Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Ako dosiahnuť, aby sa do vás chlap zamiloval

Všetky by sme si priali mať čarovný elixír alebo ovládať kúzlo, vďaka ktorému by sa muž, ktorý sa nám páči a priťahuje nás, do nás zamiloval.

Ako dosiahnuť, aby sa do vás chlap zamiloval

Možno vás partner opustil a vy ho chcete získať späť. Chcete, aby vás znova miloval. Alebo poznáte niekoho špeciálneho a chcete vedieť, ako dosiahnuť, aby sa do vás navždy zamiloval. Možno nemáte veľa času a potrebujete vedieť, ako dosiahnuť, aby sa do vás chlap zamiloval za 10 dní. Asi to znie ako šialene romantický film, ale vec sa má tak, že vám vieme a môžeme pomôcť k tomu, aby sa do vás váš vysnený chlap skutočne šialene zamiloval.

Muži sú inštinktívne naprogramovaní tak, aby prenasledovali a lovili. Jedným z kľúčových momentov, ako dosiahnuť, aby sa do vás chlap zamiloval, je porozumieť mu. Vezmime si napríklad knihu „Pravidlá“ alebo „Muži sú z Marsu“ či videá na YouTube od špičkových odborníkov na lásku, idea je v podstate rovnaká.

Muži milujú ženy, ktoré je ťažko získať

Samozrejme, nie je to pravidlom, ale ak “prenasledujete” chlapa a čoraz viac sa vám vzďaľuje, je pravdepodobne najvyšší čas to zmeniť. Určite sa bude čudovať, prečo už nie je stredobodom vašej pozornosti.

1. Ako dosiahnuť, aby sa do vás muž zamiloval bez toho, aby ste sa rozprávali

Ste hanblivá? Neviete odhadnúť, kedy je správny čas na debatu s chlapom, o ktorého máte záujem? A možno iba túžite vedieť, ako udržať záujem muža bez toho, aby ste museli niečo povedať.

Existuje niekoľko spôsobov ako prilákať muža a udržať jeho záujem o vás aj bez rozprávania. Reč tela je obrovskou a neoddeliteľnou súčasťou flirtovania a vedieť ju správne používať vytvára rozdiel medzi tým, aby si vás niekto iba všimol a tým, aby sa do vás niekto zamiloval.

Niečo také jednoduché ako je úsmev, môže upútať mužovu pozornosť a prinútiť ho, aby si vás všimol. Úsmev tiež dopomáha k tomu, aby sa chlap cítil pohodlnejšie, keď sa k vám priblíži. Ak sa usmievate na každého, musíte prísť na spôsob, ako svoj úsmev smerovaný naň, pozmeniť. Napríklad pridáte žmurknutie, alebo si jemne začešete vlasy za ucho.

2. Ako dosiahnuť, aby sa do vás muž zamiloval za 10 dní

Môže sa vyskytnúť obdobie, kedy nemáte veľa času, aby sa muž vašich snov do vás zamiloval. Možno odchádzate zo zamestnania a máte iba pár dní na to, aby váš roztomilý kolega stratil hlavu. Možno je školský rok takmer na konci, alebo ide na dovolenku a chcete sa uistiť, že vy ste tá, na ktorú bude myslieť, kým bude preč. Možno je to úžasný „úlovok“ a vy nechcete, aby bol na „trhu“ príliš dlho.

Ak chcete, aby veci nabrali spád, musíte vyvinúť iniciatívu a urobiť odvážne kroky, ako sú napríklad zdržiavanie sa na miestach, kde na vás vždy narazí, alebo hľadanie výhovoriek a dôvodov na to, aby ste sa k nemu priblížili a kládli mu osobné otázky typu: „Čo máš dnes večer v pláne?“, „Čo varíš na obed?“, „Aké máš plány na víkend?“.

V niektorých prípadoch možno budete nútené vyvinúť oveľa priamejší prístup, aby sa ľady pohli. Napríklad ho pozvať von. Ak nevyužijete situáciu, môžete prísť o jedinečnú príležitosť.

3. Ako dosiahnuť, aby sa do vás muž zamiloval pomocou chatovania či SMS

V digitálnom svete, kde je online zoznamka štandardom, je čoraz dôležitejšie vedieť, ako efektívne komunikovať prostredníctvom textov. Či už ide o e-mail, SMS, či inú formu. Veci sa dajú interpretovať nesprávne, ak v tom nemáte úplne jasno. Používanie smajlíkov môže pomôcť dotvoriť význam napísaného. Napríklad smajlík s pusou a srdiečkom alebo žmurkajúci smajlík dávajú jasne najavo, že s dotyčným mužom flirtujete.

