože nás bude milovať takých, akí sme. To je z väčšej časti pravda. Na druhej strane však nemôžete vyjsť z postele, otvoriť dvere a očakávať, že sa vám stane niečo dobré.

Starajte sa o seba zvonka i zvnútra. Keď tak urobíte, vaša nálada sa zlepší, budete šťastnejší, viac atraktívny a budete vyžarovať viac pozitívnej energie a vibrácii.

Čo dáte, to dostanete.

5. Vyvíjajte sa

Často sa ľudia pýtajú, prečo po všetkých tých rokoch nenašli svoju spriaznenú dušu. Dlhý čas je to preto, lebo sú zaseknutí v starých cykloch, v posledných rokoch nikam nevyšli a nie sú tam, kde emocionálne a duševne potrebujú byť. Ak je okolo vás všetko viac-menej rovnaké, chce to drastickú zmenu. Skúste nejaký adrenalínový šport, alebo začnite s jógou. Naučte sa novej zručnosti, alebo si splňte sen o podnikaní.

Vytvorte si príležitosti na rast a odmenu, aby vesmír mohol zaplniť prázdne miesta.

6. Buďte otvorený všetkým a všetkému

Vesmír má spôsoby, ako skryť najlepšie veci na viditeľnom mieste. Mimo našich perspektív a dosahu. Skryté medzi vecami, ktoré sme sa naučili najviac neznášať. Niečo, čomu nerozumiete - to, čo ste často odmietli ako niečo nehodné vášho času, by mohlo byť veľmi dobrým miestom, človekom, témou, ktorú potrebujete vyriešiť, aby ste lepšie porozumeli sebe samému a našli tú dušu, ktorú cely život hľadáte.

Nemusíte drasticky zmeniť svoje názory a spôsob života. Musíte ale skutočne otvoriť oči voči realite okolo seba a pozrieť sa na všetko z inej perspektívy.

Nič neodmietajte, na všetko sa pýtajte a snažte sa porozumieť.

7. Buďte majákom

Uľahčite to svojej spriaznenej duši. Vyžarujte svoju lásku zvnútra. Zdieľajte svoje šťastie a prejavte úctu všetkým živým tvorom. Buďte dobrosrdečný ako viete a venujte svoj čas iným. Nikdy nedávajte seba na posledné miesto, ale vždy berte ohľad najskôr na iných.

Žite život, ktorý vám bol určený žiť. Vaša spriaznená duša vás má učiť, uzdravovať, pomáhať vám a dopĺňať vás. Nemôže vás zmeniť, urobiť vás lepšími, či vás motivovať. Tiež má potreby, ktoré budete musieť vyriešiť a naplniť.  Budete povolaný, aby ste ju učili, uzdravovali a dopĺňali. To dokážete iba vtedy, keď ste najskôr vo vašom srdci našli lásku v seba samého. Iba potom jej môžete svoju lásku dokázať.

Vaša spriaznená duša môže byť niekto, koho už poznáte. Niekto, koho ste už dlho nevideli. Môže to byť niekto, o kom ešte neviete a s kým ste sa ešte nestretli. Vaša spriaznená duša vám bude ale určite dokonale prispôsobená.

A čo bude nasledovať? Predsa jedno z najlepších období vášho života. Ste naň skutočne pripravený?