Občas je flirtovanie pomocou správ jednoduchšie. Je to tiež vynikajúci spôsobom, ako sa dostať chlapovi pod kožu, aby na vás neprestajne myslel a tiež mu to pomôže vybudovať si sebadôveru potrebnú k tomu, aby sa k vám priblížil.

Obyčajné „Dobré ránko“ so smajlíkom, je dobrým spôsobom, ako mu dať najavo, že naň myslíte. Osvedčeným postupom, ako si získať jeho pozornosť, je udržiavať s ním kontakt krátkymi a milými správami. Dávate mu najavo váš záujem, ale nechávate mu priestor na vlastnú realizáciu.

4. Ako dosiahnuť, aby sa muž do vás znova zamiloval

V živote často nastanú chvíle, kedy sa vám chlap, ktorého milujete, vzdiali, alebo sa s vami rozíde či jednoducho zmizne z vášho života. Tieto situácie sú komplikované a všetko závisí od okolností. Ak ho však neviete nechať odísť a chcete sa pokúsiť získať ho späť, tu je niekoľko rád.

Ako už bolo spomínané, musíte byť silné, ustúpiť a tvrdo hrať, aby ste ho získali späť. Ak o vás nebude istú dobu počuť, je pravdepodobné, že sa vám ozve, aby zistil, čo sa deje. Keď si chlap uvedomí, že už nie je vašou najvyššou prioritou, ak ho to teda zaujíma, vezme to na vedomie a pokúsi sa to zmeniť. Žiť svoj život, vyzerať úžasne a šťastne vždy, keď ho uvidíte a byť nedostupnou, sú spoľahlivé spôsoby, ako upútať jeho pozornosť.

Mužom niekedy stačí troška priestoru. Najlepšie urobíte, ak mu ho dáte a ak k vám skutočne patrí, vráti sa. Môžete mu sporadicky a striedmo posielať krátke správy, aby na vás nezabudol. No pozor! Musia byť veľmi neformálne a ľahké. „Len sa ozývam, aby som sa spýtala, ako sa ti darí.“ Alebo „Zbadala som to a spomenula som si na teba“ a pod. Veľmi nápomocné je zistiť, čo sa medzi vami pokazilo. A ak sa aj naďalej budete snažiť získať ho späť, obráťte sa na našich veštcov, radi vám poradia.

5. Ako dosiahnuť, aby sa do vás zamiloval už navždy

Získať si jeho pozornosť je prvý krok. Väčšina z nás hľadá lásku, ktorá bude trvať večne, svoju spriaznenú dušu. Niektorí ľudia veria v osud a že ten pravý sa zrazu objaví a okamžite si vás bude chcieť vziať a žiť s vami šťastne až do smrti. Pravá láska však, bohužiaľ, takto nefunguje. Je to dlhý proces, ktorý vyžaduje čas a odhodlanie. Našťastie existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste zabezpečili, že jeho láska bude pretrvávať.

Muži musia mať pocit, že sú potrební. Vo svete nezávislých žien môžu muži pociťovať neistou vo svojom postavení a hodnote. Aj keď to dokážete samé, niekedy je lepšie, ak sa ho pekne opýtate a necháte ho, aby vás niečo naučil alebo vám pomohol napríklad vymeniť žiarovku, na ktorú by ste bez neho nedočiahli.

A nezabudnite na pochvalu. Ocenenie je kľúčové. Aj malá pochvala za vynesenie smetí spôsobí, že sa bude cítiť ako na vrchole sveta. Možno sa vám to zdá hlúpe, ale funguje to. Ďalšou vecou, ktorú sme už načrtli, je udržiavať si vlastný život - priatelia, koníčky, práca - to ho udrží v strehu s malou obavou hlboko v duši, že by vás mohol stratiť.

Posledná vec je pridať jeho životu dôležitosť a zamerať sa na to, čo pre neho môžete urobiť, namiesto toho, čo od neho očakávate. Väčšina vzťahov sa končí kvôli nereálnym očakávaniam. To neznamená, že by ste nemali dávať najavo svoje potreby. Len sa vždy uistite, že ste to vyvážili záujmom a uspokojením jeho potrieb. Keď presuniete zameranie, uvidíte, že vám na oplátku bude chcieť urobiť radosť.

Udržujte váš vzťah vzrušujúci a zábavný a bude navždy váš.